reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja bym sie nie zdecydowała.
Wózek trzeba pooglądać, podotykac, poprowadzic, złożyć i rozłożyć.
Wygląd to nie wszystko

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie. Ja uważam tak samo. Wózek w ciemno to ryzyko.
Ja kupuję Bebetto holland , mam już zarezerwowany, w czerwcu do odebrania. Ale oglądaliśmy, spacerowaliśmy z różnymi wózkami. Pan w sklepie nam prezentował, składaliśmy wózek, dźwigaliśmy, prowadziliśmy. Dzięki temu wiemy co chcemy :)
 
reklama
Przepraszam ale się pogubilam myślałam że jest wózek espiro next i on ma różne wersje typu Manhattan i avenue ale wielkością się one nie różnią? tylko kolorami i wykończeniem materiałów...
Aga a ten twoj wózek lonex jest też się taki wielkosciowo?

Manhattan, avenue itd. To różne wersje tego samego wózka różniące się jedynie materiałami wykończenia (np. Manhattan ma dół gondoli obity ekoskórą)

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lonex ma identyczne bajery i jest prawie 7 stow tanszy. Prowadzi sie go identycznie, dlatwgo u nas zostaje lonex bo szkoda mu kasy za to samo w sumie... mialam w ręce ten i ten i nie widze różnicy

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Myślałam, że tańszy brat Espiro to Babydesign, o Lonex nigdy nie słyszałam. Na szczęście i tak wizualnie bardziej podoba mi się Espiro Next więc nie będę zmieniać :)

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dokładnie. Ja uważam tak samo. Wózek w ciemno to ryzyko.
Ja kupuję Bebetto holland , mam już zarezerwowany, w czerwcu do odebrania. Ale oglądaliśmy, spacerowaliśmy z różnymi wózkami. Pan w sklepie nam prezentował, składaliśmy wózek, dźwigaliśmy, prowadziliśmy. Dzięki temu wiemy co chcemy :)
Chcieliśmy tez Holland ale ten dostep do kosza... koszmarny! I wypinanie gondoli... w lonexie o niebo wygodniejsze.
Gondola w bebetto w środku mniejsza a to wazne zeby dziecko jak bd mialo 6mscy mieściło sie jak najdluzej w tych kombinezonach. No i bebetto ciezsze.
Ale prowadzi sie bajecznie:)
Specyfikacja holland
6ee3b7be6828dc0abd5041c0d85bee3e.jpg

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Manhattan, avenue itd. To różne wersje tego samego wózka różniące się jedynie materiałami wykończenia (np. Manhattan ma dół gondoli obity ekoskórą)

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
Tak ale pisałaś że zdecydowalas się na niego bo jest wyższy A wy jesteście wysocy a że specyfikacji wynika ze ma max 119 cm wysokosci więc jest dużo niższy niż lonex 130cm ...
Chyba że coś źle wyczytalam....mój padł jak uslyszal cenę...a używane chodzą 1800zł więc nawet nie 50% taniej...

 
Tak ale pisałaś że zdecydowalas się na niego bo jest wyższy A wy jesteście wysocy a że specyfikacji wynika ze ma max 119 cm wysokosci więc jest dużo niższy niż lonex 130cm ...
Chyba że coś źle wyczytalam....mój padł jak uslyszal cenę...a używane chodzą 1800zł więc nawet nie 50% taniej...

Uzywany espiro next manhatan albo avenue uzywane? Gdzie widziałaś bo szulalam ale nic nie znalazlam bo to nowosc... wiec uzywane beda dopiero sprzedawane za jakis czas

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Uzywany espiro next manhatan albo avenue uzywane? Gdzie widziałaś bo szulalam ale nic nie znalazlam bo to nowosc... wiec uzywane beda dopiero sprzedawane za jakis czas

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Teraz już nie pamięta chyba olx





Tak na olx rano były pierwsze 4sztuki na całą Polskę ...może w kwietniu coś ruszy jak się wiosna rozkreci...
 
Ostatnia edycja:
Kurcze Aga.rs też fajny masz ten wózek i fakt 700zł w kieszeni...
Ale dobrze widzę że on ma już 130cm wysokości więc taki standard ...
To nie pasuje mi to co pisze Aga.szy ze Manhattan jest wyższy Aga.szy macie już to w domu?

Nie porównywalam do lonexa więc nie wiem jak wychodzi wysokościowo. Nie mam wózka jeszcze w domu, oglądaliśmy je w sklepie porównując z innymi. Nie wiem czy kwestią jest też nie tak głęboka gondola jak w innych, ale rzeczywiście wśród ilus wózków schylanie się do gondoli było najwygodniejsze. Porownywalismy do x-landera, mutsy igo I adamexa jakiegoś.

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dziś mam spotkanie z doula :)
Ciekawe.
Robie szybko obiad, ogarnę kuchnie, czekam na męża, zjemy i lecimy.
Dzisiaj też zapisałam się na sesję, ciążowa koniec kwietnia, noworodkowa tuz po porodzie:)
Troche to kosztuje ale zalowalabym po czasie, tego jestem pewna:)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny.
Byłam dziś na tej glukozie. Na szczęście dałam radę wytrzymać ale bardzo mi było niedobrze :(
Mam już wyniki ale w sumie nie wiem czy są dobre. Może się znacie ?
Na czczo mam 96, po 1 godz 139, a po 2 godz 129.
Ciekawe co mi powie doktor za tydzień na wizycie :confused:
Teraz jeszcze sprawdzam, że w moczu mam ciała ketonowe.
 
Ostatnia edycja:
Do góry