reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Dziewczyny jakie znacie sposoby na biegunke kisiel maka ziemniaczana jagody marchew nic nie pomaga;( chodzi o mała moze macie magiczne sposoby. Lekarz dopiero jutro
 
reklama
A ja odebralam dzis wyniki z amniopunkcji. Chlopak potwierdzony, a co najwazniejsze- wynik prawidlowy, wiec kamien z serca. Choc pewnie i tak do porodu bedzie cien niepewnosci, bo sami wiemy ze różnie bywa.. Ale przynajmniej wiemy, że zrobilismy wszystkie mozliwe badania, zreszta lekarz sam tak powiedzial. No i teraz wymyslamy imie, a latwo nie jest, bo na moje propozycje mąż mowi:" Mialam takiego w szkole, strasznie byl glupi". Rzucam inna propozycje:"Tylko nie to imie, mam takiego w pracy i straszny ch*$% z niego". Albo "Beda go przezywac "Kajtek bez majtek" itp... " .. Nie bedzie latwo ;)
 
Dziewczyny jakie znacie sposoby na biegunke kisiel maka ziemniaczana jagody marchew nic nie pomaga;( chodzi o mała moze macie magiczne sposoby. Lekarz dopiero jutro


Możesz dać jej banana, ale najlepiej dietę sucharkową, sucha bułka itp. Z aptecznych to smecta do picia i niech pije dużo wody żeby się nie odwodniła.
 
Didi a jakbys jej papke z ryzu zrobiła ? Ryz tez zatrzymuje. Jakbyś miala wegiel leczniczy to tez.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jakie znacie sposoby na biegunke kisiel maka ziemniaczana jagody marchew nic nie pomaga;( chodzi o mała moze macie magiczne sposoby. Lekarz dopiero jutro
Lepiej żeby to co w niej siedzi wyleciało, a nie się kisiło... Suche produkty niech je jak flipsy, biszkopty, paluszki solone, herbatniki, sucharki, suche bułkę...
 
A długo jej się już utrzymuje? Bo u nas w żłobku na takie biegunki rodzice standardowo mówili że to na zęby... :sorry:
 
Hej dziewczyny, chwile mnie nie było, ale jakąś chandrę złapałam od tego siedzenia w domu, pogoda w kratkę to też nie zachęca do wyjścia, wychodze na spacerki, ale samej nie umiem bardzo znaleźć motywacji, ech.

U mnie 5kg na plusie, zobaczymy jak się sytuacja rozwinie, ale mój kręgosłup już daje mi znać, że odczuwa zmiany, coś tam staram się ćwiczyć, ale tak jak pisałam Wam wcześniej, szybko się męczę i przerywam.

Dziś od rana czuję takie pokłuwanie w prawym boku, miała któraś z Was coś takiego?

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Didi mi na biegunke internistka papkę z ryżu polecała - jak pisze mama_dwójki, i jeszcze rosół z rozgotowanym ryżem

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja miałam raz. Jak chodziłam /stałam to czułam i to od razu po przebudzeniu. Jak leżałam to nic nie czułam :) po kilku godzinach na szczęście przeszło i się więcej nie pojawiło :)
 
Do góry