reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Z tym brzuszkiem to sie smieje bo jest dwa razy wiekszy niz w pierwszej ciazy.. uwielbiam spodnie z wysokim stanem, przez co w drugim miesiacu bedac nie umialam ich dopiac... :/

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny.
Byłam w sobotę na USG połówkowym. Lekarz powiedział, że wszystko jest w porządku :) w opisie jest napisane, że kość ramienna jest krótka ale skoro lekarz powiedział, że jest ok to staram się tym nie przejmować. Powiedział, że prawdopodobnie dziewczynka ale nie widać, bo dzidzia była plecakami i miała złączone nóżki. Wczoraj byłam u swojego gina i też nie mógł zobaczyć płci, ma spróbować za miesiąc. Maluszek waży 330g :D
Co do wagi to nie przytyłam nic :o:) Następna wizyta 6 marca, a glukozę na całe szczescie dopiero w 28 tyg będę robić :D:D:D
Na bóle brzucha w razie czego mam łykać nospe i zwiększyć magnez z 3 tabletek dziennie na 6 o_O
No i niestety jakas infekcja się przyplątała :mad:
 
Ja sobie tez nie odmawiam, nawet przed samym spaniem siegam po cos smacznego (ale tak rowniez bylo przed ciaza [emoji14] ) waga poszla w gore od samego poczatku o 4kg.
A mozecie mi powiedziec czy odczuwacie jakas roznice we wspolzyciu, chodzi mi czy macie jakis dyskomfort zwiazany z ciaza? Od jakiegos czasu zawsze PO pojawia sie u mnie takie ciagniecie, ciezko to opisac ale doslownie jakbym miala doczepione ciezary do krocza [emoji14] mija to po jakims czasie. myslicie ze moze to byc zwiazane z czyms powazniejszym czy tylko przez to ze 'tam' sie cos zmienia?
Hmm tez tak mam ale nie wiem czy to normalne... mi przeszkadzaja strasznie skurcze ktore pozniej mam...
Ogolnie jestem tam taka spuchnieta i tez nie wiem czy to ok, czy nie :/

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zazdroszczę! Ja nie szaleję z jedzeniem a na plusie 11 kg... