reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Co do 'tych' spraw - u mnie totalnie brak ochoty. A jak już przyjdzie co do czego to czuję dyskomfort. Nie potrafię się wyluzować, trochę boli i tylko myślę żeby już był koniec... :/
Używaj lubrykatu poszukaj odpowiedniego dla ciężarnej. Ja miałam tak w pierwszej c. A teraz ochota jeat ale dzicko placzem i marudzeniem czasem nie daje sie pobawić;)
 
reklama
Ja jednak jutro idę na te badanie bo we wtorek się zagapiłam i wysikałam wszystko zanim mi się przypomniało o kubeczku. Jak ja nie chcę tej glukozy !!
Tłusty czwartek bez śniadania
 
A ja wręcz odwrotnie, teraz mam większą ochotę i mocniejsze odczucia. Może dlatego, że wszystko tam na dole jest lepiej ukrwione ;)
Ale po też mam takie uczucie ciągnięcia.
 
Ja juz jestem po glukozie! Tak sie nastawiałam, a tu nowość - wersja cytrynowa. Wcale niezła [emoji1]ale mogę być nieobiektywna, bo lubię słodkie.
Dostałam tez skierowanie na echo serca i wszystko ok, Igor lubi sobie pożartować z rodziców, ale chyba jest zdrowy. Nawet komory boczne mózgu sie nie poszerzyły od ostatniego badania! Zaczynamy sie ostrożnie uspokajać i cieszyć synkiem.
Od przyjaciółki dostałam dwa wory małych ciuszków, wiec ja dokupuje tylko gadżety dla siebie, kosmetyki, pieluchy i kocyk.
Oglądałam tez wózki, Tutek ma strasznie liche plastiki i zakochałam sie a babydesign husky. Pewnie dlatego, ze ma psia nazwę [emoji6]


Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
 
Używaj lubrykatu poszukaj odpowiedniego dla ciężarnej. Ja miałam tak w pierwszej c. A teraz ochota jeat ale dzicko placzem i marudzeniem czasem nie daje sie pobawić;)
To raczej nie wina braku nawilżenia, a raczej psychiki. Raz nawet małżonek zapytał czy ja tam jakąś ścianę wybudowałam bo nie mógł wejść :p
 
Hmm tez tak mam ale nie wiem czy to normalne... mi przeszkadzaja strasznie skurcze ktore pozniej mam...
Ogolnie jestem tam taka spuchnieta i tez nie wiem czy to ok, czy nie :/

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie podobnie, skurcze i mega opuchlizna. Co w ogóle nie idzie z parze z moim libido ;)

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja trochę po tyłach bo remont praca nie mam głowy normalnie.. jest już jakieś forum „tajne” :-D
 
U mnie +9 na plusie. Jedzenie jak zawsze rozsądnie i zdrowo, więc w ogóle się nie przejmuję tą wagą, widocznie tak musi być, przecież nie będę się odchudzać. A jeszcze wracając do seksu. U nas drugi trymestr kwitnąco (pierwszy-dramat) pomimo różnych przeszkód. Tylko nowa sąsiadka daje nam w kość. Ta to ma zdrowie! Dzień w dzień miałczy, słychać to u nas w sypialni BARDZO dokładnie. No i ja się wtedy wściekam niesamowicie i już koniec, atmosfera pryska. Wiem że to dziwne ale serio dla mnie to jest problem nie do przejścia, jak słyszę kogoś uprawniającego seks tak dokładnie jakby był u mnie w sypialni, całą intymność trafia szlag (postanowiłam się z Wami tym podzielić bo właśnie słyszę jak sąsiadka daje koncert...[emoji23])

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie +9 na plusie. Jedzenie jak zawsze rozsądnie i zdrowo, więc w ogóle się nie przejmuję tą wagą, widocznie tak musi być, przecież nie będę się odchudzać. A jeszcze wracając do seksu. U nas drugi trymestr kwitnąco (pierwszy-dramat) pomimo różnych przeszkód. Tylko nowa sąsiadka daje nam w kość. Ta to ma zdrowie! Dzień w dzień miałczy, słychać to u nas w sypialni BARDZO dokładnie. No i ja się wtedy wściekam niesamowicie i już koniec, atmosfera pryska. Wiem że to dziwne ale serio dla mnie to jest problem nie do przejścia, jak słyszę kogoś uprawniającego seks tak dokładnie jakby był u mnie w sypialni, całą intymność trafia szlag (postanowiłam się z Wami tym podzielić bo właśnie słyszę jak sąsiadka daje koncert...[emoji23])

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
Musi miec cholernie.dobre zdrowie jak.tak `jedzie` dzien w dzien.
Ja bym jej tez zrobila koncert, moze by sie uspokoila i jeszcze stukala bym po scianach przy tym. [emoji14]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry