reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
@Motyl_ek nie dziwię się że zakochałaś się w tych pięknych rączkach:) cieszę się że z Maluszkiem jest dobrze:)

@kinga.1990. wow!!! jaki duży:)

@Ania72821 oprócz badania takiego powinno być zrobione USG i wtedy byłoby to wiarygodne. Mi dr na fotelu szacuje jaka jest a później mam usg zawsze.

Ja dziś idę na morfologię żeby sprawdzić jak hemoglobina. Wizytę mam w poniedziałek i choć nie muszę mieć badań z krwi i moczu to wolę je zrobić. Będzie mi na pewno pobierała posiew pod kątem GBS. Przypomnijcie mi czy jakoś trzeba się przygotować? Wiem że nie powinno się współżyć ale z tym nie ma problemu bo po pracy na budowie to padamy jak muchy:p a coś jeszcze?
 
Kilka Majówek się już rozpakowało w kwietniu [emoji44 pisze:
ciekawe które z nas z czerwca wskoczą na maj [emoji57]
Cześć wszystkim. Dziewczyny z czerwca też mogą jeszcze w kwietniu się rozpakować. Oczywiście nikomu tego nie życzę. Ja miałam termin na 09.06 ale 25.04 o godz.0:53 powitaliśmy synka na świecie. Na szczęście urodził się w dobrym stanie. Ważył 2300g i dostał dziesięć punktów. Niestety nie obyło się bez cesarski bo przy każdym skurczu spadało mu tętno i lekarze nie chcieli ryzykować.
 
Cześć wszystkim. Dziewczyny z czerwca też mogą jeszcze w kwietniu się rozpakować. Oczywiście nikomu tego nie życzę. Ja miałam termin na 09.06 ale 25.04 o godz.0:53 powitaliśmy synka na świecie. Na szczęście urodził się w dobrym stanie. Ważył 2300g i dostał dziesięć punktów. Niestety nie obyło się bez cesarski bo przy każdym skurczu spadało mu tętno i lekarze nie chcieli ryzykować.
O jejciu już? Wszystkiego dobrego dla Was! Dużo zdrówka i szybkiej rekonwalescencji[emoji8]
 
Cześć wszystkim. Dziewczyny z czerwca też mogą jeszcze w kwietniu się rozpakować. Oczywiście nikomu tego nie życzę. Ja miałam termin na 09.06 ale 25.04 o godz.0:53 powitaliśmy synka na świecie. Na szczęście urodził się w dobrym stanie. Ważył 2300g i dostał dziesięć punktów. Niestety nie obyło się bez cesarski bo przy każdym skurczu spadało mu tętno i lekarze nie chcieli ryzykować.
O rany, gratulacje! Super, że młody taki silny :)
Wiesz może co było przyczyną wczesnego porodu? I o ile za wcześnie urodziłas?
 
@Motyl_ek nie dziwię się że zakochałaś się w tych pięknych rączkach:) cieszę się że z Maluszkiem jest dobrze:)

@kinga.1990. wow!!! jaki duży:)

@Ania72821 oprócz badania takiego powinno być zrobione USG i wtedy byłoby to wiarygodne. Mi dr na fotelu szacuje jaka jest a później mam usg zawsze.

Ja dziś idę na morfologię żeby sprawdzić jak hemoglobina. Wizytę mam w poniedziałek i choć nie muszę mieć badań z krwi i moczu to wolę je zrobić. Będzie mi na pewno pobierała posiew pod kątem GBS. Przypomnijcie mi czy jakoś trzeba się przygotować? Wiem że nie powinno się współżyć ale z tym nie ma problemu bo po pracy na budowie to padamy jak muchy:p a coś jeszcze?

W którym tygodniu jesteś, że już idziesz na GBS? Mnie położna zaleciła wykonanie badania po 36tc, nie wcześniej. A lekarz na wizycie tylko to potwierdził, zaznaczając, że najlepiej nawet po 37tc.
Położna też mówiła, żeby dowiedzieć się w szpitalu (tam gdzie chce się rodzić) z jakiego tc chcą mieć konkretne badania. Co do samego badania wg jej zaleceń najlepiej jest nie myć się minimum 3h przed badaniem.
 
I zwróćcie uwagę na zapis (szczególnie te, które chcą rodzić w wodzie)!!! Żeby na wyniku był " GBS dodatni" lub "GBS UJEMNY" Z OKOLIC POCHWY I ODBYTU bp jak nie będzie napisane, ze to z 2 miejsc to do wanny nie wpuszcza (tak u nas mówili na szkole rodzenia)
 
reklama
@Naan gratulacje:) cieszę się że z Synkiem wszystko ok:) jak się czujesz?

@34mag bede akurat w 35tc. U nas szpital chce badania po 34tc. Ja będę miała CC planowane więc i rozwiązanie będzie w 39 najpóźniej bo to druga ciąża no chyba że młoda się będzie spieszyła
 
Do góry