reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Dziewczyny, wejdźcie sobie na stronę 5-10-15 bo mają bardzo fajną wyprzedaż (20-70%), a jak wpisze się dodatkowo kod WIOSNA to odejmuje dodatkowo 30%, więc na serio za śmieszne pieniądze da się niektóre rzeczy kupić :)
No i masz, znowu wydałam pieniądze xD dzięki za podrzucenie promki :)

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, wejdźcie sobie na stronę 5-10-15 bo mają bardzo fajną wyprzedaż (20-70%), a jak wpisze się dodatkowo kod WIOSNA to odejmuje dodatkowo 30%, więc na serio za śmieszne pieniądze da się niektóre rzeczy kupić :)
No i co, ja też już po zakupach, a jeszcze się dzień dobrze nie zaczął heh [emoji2] dzięki za cynka [emoji6]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny, a macie już jakieś wcześniejsze doświadczenia z 5-10-15? jak oceniacie jakość ubrań?
bo ja ostatnio zamówiłam kilka rzeczy dla chłopaków i powiem szczerze, że wrażenia średnie. nie wiem, czy tak trafiłam, czy to norma.
 
Kurde tez macie jakieś problemy z forum?
Nie mogłam nic dodawać ani do nikogo pisac.
Maila zweryfikowalam i zaskoczyło

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Często przy różnych problemach pomaga odinstalowanie i zainstalowanie apki na nowo.
To tak na przyszłość dla wszystkich;).

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny, a macie już jakieś wcześniejsze doświadczenia z 5-10-15? jak oceniacie jakość ubrań?
bo ja ostatnio zamówiłam kilka rzeczy dla chłopaków i powiem szczerze, że wrażenia średnie. nie wiem, czy tak trafiłam, czy to norma.
Tez słyszałam taka opinie ale ost nakupowakalam sporo tez na promo i sama przetestuje.
Teraz czekam już tylko na krótki rekaw bo msm chyba z 2 rzeczy tylko, reszta to długi...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny.
Byłam dziś na tej glukozie. Na szczęście dałam radę wytrzymać ale bardzo mi było niedobrze :(
Mam już wyniki ale w sumie nie wiem czy są dobre. Może się znacie ?
Na czczo mam 96, po 1 godz 139, a po 2 godz 129.
Ciekawe co mi powie doktor za tydzień na wizycie :confused:
Teraz jeszcze sprawdzam, że w moczu mam ciała ketonowe.
Normy dla krzywej cukrowej w ciąży to na czczo-92 po 1h-180 po 2h-153, czyli ten pierwszy wynik masz przekroczony. Zwykle jeśli któryś z wyników jest powyżej normy to rozpoznaje się cukrzycę ciążową takie są teraz standardy, ale wiadomo interpretacja należy do lekarza :)
 
dziewczyny, a macie już jakieś wcześniejsze doświadczenia z 5-10-15? jak oceniacie jakość ubrań?
bo ja ostatnio zamówiłam kilka rzeczy dla chłopaków i powiem szczerze, że wrażenia średnie. nie wiem, czy tak trafiłam, czy to norma.

Nie kupuje w 5 10 15 bo jak dla mnie jakość właśnie średnia a ceny wygórowane.
Ładne body kupiłam ostatnio w C&A. Wszystkie ciuszki mają z bio bawełny. Porządne, mięciutkie, takie grubsze w dotyku.
 
Nie kupuje w 5 10 15 bo jak dla mnie jakość właśnie średnia a ceny wygórowane.
Ładne body kupiłam ostatnio w C&A. Wszystkie ciuszki mają z bio bawełny. Porządne, mięciutkie, takie grubsze w dotyku.
Ja kupowałam troche ciuszków dla córki w C&A i uważam, że jakość bawełny nawet lepsza niż w H&M. Nie wiem jak jest z ubraniami dla niemowlaków, ale dla córki brałam zawsze rozmiar większy.
 
Ja większość ubranek mam z Carter's. Tutaj można to kupić za naprawdę śmieszne pieniądze, np spodenki, body i bluza za 15$. Często też są promocje typu kup jedno, jedno za darmo albo druga rzecz -50%. A jakość bawełny jest naprawdę fantastyczna. Mama wysłała mi trochę ciuszków z Lidla to powiem szczerze, że jakość tyłka nie urywa, w H&M mówiła że w Polsce ubranka dla dzieci są drogie. Ale ogólnie jakoś dużo rzeczy nie kupowałam bo wiadomo, że ciuszki zazwyczaj się dostaje od znajomych itd także mały ma na razie tyle żebym codziennie nie musiała robić prania :p
 
reklama
Ja większość ubranek mam z Carter's. Tutaj można to kupić za naprawdę śmieszne pieniądze, np spodenki, body i bluza za 15$. Często też są promocje typu kup jedno, jedno za darmo albo druga rzecz -50%. A jakość bawełny jest naprawdę fantastyczna. Mama wysłała mi trochę ciuszków z Lidla to powiem szczerze, że jakość tyłka nie urywa, w H&M mówiła że w Polsce ubranka dla dzieci są drogie. Ale ogólnie jakoś dużo rzeczy nie kupowałam bo wiadomo, że ciuszki zazwyczaj się dostaje od znajomych itd także mały ma na razie tyle żebym codziennie nie musiała robić prania :p

Przy starszej miałam trochę ciuchów Carter'sa. Ładne, porządne, ale u nas drogie. I dla małego dziecka które szybko rośnie było to nieopłacalne. Co innego u Ciebie jak masz taki dostęp do ciuchów w fajnych cenach.:) Z Lidla też nie lubię ciuchów, bo właśnie tak jak piszesz tyłka nie urywa a dodatkowo ludzie o nie "walczą". H&M moim zdaniem popsuło się z ciuchami, wydaję mi się że jakość padła w zamian za wyższą cenę.
 
Do góry