reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Hejka,wiem, że niektóre z Was robiły zakupy w aptece Gemini-jesteście zadowolone? Zaczęłam w końcu listę rzeczy higienicznych do szpitala i do pielęgnacji maluszka. Wszystko co potrzebuję jest w tej aptece dostępne, więc zrobilam wstępną kalkulację- wyszło prawie 180zł. Nie wiem czy jeszcze pojeździć po innych aptekach i popytać o ceny poszczególnych produktów,czy po prostu zamówić hurtem jak leci w Gemini? Są konkurencyjni?
Myślałam, że z listą pójdzie mi łatwo, a przesiedziałam nad nią pół dnia :p naoglądałam się filmów na YT, notowałam Wasze polecone produkty, no i stworzyłam zlepek tego, co by mi najbardziej odpowiadało.

Wczoraj urodziła moja kuzynka, 2 tygodnie przed terminem-szybko jej poszło bo w 4 godziny(pierwsze dziecko) tyle że córeczka malutka bo 2,5kg :) też bym chciala taki poród... życzę nam wszystkim takowego! No i tak sobie pomyślałam, że ja w lesie, nic nie popisane, nic nie kupione, już nie mówiąc o praniu, prasowaniu itd.... Także troszkę zainspirowana pojawieniem się na świecie maleństwa w rodzinie, zaczęłam działać.
Ale ceny mnie przerażają! :szok: Doszłam do wniosku że nie ma co czekać na ostatni moment, bo koszt takiej wyprawki jednorazowo może doprowadzić do stany przedzawałowego hehe.

Acha, i jeszcze pytanie- bo widzę w tej aptece kocyk bawełniany cienki AKUKU-ma któraś?
 
reklama
Nam teściowa kupiła w PL, już do nas jedzie. Przeczytałam opinie w necie, ona go obejrzała na żywo. Tutaj te wózki w ogóle mi się nie podobają a jak coś jest godne uwagi to ceny są absolutnie z kosmosu. Poza tym już miałam serdecznie dosyć wybierania wózka, przy pierwszym dziecku trudno mieć sprecyzowane wymagania... i tak jak ciuszki i inne pierdółki uwielbiam wybierać tak wózek i fotelik przyprawiał mnie o ból głowy. Ostatecznie wzięliśmy Bebetto Vulcano i fotelik Maxi Cosi Pebble. Trudno, będzie co ma być [emoji1]

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
Też chciałam ten fotelik, ale tutaj to nie ma w żadnym sklepie, nawet na amazon. Ogólnie jest kicha, bo któregoś dnia spędziłam kilka godzin na szukaniu fotelika i wszystkie, które przeszły testy na 5 gwiazdek tutaj jakby w ogóle nie istniały :crazy:
 
Wydaję mi się ze wyniki masz ok
Dziewczyny dostalyscie już jakieś prezenty z aplikacji rossne? Bo mi wysłali 25.03 maila ze przy najbliższych zakupach mam dostać jakiś olejek babydream na rozstępy za 10gr

 
Chcieliśmy tez Holland ale ten dostep do kosza... koszmarny! I wypinanie gondoli... w lonexie o niebo wygodniejsze.
Gondola w bebetto w środku mniejsza a to wazne zeby dziecko jak bd mialo 6mscy mieściło sie jak najdluzej w tych kombinezonach. No i bebetto ciezsze.
Ale prowadzi sie bajecznie:)
Specyfikacja holland
6ee3b7be6828dc0abd5041c0d85bee3e.jpg

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Dla mnie gondole się super wypina [emoji5] 2xklik i już. Mam porównanie z wózkiem synka, wiec teraz jestem zachwycona. Kosz mnie średnio interesuje[emoji5] w ogóle myślę, że go wypinać będę, bo jak stelaż składasz to kołami ją zabrudze.
zapytałam z ciekawiści moja kumpela, która ma Holland jej maluch zaczął jezdzić w spacerówce po 8m jak siedział. Całą zimę przejezdzili, urodził się we wrześniu.

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka,wiem, że niektóre z Was robiły zakupy w aptece Gemini-jesteście zadowolone? Zaczęłam w końcu listę rzeczy higienicznych do szpitala i do pielęgnacji maluszka. Wszystko co potrzebuję jest w tej aptece dostępne, więc zrobilam wstępną kalkulację- wyszło prawie 180zł. Nie wiem czy jeszcze pojeździć po innych aptekach i popytać o ceny poszczególnych produktów,czy po prostu zamówić hurtem jak leci w Gemini? Są konkurencyjni?
Myślałam, że z listą pójdzie mi łatwo, a przesiedziałam nad nią pół dnia :p naoglądałam się filmów na YT, notowałam Wasze polecone produkty, no i stworzyłam zlepek tego, co by mi najbardziej odpowiadało.

Wczoraj urodziła moja kuzynka, 2 tygodnie przed terminem-szybko jej poszło bo w 4 godziny(pierwsze dziecko) tyle że córeczka malutka bo 2,5kg :) też bym chciala taki poród... życzę nam wszystkim takowego! No i tak sobie pomyślałam, że ja w lesie, nic nie popisane, nic nie kupione, już nie mówiąc o praniu, prasowaniu itd.... Także troszkę zainspirowana pojawieniem się na świecie maleństwa w rodzinie, zaczęłam działać.
Ale ceny mnie przerażają! :szok: Doszłam do wniosku że nie ma co czekać na ostatni moment, bo koszt takiej wyprawki jednorazowo może doprowadzić do stany przedzawałowego hehe.

Acha, i jeszcze pytanie- bo widzę w tej aptece kocyk bawełniany cienki AKUKU-ma któraś?

Nie sprawdzałam tak mega dokładnie cen, wiadomo że tu coś będzie tańsze a tam droższe.... ALe zamówienie zrealizowane szybko i bez jakichś przygód. Mnie wszyscy polecali gemini więc dlatego też tak dokładnie się nie przyglądałam.
Nie kupowałam tam kocyka, ale mam w koszyku za to z Akuku rożek i okrycie kąpielowe ale chyba w sumie innej firmy. Czytałam tylko opinie na necie i są ok.

@Just&yna ja oliwkę już odebrałam jakiś czas temu. Jak zainstalowałam apkę , zrobiłam zakupy to dostałam :)
 
Ja niektóre rzeczy porównywałam w Internecie, ale w gemini raczej najtaniej :) zamówiłam we wtorek a przyszło w piątek, więc nie za szybko, ale wszystko było ok
 
My po internetowych analizach, naocznym oglądaniu, jeżdżeniu, składaniu i dźwiganiu wózków zdecydowaliśmy się na Bebetto torino 2w1, mam nadzieję, że będzie okey.

@Just&yna ja również odebrałam oliwkę w Rossmannie. Miałam zainstalowaną apkę od jakiegoś czasu, ale oliwkę dostałam przy zakupach, na których w koszyku znalazło swoje miejsce kilka produktów dla maluszka.

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurde tez macie jakieś problemy z forum?
Nie mogłam nic dodawać ani do nikogo pisac.
Maila zweryfikowalam i zaskoczyło

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry