reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

mają na zalando specjalne do karmienia i ciążowe też. tą, co kupiłam jest ciążowa z funkcją karmienia, o taka:
Link do: NURSING SKATER DRESS - Sukienka z dżerseju - black/white @ Zalando.pl
taka sukienka do założenia na co dzień, ukryje pociążowy brzuszek jakby co ;)

chcę kupić jeszcze taką z tej firmy:
Link do: SPOT PRINT LONGLINE - Sukienka z dżerseju - navy/white @ Zalando.pl

ale czekam na rozmiar, bo mojego nie ma, a zawsze mi się marzyła taka sukienka w grochy :)
Super ta w grochy! :) Nie wiedzialam, ze maja taki dzial na Zalando- musze zerknać, bo w maju mam Komunie chrzesniaka i muszę sobie jakąś kiecke wykombinować...
 
reklama
@agata.szy może dałoby sie przewiązać pod biustem jakąś wstążką żeby się dopasowały? Ja M-ki kupuje ale ta biała też była większa tylko że ona ma wstążkę właśnie więc można dopasować do siebie.
Jestem jeszcze umówiona po odbiór takiej: Podobno tylko raz do sesji była użyta :),
kolejna perełka :) Warto poszukać na olx
IMG_20180327_114254_263.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180327_114254_263.jpg
    IMG_20180327_114254_263.jpg
    138 KB · Wyświetleń: 408
Ja na początku ciązy popełniłam parę głupot kupując sukienki dużo za duże (myśląc, że urosnę cała wszerz :D), więc teraz chcę je sprzedać - może któraś się Wam spodoba. Każda jedynie przymierzona, dwie mają wycięte metki bo sprzedawane były przez outlet (użytkownik Lav-mag na allegro).
Każdą wystawiłam taniej niż kupiłam, ale jeśli znajdziecie gdzieś w necie niższą cenę to mogę opuścić ;)
Link do: Maya Maternity Sukienka Ciążowa L Outlet Nowa
Link do: Bluebelle Maternity Sukienka Ciążowa L Outlet Nowa
Link do: HM Mama Sukienka Ciążowa M Nowa z metką
Kupiłam tą szarą w kwiaty :-)))
Mam nadzieje że bedzie dobra :-))))
 
Zamawialam tam w poprzedniej ciąży 2 sukienki. Mieli akurat jakas promocje. Mam taką szara, bardziej sportową, ze sznureczkiem do regulacji pod brzuchem i taka z krotkim rękawem w paski biało-granatowe. Obie raczej na co dzień, niż "na wielkie wyjście". Material fajny, rozciagliwy, z praniem nie mialam problemów. Dobrze uszyte, moge polecić :)
Dziękuję :-)

Agata.szy a jaki normalnie nosiłas rozmiar przed ciąża? Jaki masz wzrost :-) ta czerwona mi się spodobała :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję :-)

Agata.szy a jaki normalnie nosiłas rozmiar przed ciąża? Jaki masz wzrost :-) ta czerwona mi się spodobała :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom

Mam 175 cm i nosiłam M - tutaj dobra rada (kto jeszcze nie wie ;D), faktycznie kupujcie rozmiary sprzed ciąży, bo producenci ciuchów ciążowych je naprawdę mocno rozciągają :D (ta czerwona jest dla mnie dobra, ale poszerza mój największy kompleks, szerokie ramiona. Najpierw myślałam, że jakoś przejdzie ale po przemyśleniu stwierdziłam, że jestem w ciązy i niekoniecznie muszę powiększać sobie optycznie resztę xD). Jakby było więcej pytań to piszcie na priv, nie chcę zaśmiecać wątku :)
 
Ja z kolei przed ciążą nosiłam xs/s, a teraz ciążowe rzeczy M są dla mnie zbyt ciasne, także firma firmie nierówna. Wczoraj zamówiłam sukienkę z motherhood bo za trochę ponad 3 tygodnie mamy ten baby shower i trochę wstyd wystąpić w legginsach :p
 
Mam 175 cm i nosiłam M - tutaj dobra rada (kto jeszcze nie wie ;D), faktycznie kupujcie rozmiary sprzed ciąży, bo producenci ciuchów ciążowych je naprawdę mocno rozciągają :D (ta czerwona jest dla mnie dobra, ale poszerza mój największy kompleks, szerokie ramiona. Najpierw myślałam, że jakoś przejdzie ale po przemyśleniu stwierdziłam, że jestem w ciązy i niekoniecznie muszę powiększać sobie optycznie resztę xD). Jakby było więcej pytań to piszcie na priv, nie chcę zaśmiecać wątku :)
Hmm to nie wiem czy będzie dobra na mnie bo ja mam 168 wzrostu ale przed ciąża też głównie M nosilam. A może podasz wymiary tej sukienki na priw? :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry