reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Ja dzisiaj zaszalałam i sama robiłam hamburgery :) Wiadomo bułki tylko kupne.
Z sałata, wołowiną, wrzuciłam ser pleśniowy. Zjadłam aż dwa :D I uszykowałam dla męża, ucieszy się jak wróci z pracy :)
 
Wiecie co, tak czytam te Wasze posty i normalnie jestem głodna, zamiast monitora widzę hamburgery, frytki i inne takie, żebym tylko nie oszalała o tej godzinie na ich punkcie ;)
 
Ja się zapchalam tymi jajkami ..po godzinie doprawilam je kakao i też bym takim hamburgerem nie pogardzila ale mój żołądek chyba by wybuchł ...idę spać jutro jedziemy oglądać wózki więc może zrobimy przystanek na jakiegoś hamburgera [emoji13]

 
o rany, dobrze że ja taka mało lubiąca mięso jestem i placki ziemniaczane też niespecjalnie lubię, bo już bym przeglądała lodówkę ;):p a zaraz przecież święta i mnóstwo pyszności na stole :)

co Wy macie z tym nietyciem więcej niż 10 kg w ciąży?! normalnie jak się podliczy malucha, wody płodowe, zwiększoną ilość krwi, itp to wychodzi jakieś 12-13 kg... no chyba, że któraś cukrzyk, dużo wymiotuje, odpycha ją od jedzenia, to pewnie więcej niż 10 nie przytyje. ale tak, no co Wy :D 0,5 kg na tydzień to jest zupełnie normalne i dozwolone :p
 
O czym Wy mówicie, dziewczyny, ja 27 tydzień i +10... 7 to mało :D

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
Tez mam 9.5:) 27 tydz leci.
10 kg przez cala ciążę to zdecydowanie za mało! Ja mam nadzieje, ze 17, 18 kg i bd koniec:)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tez się właśnie dziwię się jak malutko tyjecie, ja już plus 14 przy czym nie obżeram się zupełnie. Myślę że u mnie to zmniejszenie aktywności fizycznej tak zadziałało kiedy przestałam pracować. Moze tez to ze zjadam jeden ekstra posiłek w okolicach 5 rano [emoji1]No i niby nie widać tej wagi, ja też jakiś specjalnie nie widzę tego, ale pewnie dobiję do 20.


Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
W nocy miałam takie okropne kłucie w lewym boku, nagle się zaczęło gdzieś pod dolnymi zebrami I nagle zaczęło promieniowac aż do uda... No myślałam, że padne. Przy czym w ogóle nie dotyczyło to macicy, mała sobie fikala w trakcie i to nie było nieprzyjemne, bolało bardziej 'obok'. Po jakiejś pół godziny przeszło ale teraz mam zagadkę co to kurcze bylo... :/
Tez się właśnie dziwię się jak malutko tyjecie, ja już plus 14 przy czym nie obżeram się zupełnie. Myślę że u mnie to zmniejszenie aktywności fizycznej tak zadziałało kiedy przestałam pracować. Moze tez to ze zjadam jeden ekstra posiłek w okolicach 5 rano [emoji1]No i niby nie widać tej wagi, ja też jakiś specjalnie nie widzę tego, ale pewnie dobiję do 20.


Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
Mi też waga wystrzelila do przodu właśnie po przejściu na zwolnienie, wcześniej malutko a później 5kg a miesiąc.... Póki co jeszcze walczę, żeby nie jesc w nocy ale kilka razy obudziłam się już kolo 4 głodna jak wilk, więc kto wie :/

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja póki co przytyłam 3 kg ale to kwestia tego że wystartowalam z naprawdę wysoką wagą... Więc to chyba nie ma reguły ':)

Napisane na SLA-L22 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja miałam na ostatniej wizycie +7kg za 1,5 tygodnia mam wizytę w 31tc i pewnie będzie z +10. Trudno. Jakoś przeżyję tym bardziej że miałam sporą niedowagę.
@agata.szy a nie masz problemow z trawieniem? Mnie tak boli przy zaparaciach a że dalej biorę zelazo to nie jest lepiej i nic mi nie pomaga
 
Do góry