reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Mnie doula powiedziala, ze to przez te witaminy...
Mam super wyniki musze gina spytac czy to brac jesli wyniki książkowe i np ograniczyc sie do wit d, magnezu i kwasu foliowego

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Też słyszałam taka opinię ze rosną duże od witamin.I też się ostatnio zastanawialam czy ograniczyc tabletki ale pogadamy o tym z ginekologiem na następnej wizycie

 
reklama
@Motyl_ek to że kobiety płacą za CC to mnie akurat nie dziwi i to rozumiem. Tak samo rozumiem że inne chcą rodzić same:) ja mam CC ze wskazań lekarskich i akurat jak przed narodzinami pierwszej córki miałam ktg w szpitalu to przez 1,5h słyszałam jak kobieta rodzi i jakoś mi ulżyło że mam CC.

W kwestii ciuszków z 5-10-15 nie kupuję bo jakość nie idzie w parze z ceną nawet przy wyprzedażach. Z H&M trzeba trafić na dobre jakościowo.
 
Tak, mój gin tez wspomniał o tym ze chłopcy sa więksi. U nas duży wpływ maja też geny, bo co z tego że ja ważyłam 3200 jak mój partner 4600. Także narazie pozostaje czekać i Zobaczymy jak bedzie dalej :) ale strach trochę wzrósł.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja 3900 a mój mąż 4200, więc trochę się obawiam :D szwagier ważył 4600 i to już była cesarka, teściowa powtarza zawsze, że lekarz jej mówił, że jak tak dalej pójdzie, to do 6 kg przy kolejnych dojdzie, no i już nie próbowała, ale ja to obstawiam, że jakąś cukrzycę ciążową miała niezdiagnozowaną, bo mój mąż wcale taki duży potem nie wyrósł, a i rodzice nieduzi ;) a z tym że chłopcy więksi to też chyba różnie, ja większa niż mój brat, no ale podobno z kolei kolejne dzieci są często większe
 
Też słyszałam, że przez witaminy dzieci mogą mieć większą wagę. Ja łykam tylko kwas foliowy i magnez. Póki mam dobre wyniki gin mówi, że nie ma potrzeby i nie biorę.

Kurde zła jestem jak nie wiem. Sprawdziłam w necie wyniki i nie ma odczynu coombsa...
Jutro mają nieczynne ale we wtorek z samego rana muszę tam iść i się wyklucać, bo za niego zaplacilam...
 
Ja też tylko bepanthen używałam i teraz też kupię. Dla dzieci i do smarowania sutków, a jeśli bardzo były poranione to smarowalam własnym mlekiem :)
 
Też słyszałam, że przez witaminy dzieci mogą mieć większą wagę. Ja łykam tylko kwas foliowy i magnez. Póki mam dobre wyniki gin mówi, że nie ma potrzeby i nie biorę.

Kurde zła jestem jak nie wiem. Sprawdziłam w necie wyniki i nie ma odczynu coombsa...
Jutro mają nieczynne ale we wtorek z samego rana muszę tam iść i się wyklucać, bo za niego zaplacilam...
A kwasów dha nie bierzesz?

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam w domu bephanthen i linomag i uważam, że bephanthen lepszy, bo mimo tłustej konsystencji lepiej się wchłania. A jak smaruje swoje atopowe miejsca, to niestety ani jedno ani drugie się nie nadaje, bo chyba mam uczulenie na lanolinę, mam nadzieję, że synek będzie miał lepszą skórę. Mam jeszcze jakiś balsam z la Roche posay, tez podobno się nadaje dla dzieci (i dla mnie)
 
reklama
Ja mam w domu bephanthen i linomag i uważam, że bephanthen lepszy, bo mimo tłustej konsystencji lepiej się wchłania. A jak smaruje swoje atopowe miejsca, to niestety ani jedno ani drugie się nie nadaje, bo chyba mam uczulenie na lanolinę, mam nadzieję, że synek będzie miał lepszą skórę. Mam jeszcze jakiś balsam z la Roche posay, tez podobno się nadaje dla dzieci (i dla mnie)
Ja przy corce korzystalam i z tego i z tego i moje doswiadczenie jest takie, ze na poczatek kupilam Bepanthen, bo jest lepszy.
Linomag ostatnio mnie denerwuje, bo zaczeli go produkowac w metalowym opakowaniu i ono sie wprowadza czesto w stan podcisnienia, gdzie ta masc wyplywa szybciej, co sprawia ze wszystki mam w tym mazidle :/

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry