reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja tak samo :)

Ja mam nisko brzuch ale w ciąży z synkiem też tak miałam.

U nas seksu nie ma od września. Mam za sobą 3 poronienia więc się boję. Poza tym ciągle mam mdłości, wymioty i ogólnie źle się czuje więc ostatnią rzeczą o której myślw to seks. Miałam też krwawienia więc oboje się boimy. Dodatkowo moj 2,5 latek mnie wykancza. Nadrobimy kiedyś... :)
Jasne, że nadrobimy :-) :) u nas też bez seksu od września.
Brzuch chyba mam raczej wyżej jak niżej, w każdym razie ostatni posiłek mogę zjeść 6 godzin przed snem, w przeciwnym razie kończy się potworną zgagą i wymiotami. Rennie nie pomaga.
A twardnienie brzucha na porządku dziennym, męczy to :hmm:. Jak zdarzy mi się więcej pochodzić, to na następny dzień tych skurczy mam więcej.
 
reklama
My ostatnio wróciliśmy do aktywności seksualnej, ale to tak max. 1-2x w tygodniu. Wcześniej były problemy z ciążą, a potem została trochę blokada psychiczna, 'żeby nic nie uszkodzić', ale udało nam się przezwyciężyć ;) Któraś z dziewczyn poleciła seks z prezerwatywą i faktycznie się sprawdza, bo nie mam potem takich skurczy, chociaż wczoraj jak było rano, to potem parę razy brzusio twardniał.
 
Dziewczyny, macie sprawdzony przepis na mazurek? U mnie w domu się nigdy nie robiło i nie wiem jaki wybrać :) a ja ostatnio robiłam pierwszy raz sernik a na święta chcę zrobić pierwszy raz mazurka ;)
 
@olala25 nie robiłam nigdy mazurka. Fajne przepisy są na moje wypieki.

Jak Wasze samopoczucie dzisiaj? Mam nadzieję że choc trochę lepiej niż wczoraj:) ja dzisiaj mam no power ale korzonki mi odpuściły i brak skurczy póki co:)
 
Tez nigdy nie robiłam mazurka...
Ja się dobrze czuje mimo że z twardym brzuchem wstałam ale zaraz mibelo w sumie może to mała się wypiela. I dziś też u mnie pieknje świeci słonko. Po śniadaniu misja lidl [emoji39]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Koszmarna noc za mna.. :/ Mąż wrocil po 22 z pracy i jak sie położył to zaczęło się chrapanie.. A potem młody zaczął chyba uprawiać gimnastykę w brzuchu, kopal z każdej strony :/ Miałam wrażenie, że z prawej ma głowę, bo wyczuwalam cos twardego, ale za moment czułam tam male kopniaczki, wiec być może to była pupa i próba rozprostowania nóżek.. ? Potem było kopanie z drugiej strony i zo już prawie zasypialam, to mnie kopniak wybudzał. I tak do ok. 2 nad ranem :/ Tak jeszcze nie mialam.. Do tego zaczęło mnie boleć gardło i chyba hormony ruszyły do ataku, bo nic tylko chce mi się płakać z tego wszystkiego ..:/
 
To tak jak mi wszyscy na około mówili, o Jezu jaki masz mały brzuch, babcia tez...
Dziecko pewnie nic nie jesz, na szkole rodzenia patrzę i faktycznie wszystkie mają większe, na ćwiczeniach też i zaczęłam wariować...zapytałam położną i lekarza i powiedzieli że w porządku.
Po prostu mała jest drobna, w 28 tc ważyła ok. 900 gr. Mojej mamy dwa porody to 2600 i 2630 gram, więc może to genetyka.
Mała na razie jest ułożona miednicowo, mam nadzieję że się obróci jeszcze :D
 
Dziewczyny, macie sprawdzony przepis na mazurek? U mnie w domu się nigdy nie robiło i nie wiem jaki wybrać :) a ja ostatnio robiłam pierwszy raz sernik a na święta chcę zrobić pierwszy raz mazurka ;)
Co roku robię ten i robi furorę, nie jest przeslodzony a wychodzi naprawdę pyszny. I co najważniejsze, jeśli bardzo łatwy do zrobienia :)
Link do: Smakołyki Bereniki: Mazurek cytrynowy

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@arica jak potrzebujesz popłakać to płacz będzie Ci lepiej:) alba włącz sobie jakiś fajny film. Jak coś bez polotu to może Złe mamuśki?
@Wiera wielkość brzucha nie ma znaczenia. W poprzedniej ciąży przy rozwiązaniu mialam taki brzuch jak teraz i uchodził za malutki młoda urodzona z wagą 3920... Teraz ma być dużo mniejsza bo od początku malutką jest.

Upiekłam ciasto niedawno i już zjadłam pół dużej blachy:p tragedia normalnie... Aż strach iść do lekarza i się ważyć:p
 
reklama
To tak jak mi wszyscy na około mówili, o Jezu jaki masz mały brzuch, babcia tez...
Dziecko pewnie nic nie jesz, na szkole rodzenia patrzę i faktycznie wszystkie mają większe, na ćwiczeniach też i zaczęłam wariować...zapytałam położną i lekarza i powiedzieli że w porządku.
Po prostu mała jest drobna, w 28 tc ważyła ok. 900 gr. Mojej mamy dwa porody to 2600 i 2630 gram, więc może to genetyka.
Mała na razie jest ułożona miednicowo, mam nadzieję że się obróci jeszcze :D
Ja też mam mały brzuch, przy synku też miałam mały. Taka uroda. Córcia jest po środku siatek na tym etapie ciąży, nie za mała, nie za duża, tydzień temu ok. 700g Syn też urodził się 3200 to tak przeciętnie. Ważne, że wg. lekarza ciąża, dziecko rozwijają sie prawidłowo :)

Moja córcia w dziwnych miejscach mnie kopie. Na USG zawsze była ułożona główką w dół. A ja czuję jak mnie kopie ( czasem naprawdę mocno) raz w lewym boku i czuję jednoczesnie w prawym. Jakby układała się w poprzek.
 
Do góry