reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Witajcie w tłusty czwartek :) u mnie narazie 2kg na plusie, ale ważyłam sie na wizycie 2 tygodnie temu wiec możliwe ze cos przybyło. :) mam chęć na wszystko ale mandarynki to po prostu magia, mogę zjeść kilka naraz, nawet mały zaczyna sie wiercić kiedy zaczynam skubać [emoji16]
Udanego dnia!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie w tłusty czwartek :) u mnie narazie 2kg na plusie, ale ważyłam sie na wizycie 2 tygodnie temu wiec możliwe ze cos przybyło. :) mam chęć na wszystko ale mandarynki to po prostu magia, mogę zjeść kilka naraz, nawet mały zaczyna sie wiercić kiedy zaczynam skubać [emoji16]
Udanego dnia!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja tak miałam w 1 trymestrze. Teraz przerzuciłam sie smakowo na niestety droższe jasne winogrona... pochłaniam je tonami i wydaje na nie fortunę [emoji24][emoji23]
1518076373-063d8a20c4014be2-aaaaaa.jpeg

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
W ogóle od paru dni zaobserwowałam u siebie takie lekkie zawroty głowy. Mam wrażenie, że sie przewracam na jedną stronę, nie mogę wykonywać gwałtownych ruchów jak np.szybkie wstawanie z pozycji siedzącej. Mam nadzieję, że to chwilowe i przejdzie.
Dzisiaj 2.00 w nocy a synuś postanowił sobie poharcować w brzuchu, bo on już wyspany :) no i jak on nie śpi, to czemu mama miałaby spać, więc ja oczy jak 5zł i dotrzymuję mu towarzystwa... i tak do 4.00. A 4.30 już wstaję do pracy, więc naprawdę wyspana jestem, że hej :p

Miałam to samo i z badań wyszła mi anemia. Od kilku dni biorę żelazo i jest ok.

W kwestii łóżkowych: my mieszkamy u tesciow bo kończymy dom i nie ma lekko... Ostatnio doszłam do wniosku że częściej ściągam gacie przed lekarzem niż własnym mężem:p a jak już cos się trafi to nie mam dyskomfortu na szczęście:)

Ja mam 5kg na +. W poprzedniej ciąży przytyłam 10kg i młoda ważyła 3920g. Zachcianki mam na buraczki, kapustę czerwona i kiszoną. Mogę jesc w znacznych ilosciach no i jeszcze mandarynki:)
 
Ja gdzieś 5 kg na plusie ale jem normalnie jak przed ciążą.
Ja dzisiaj już od 3:50 nie śpię :oo2: odwiedziłam toaletę i niby śpiąca ale już oka nie mogłam zmrużyć, mały od 4 do 6 jak nigdy fikał, mam oczy na zapałki. Od 7 miednica zaczęła boleć to nawet poleżeć nie mogłam, ah te uroki ciąży ;) A dzisiaj mam jechać na jakieś warsztaty dla przyszłych rodziców, to nie wiem czy nie zasnę :wink:
A jeśli chodzi o te sprawy to moje libido jest poniżej krytyki, a to dlatego że mam tam strasznie sucho :hmm: ostatnio jak poskarżyłam się moją przypadłością lekarzowi to powiedział, że na tym etapie to normalne ale nic nie polecił, ostatnio jak już do czegoś tam doszło to potem mnie bolało i straszny dyskomfort dzień po :no2: a tyle się naczytałam że ten drugi trymestr taki fajny pod tym względem, super doznania itp. Ehh no czuję się oszukana o_O
 
