reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

@Motyl_ek będzie dobrze nie stresuj się.

Dzis jest jakiś taki dzień. Ja leżę w łóżku cały dzień bo albo mam skurcze albo mi słabo albo mnie brzuch boli. Normalnie czuję się jakbym miała zejść z tego świata:/
 
reklama
@Ewa.se ja mam podobnie brzuch jak Ty i moja szyjką ma ponad 4cm. Dziecko nisko że nie mogę nóg podnieść do góry ani kucnąć. Lekarka mi mówiła że wszystko ok.

@angela21_21 ja mam na przedniej ścianie i nie jest to wskazanie do cesarki. Jednak to Twój lekarz będzie decydował co i jak.

@nixie zawsze możesz zadzwonić do lekarza i zapytać czy możesz być aktywna seksualnie nadal czy nie:)
Ja znowu mam bardzo wysoko;/ u
Taki ucisk na wątrobę, no nie do wytrzymania.
A przy każdym schyleniu wszysyko co zjadlam/wypiłam mi się podnosi do gardła i ust bleeeeh

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć wszystkim [emoji112]
@Ewa.se, @olala25, @nixie - piękne brzuszki [emoji7]
@Ewa.se ja tam nie widzę żadnych nieprawidłowości, wg mnie brzuszek zupełnie standardowy, a wiadomo że brzuch brzuchowi nierówny.
Mnie z kolei wszyscy mówią, że mam za mały brzuch jak na prawie 8 miesiąc..nie wydaje mi się... Poza tym ja nigdy do drobnych osób nie należałam więc ten brzuszek się gubil przy całym mym gabarycie [emoji14] a nawet jeśli nie jest jakiś super okazały, to teraz na pewno nadrobie, w końcu zostały ponad 2 miesiące.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Myślałam że jestem niezniszczalna w tej ciąży ale lekarz powiedział że szyjka słabnie, że niby jest ok ale słabnie i mam napiętą macicę więc przepisał luteinę :hmm:. No ale w końcu to trzecia ciąża wiec można sie bylo tego spodziewać. ogólnie czuje się dobrze. Tylko teraz niewiem czy ja mam się ograniczyć z wysiłkiem i seksem. Jakoś nie spytałam. My z mężem co drugi dzień, może za często i dlatego tak jest? Nie spytałam nawet o lordozę i dentystę tylko o toksoplazmozę spytałam ale nie muszę robić drugiego badania.
Wygięło mnie trochę ale nie boli. Jedynie czasem biodra albo miednica, ciężko określić.
Zobacz załącznik 843265
No musisz się oszczędzać teraz...

Kurcze my z mężem ostatnio codziennie się przytulamy, czasem i 2-3x, no wiosna idzie.. [emoji87] Terwz mamy przerwę 3 dni bo się pochorował biedak.
Mam nadzieję że z moją szyjką wszystko ok.[emoji15]

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewa.se to twój brzuszek jest całkiem normalny...koleżanka pokazywala mi zdjęcia jak wygląda jak opadnie i to tak nie wygląda!
Ja mam tak jak Aga.rs90 i to nie jest wcale fajne...Bo zaladek cały czas boli...

 
Może faktycznie macie rację z tym brzuchem. Po raz kolejny sprawdza się zasadą żeby puszczać mimo uszu absolutnie wszystkie 'dobre rady' i komentarze innych...

Ale Wam zazdroszczę tego libido dziewczyny. Ja nigdy w życiu nie narzekalam, wręcz przeciwnie[emoji2] Ale ostatnio w ogóle nie wychodzi przez te moje skurcze i stres, do tego po wszystkim brzuch twardy jak kamień. Wiem że to normalne ale nie lubię tego. No i nasza córcia wykazuje NADAKTYWNOŚĆ w trakcie, ciężko się przy takiej rewolucji skupić[emoji16]

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No musisz się oszczędzać teraz...

Kurcze my z mężem ostatnio codziennie się przytulamy, czasem i 2-3x, no wiosna idzie.. [emoji87] Terwz mamy przerwę 3 dni bo się pochorował biedak.
Mam nadzieję że z moją szyjką wszystko ok.[emoji15]

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
Boziu zazdroszczę... u nas 3 razy ale na miesiąc[emoji29]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No musisz się oszczędzać teraz...

Kurcze my z mężem ostatnio codziennie się przytulamy, czasem i 2-3x, no wiosna idzie.. [emoji87] Terwz mamy przerwę 3 dni bo się pochorował biedak.
Mam nadzieję że z moją szyjką wszystko ok.[emoji15]

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
Zazdroszczę... :)
U nas też 3 razy może w miesiącu.
 
reklama
Ja biorę Prenatal Duo - uff, ma 5/5. A juz się bałam, że będę musiała na koniec zmienić witaminy...

Ja tak samo :)

Ja mam nisko brzuch ale w ciąży z synkiem też tak miałam.

U nas seksu nie ma od września. Mam za sobą 3 poronienia więc się boję. Poza tym ciągle mam mdłości, wymioty i ogólnie źle się czuje więc ostatnią rzeczą o której myślw to seks. Miałam też krwawienia więc oboje się boimy. Dodatkowo moj 2,5 latek mnie wykancza. Nadrobimy kiedyś... :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry