reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

@agata.szy u mnie w laboratorium są z kolei inne normy, i FT4 ma normy 12-22, a ja mam wynik 14,5 i zwiększoną dawkę, więc Ty też w sumie dla swoich norm masz wyniki niżej niż w połowie, więc też daleko do górnej granicy, ale ja mam przy tym wyniku TSH 3,24, więc dużo wyższe. No i ja mam tylko subkliniczną niedoczynność. Ale faktycznie te opinie lekarzy są różne, a tamta moja na NFZ to już w ogóle jeszcze wyższe normy i kontrola za 10 tygodni, gdzie co 4 tyg. się powinno w ciąży robić te hormony...
 
reklama
Dziewczyny, ja wczoraj w promocji w rossmannie kupiłam chusteczki babydream extra sensitive za 13,99 za cztery paczki! naprawdę się opłaca i są dobre bo blog srokao też je poleca :) z tej serii też chcę potem kupić jakiś płyn do kąpieli. Poza tym wiadomo będę używać płatków i wody, ale nie zdążyłam na promocję w biedronce, jak się kupiło 2 paczki płatków tych dużych dla dzieci to wychodziło 3,49 za paczkę. Może jeszcze będzie promocja...
 
Cześć dziewczyny czy któraś słyszała opinię na temat wózka espiro next ? Może ktoś znajomy ma? Znalazłam właśnie ten wózek i jego całkowita wysokość to 119cm ? Któraś widziała ten wózek na żywo albo w sklepie i faktycznie jest nieduży?

 
Cześć dziewczyny czy któraś słyszała opinię na temat wózka espiro next ? Może ktoś znajomy ma? Znalazłam właśnie ten wózek i jego całkowita wysokość to 119cm ? Któraś widziała ten wózek na żywo albo w sklepie i faktycznie jest nieduży?

To jest najlepszy wózek jaki widzialam (mówię o tych najnowszych bo starszych nie widzialam).
Espiro next manhatan lub espiro next avenue niestety poza naszym budzetem a nowosc wiec uzywanego nie kupimy.
Bardzo duzo bajerow, szeroka gondola wewnątrz, super spacerowka, rama, jakosc materiałów... super
A gondola z zewnątrz wydaje sie malutka bo nie ma jak np w bebetto tej zewnętrznej waratwy.
Prowadzi sie bajecznie.
No i wozek ten wygral w jakimś plebiscycie najlepszych wózków - Link do: Najlepsze produkty targów Kids' Time 2017 - Mamy Gadżety
Tansza wersja espiro to lonex, prowadzi sie identycznie i ma podobne bajery. Wiec my kupujemy lonexa

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny czy któraś słyszała opinię na temat wózka espiro next ? Może ktoś znajomy ma? Znalazłam właśnie ten wózek i jego całkowita wysokość to 119cm ? Któraś widziała ten wózek na żywo albo w sklepie i faktycznie jest nieduży?


Dzień dobry, dawno mnie tu nie bylo :) my kupiliśmy espiro next manhatan, jest zgrabny i zwrotny, bardzo dobrze się prowadzi, ma wszystko co powinien mieć- pompowane koła, sporą gondole, przekładaną spacerówkę i mnóstwo innych bajerow. Do tego ładny design, można przebierac w kolorkach. Polecam!
 
To jest najlepszy wózek jaki widzialam (mówię o tych najnowszych bo starszych nie widzialam).
Espiro next manhatan lub espiro next avenue niestety poza naszym budzetem a nowosc wiec uzywanego nie kupimy.
Bardzo duzo bajerow, szeroka gondola wewnątrz, super spacerowka, rama, jakosc materiałów... super
A gondola z zewnątrz wydaje sie malutka bo nie ma jak np w bebetto tej zewnętrznej waratwy.
Prowadzi sie bajecznie.
No i wozek ten wygral w jakimś plebiscycie najlepszych wózków - Link do: Najlepsze produkty targów Kids' Time 2017 - Mamy Gadżety
Tansza wersja espiro to lonex, prowadzi sie identycznie i ma podobne bajery. Wiec my kupujemy lonexa

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
My też mamy lonex comfort prestige upatrzony ;)
 
Cześć dziewczyny czy któraś słyszała opinię na temat wózka espiro next ? Może ktoś znajomy ma? Znalazłam właśnie ten wózek i jego całkowita wysokość to 119cm ? Któraś widziała ten wózek na żywo albo w sklepie i faktycznie jest nieduży?

Jesteśmy zdecydowani na manhattan, przekonuje mnie ze jest parę cm wyższy (oboje jesteśmy wysocy) i ma super opcje odczepiania gondoli jedna ręką. Wydaje się by prawdę fajny ja żywo, bardzo zwrotny. Jeśli chodzi o wagę to np. mutsy są lżejsze ale szczerze mówiąc nie czułam zbyt dużej różnicy.

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
My też mamy lonex comfort prestige upatrzony ;)
My skończymy na comfort prestige na tym szarym pewnie,
db4e82afb26505a6ab5458eff5fe3101.jpg

choc galaxy w liscie mnie korci [emoji7]
7108c1a112c6fb9a0df036d4c8385ced.jpg

Ale kurde szary z tymi samymi funkcjami ok 1600 a ten w liscie tylko ma wstawki z ekoskory no i liscie... tak to to samo i juz powyzej 2tys... wiec chyba zostanie ten szary:p
Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jesteśmy zdecydowani na manhattan, przekonuje mnie ze jest parę cm wyższy (oboje jesteśmy wysocy) i ma super opcje odczepiania gondoli jedna ręką. Wydaje się by prawdę fajny ja żywo, bardzo zwrotny. Jeśli chodzi o wagę to np. mutsy są lżejsze ale szczerze mówiąc nie czułam zbyt dużej różnicy.

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
Lonex ma identyczne bajery i jest prawie 7 stow tanszy. Prowadzi sie go identycznie, dlatwgo u nas zostaje lonex bo szkoda mu kasy za to samo w sumie... mialam w ręce ten i ten i nie widze różnicy

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry