reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

To tak jak mi wszyscy na około mówili, o Jezu jaki masz mały brzuch, babcia tez...
Dziecko pewnie nic nie jesz, na szkole rodzenia patrzę i faktycznie wszystkie mają większe, na ćwiczeniach też i zaczęłam wariować...zapytałam położną i lekarza i powiedzieli że w porządku.
Po prostu mała jest drobna, w 28 tc ważyła ok. 900 gr. Mojej mamy dwa porody to 2600 i 2630 gram, więc może to genetyka.
Mała na razie jest ułożona miednicowo, mam nadzieję że się obróci jeszcze :D
Jakbyn czytała swoj opis w pierwszej ciazy :D Dokladnie z porownywaniem innych na szkole :D
Genetyki nie oszukasz. U mnie mama rodzila 4 dzieci

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Co roku robię ten i robi furorę, nie jest przeslodzony a wychodzi naprawdę pyszny. I co najważniejsze, jeśli bardzo łatwy do zrobienia :)
Link do: Smakołyki Bereniki: Mazurek cytrynowy

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też ten robilam[emoji4] Dałam nawet mniej cukru. Lubię jej przepisy, bo są takie lekko niestandardowe [emoji4] No i na małe formy. Nas była dwójka i więcej nie potrzebowaliśmy.

To ja z tym seksem w prezerwatywie pisałam [emoji23] My na razie nie musimy. Jakoś w tej ciąży mam większą ochotę i jest bardziej komfortowo. Mam nadzieję, że tak zostanie [emoji28]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hm, mi lekarz powiedział że na tym etapie nie prognozuje się wagi końcowej dziecka, dopiero ok 36 tc można dokładniej powiedzieć ile będzie ważyło.
Mój synek 1,4 kg ważył w 27+3 tc, za tydzień mam wizytę i jestem ciekawa ile przytył ;)
 
Mi z kolei lekarz powiedział, że za jakiś czas znowu sprawdzimy bo jest na 95 centylu i jak tak będzie dalej to dobije do 5 kg, mam nadzieję że aż tak nie będzie :/
95 centyl to nadal norma :) Mój jest duży nie tylko wagowo, ale też wg innych parametrów. Poprzednie dzieci też nie były małe, więc się nie przejmuje - chyba taka moja uroda ;)
Zresztą to "ważenie" dzieci ma dużą granicę błędu...
 
Ostatnia edycja:
Ja idę w poniedziałek pooglądać synusia [emoji4] zobaczymy ile u mnie wyjdzie z pomiarów.

Jutro mój ostatni dzień w pracy. Zapakowalam swoje graty do kartonu, posprzatalam biurko i jakoś tak smutno i dziwnie mi się zrobiło. Jakbym mogła, to bym se wino ze zgryzoty otworzyła [emoji14] a tak to kakao na pocieszenie. Od poniedziałku trzeba przestawić trybiki na inne myślenie i o pracy narazie poprostu zapomnieć.
Teraz trzeba zacząć robić listę i szykować wyprawkę [emoji3]

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
W końcu żółwim tempem zabrałam się za kompletowanie rzeczy. Na pierwszy rzut poszło zamówienie koszul do szpitala. I tak oto dzisiaj dotarły dwie koszule ciążowe nadające się również do karmienia oraz szlafrok bawełniany do kompletu. Po niedzieli biorę się za rzeczy ubraniowe dla małej. W końcu muszę to ogarnąć, bo już kwiecień zaraz :)
 
reklama
Dziewczyny na grupie chustowej dziewczyna napisała że w Lidlu (w Opolu) kupiła tą chuste do noszenia dzieci za 12:50 [emoji41].

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry