reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Boże ale się objadlam...zrobiłam jajka faszerowane z cukinia z kwestii smaku ...mniam polecam [emoji1] nie wstawiam zdjęcia bo już zjedzone [emoji12]

Błagam nie pisz o jedzeniu... [emoji39] właśnie wlazlam na wagę i od ostatniej wizyty czyli prawie 4 tyg temu mam 2 kg znowu na plusie. Za dużo żrę... [emoji24] szczególnie słodycze wchodzą jak nigdy. No i pomału mam tak, jak na Twoim zdjęciu profilowym. Odpuszczam kolacje, tylko jakiś jogurt naturalny albo owoc. A taka miałam nadzieję że max 10 kg przytyje, a tu już 7 na plusie... A do czerwca daleeeeeeko

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Błagam nie pisz o jedzeniu... [emoji39] właśnie wlazlam na wagę i od ostatniej wizyty czyli prawie 4 tyg temu mam 2 kg znowu na plusie. Za dużo żrę... [emoji24] szczególnie słodycze wchodzą jak nigdy. No i pomału mam tak, jak na Twoim zdjęciu profilowym. Odpuszczam kolacje, tylko jakiś jogurt naturalny albo owoc. A taka miałam nadzieję że max 10 kg przytyje, a tu już 7 na plusie... A do czerwca daleeeeeeko

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
Przestan ja też przytylam 7kg i to i tak malutko a teraz musimy dostarczyć naszym maleństwo wszystko to co spowoduje ich prawidlowy rozwój więc ja staram się jeść nie tylko slodkie [emoji13]

 
Boże ale się objadlam...zrobiłam jajka faszerowane z cukinia z kwestii smaku ...mniam polecam [emoji1] nie wstawiam zdjęcia bo już zjedzone [emoji12]

Przynajmniej zdrowi zjadłaś, my myśleliśmy co na kolacje i mąż rzucił hasło pizza, a że już późno było i nie mieliśmy drożdży to mówi zamówimy, a ja na to jak już zamawiać to ja poproszę hamburgera z plackiem ziemniaczanym.
Mówię Wam pycha.[emoji55]
Robią to z sosem takim ziołowym, jakby tzatziki, do tego jest cieniutki plasterek chrupiącego boczku...
Mięsko drobiowe (do wyboru jest też zwykle) no i ten świeży placek ziemniaczany...
Ale żeby nie przesadzić wzięłam opcje bez sera, bo taka też istnieje..[emoji15]
No niebo w gębie
Zjedliśmy a teraz leżę i odpiczywam, młody fika jak szalony.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tez nie miałam a teraz niestety mam. I myślę że chętnie bym go zjadła
[emoji6]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Też jej mówiłam że 7kg to mało! Bea.k84 widzisz to nie tylko ja tak twierdzę [emoji72] [emoji72] więc dalej wcinaj coś a nie katujesz sie jogurtem [emoji12]

 
Do góry