reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Przepraszam ale się pogubilam myślałam że jest wózek espiro next i on ma różne wersje typu Manhattan i avenue ale wielkością się one nie różnią? tylko kolorami i wykończeniem materiałów...
Aga a ten twoj wózek lonex jest też się taki wielkosciowo?

 
A co myślicie o kupnie wózka w ciemno? Napalona jestem jak szczerbaty na suchary na trailza, ale nie mogę to nigdzie znaleźć stacjonarnie, żeby obejrzeć, poprowadzić itd
 
Ja mam już wózek Anex sport 2w1. Ja mam 173cm wzrostu mąż 180cm i na wysokość jest super, zwrotny lekki
 
Przepraszam ale się pogubilam myślałam że jest wózek espiro next i on ma różne wersje typu Manhattan i avenue ale wielkością się one nie różnią? tylko kolorami i wykończeniem materiałów...
Aga a ten twoj wózek lonex jest też się taki wielkosciowo?

Tak espiro next avenue i manhatan to te same bajery tylko inny design, materiały no i cena.
Espiro-
I lonex do porównania
69169ded3ecf1f73437411ac926aa274.jpg
ef6c41dae4cebba83efb5582b34a6be3.jpg
ebc5e408c0972dccea7a94499aa89c9b.jpg
0b9bf60b6b6422fdcab21725570bf2d1.jpg
c2034b0ff8deeb3db9d69c66f60d19cb.jpg
ca92af64d90fee2536a9c69eca0d2ef5.jpg
8a86921dc861b6361b4e759df38701d9.jpg


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co myślicie o kupnie wózka w ciemno? Napalona jestem jak szczerbaty na suchary na trailza, ale nie mogę to nigdzie znaleźć stacjonarnie, żeby obejrzeć, poprowadzić itd
Nam teściowa kupiła w PL, już do nas jedzie. Przeczytałam opinie w necie, ona go obejrzała na żywo. Tutaj te wózki w ogóle mi się nie podobają a jak coś jest godne uwagi to ceny są absolutnie z kosmosu. Poza tym już miałam serdecznie dosyć wybierania wózka, przy pierwszym dziecku trudno mieć sprecyzowane wymagania... i tak jak ciuszki i inne pierdółki uwielbiam wybierać tak wózek i fotelik przyprawiał mnie o ból głowy. Ostatecznie wzięliśmy Bebetto Vulcano i fotelik Maxi Cosi Pebble. Trudno, będzie co ma być [emoji1]

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co myślicie o kupnie wózka w ciemno? Napalona jestem jak szczerbaty na suchary na trailza, ale nie mogę to nigdzie znaleźć stacjonarnie, żeby obejrzeć, poprowadzić itd
Ja bym sie nie zdecydowała.
Wózek trzeba pooglądać, podotykac, poprowadzic, złożyć i rozłożyć.
Wygląd to nie wszystko

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kurcze Aga.rs też fajny masz ten wózek i fakt 700zł w kieszeni...
Ale dobrze widzę że on ma już 130cm wysokości więc taki standard ...
To nie pasuje mi to co pisze Aga.szy ze Manhattan jest wyższy Aga.szy macie już to w domu?

 
Do góry