reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

@Naan trzymam kciuki żeby Maluszkowi jak najszybciej pomogli. Dobrze że Ty się czujesz nienajgorzej:)


Z innych kwestii: właśnie się dowiedziałam że będziemy sami kładli płytki w łazience... Nigdy tego nie robiliśmy a wykonawca się wykruszył. Strasznie się cieszę ze zdobędę nowe umiejętności, dzięki budowie potrafię rozłożyć elektrykę, wodę i kanalizację:D no i podłogówkę. Jeszcze jeden dom i nauczę się osadzać okna i bramę garażową bo futrynę już umiem:D
 
reklama
Naan, gratuluję!! Dużo zdrówka dla Was, oby jak najszybciej Was wypuścili do domku.

Ja nie wiem jak w szpitalu robią USG ale na wypisie mam napisane, że łożysko mam na ścianie przedniej, a od początku ciąży gin mówi, że na tylnej :errr:
 
Naan, gratuluję!! Dużo zdrówka dla Was, oby jak najszybciej Was wypuścili do domku.

Ja nie wiem jak w szpitalu robią USG ale na wypisie mam napisane, że łożysko mam na ścianie przedniej, a od początku ciąży gin mówi, że na tylnej :errr:
Taa, opisy USG w szpitalu... Pewnie przekopiowali od innej pacjentki ;) dziewczyna, z którą leżałam w szpitalu miała szyjkę, która na USG się "wydłużyła", chociaż na badaniu się skróciła, bo w opisie pomylił lekarz cyferki. Więc może się pomylili, upewnij się na kolejnej wizycie u lekarza prowadzącego :)
 
@Naan : Gratulacje! Trzymam kciuki za maluszka! Wiem jak to jest jak się patrzy na takie placzące w inkubatorze malenstwo .. Chcialoby się pomóc, ale czlowiek jest bezsilny :/ Oby lekarze szybko dowiedzieli się co jest u niego powodem infekcji i podjeli szybko dzialanie. Jestesmy wszystkie z Wami!!
 
Cześć wszystkim. Dziewczyny z czerwca też mogą jeszcze w kwietniu się rozpakować. Oczywiście nikomu tego nie życzę. Ja miałam termin na 09.06 ale 25.04 o godz.0:53 powitaliśmy synka na świecie. Na szczęście urodził się w dobrym stanie. Ważył 2300g i dostał dziesięć punktów. Niestety nie obyło się bez cesarski bo przy każdym skurczu spadało mu tętno i lekarze nie chcieli ryzykować.
No i wykrakałam.. [emoji32]

Ale wielkie gratulacje!!! [emoji4] napisz coś więcej jak znajdziesz czas o syneczku, jak się czujecie, jak wygląda pobyt w szpitalu itd. Dużo zdrowia dla Was!
 
@Naan trzymam kciuki żeby Maluszkowi jak najszybciej pomogli. Dobrze że Ty się czujesz nienajgorzej:)


Z innych kwestii: właśnie się dowiedziałam że będziemy sami kładli płytki w łazience... Nigdy tego nie robiliśmy a wykonawca się wykruszył. Strasznie się cieszę ze zdobędę nowe umiejętności, dzięki budowie potrafię rozłożyć elektrykę, wodę i kanalizację:D no i podłogówkę. Jeszcze jeden dom i nauczę się osadzać okna i bramę garażową bo futrynę już umiem:D
No to jeszcze zostało Ci kopanie fundamentów, murowanie, więźba + kładzenie pokrycia dachowego i jesteś mistrz [emoji16] możesz zakładac firmę
 
Ale wielkie gratulacje!!!
emoji4.png
napisz coś więcej jak znajdziesz czas o syneczku, jak się czujecie, jak wygląda pobyt w szpitalu itd. Dużo zdrowia dla Was!
Malutki trochę spokojniejszy bo dostał więcej antybiotyku. Dla jego wygody pomagają mu też oddychać choć sam umie. Mieszkam w Holandii więc nie wiem czy informacje o szpitalu coś wam dają bo w Polsce mają pewnie inne zasady. Niemniej na opiekę tutaj nie narzekam. Wszyscy są bardzo mili i bardzo o nas dbają i nas wspierają. Z tego co czytam na tym forum w Polsce bywa różnie.
 
reklama
Do góry