Słodkiego dnia dziewczyny [emoji4][emoji4][emoji507][emoji507] ja w końcu na tłusty czwartek jestem w Pl i mogę zjeść normalnego pączka w ten dzień [emoji1] ...na jednym się chyba nie skończy [emoji39]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja gdzieś 5 kg na plusie ale jem normalnie jak przed ciążą.
Ja dzisiaj już od 3:50 nie śpię :oo2: odwiedziłam toaletę i niby śpiąca ale już oka nie mogłam zmrużyć, mały od 4 do 6 jak nigdy fikał, mam oczy na zapałki. Od 7 miednica zaczęła boleć to nawet poleżeć nie mogłam, ah te uroki ciąży ;) A dzisiaj mam jechać na jakieś warsztaty dla przyszłych rodziców, to nie wiem czy nie zasnę :wink:
A jeśli chodzi o te sprawy to moje libido jest poniżej krytyki, a to dlatego że mam tam strasznie sucho :hmm: ostatnio jak poskarżyłam się moją przypadłością lekarzowi to powiedział, że na tym etapie to normalne ale nic nie polecił, ostatnio jak już do czegoś tam doszło to potem mnie bolało i straszny dyskomfort dzień po :no2: a tyle się naczytałam że ten drugi trymestr taki fajny pod tym względem, super doznania itp. Ehh no czuję się oszukana o_O
Dobry lubrykant i po sprawie, u nas bez niego ani rusz!

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
Ja kiedyś miałam sąsiada, który miauczał, wręcz krzyczał bardziej niż kobieta :D Pierwszy raz w nocy się wystraszyłam, że ten wielki Pan umiera, albo nie wiem coś mu sie stało :D
Pewnego dnia wróciliśmy z synem ze spaceru, a on w tej chwili zaczął koncert, okno otwarte, a on jak jakiś jeleń na rykowisku :D Mój mąż otworzył okno i na całe podwórko "Marek Kur***a ! )
Od tamtej pory, póki tam mieszkałam była cisza :D
 
Ja gdzieś 5 kg na plusie ale jem normalnie jak przed ciążą.
Ja dzisiaj już od 3:50 nie śpię :oo2: odwiedziłam toaletę i niby śpiąca ale już oka nie mogłam zmrużyć, mały od 4 do 6 jak nigdy fikał, mam oczy na zapałki. Od 7 miednica zaczęła boleć to nawet poleżeć nie mogłam, ah te uroki ciąży ;) A dzisiaj mam jechać na jakieś warsztaty dla przyszłych rodziców, to nie wiem czy nie zasnę :wink:
A jeśli chodzi o te sprawy to moje libido jest poniżej krytyki, a to dlatego że mam tam strasznie sucho :hmm: ostatnio jak poskarżyłam się moją przypadłością lekarzowi to powiedział, że na tym etapie to normalne ale nic nie polecił, ostatnio jak już do czegoś tam doszło to potem mnie bolało i straszny dyskomfort dzień po :no2: a tyle się naczytałam że ten drugi trymestr taki fajny pod tym względem, super doznania itp. Ehh no czuję się oszukana o_O

Znam Twój ból ja postanowiłąm z tym skończyć po nocy gdzie płakałam z bólu a to cholercia dopiero 21tc a gdzie następne 20. Tak więc ja osobiście polecam ćwiczenia
Ćwiczę od 3 dni i nie bolą mnie plecy zero kompletne :) wreszcie czuje że żyję :)

JA puki co beż zachcianek
 
U mnie na tłusty czwartek póki co kubek glukozy, ale później w planach mam oczywiście kupić pączki i upiec oponki serowe :p
Na plusie 4kg, zachcianki niestety głównie na słodkie co już przed ciążą było moją słabością. Jak waga zacznie jakoś szybko iść w górę to trzeba będzie się ograniczyć ;)
U nas "na te sprawy" pomaga żel nawilżający, a jak czuję dyskomfort to kombinujemy w inny sposób :D ale fakt, libido słabe
 
reklama
U mnie na tłusty czwartek póki co kubek glukozy, ale później w planach mam oczywiście kupić pączki i upiec oponki serowe :p
Na plusie 4kg, zachcianki niestety głównie na słodkie co już przed ciążą było moją słabością. Jak waga zacznie jakoś szybko iść w górę to trzeba będzie się ograniczyć ;)
U nas "na te sprawy" pomaga żel nawilżający, a jak czuję dyskomfort to kombinujemy w inny sposób :D ale fakt, libido słabe
nie jedz PACZKÓW!!!! zero słodyczy będziesz czuła cię fatalnie. twój organizm i tak dziś dostał dużą dawkę glukozy. Ja w pierwszej ciąży też zjadłam po glukozie normalne śniadanie a po ok 4 h lody do domu ledwo wróciłam. lekara powiedziała że to było bardzo lekko myślne z mojej strony. Więc odłuż to na jutro.
 
Do góry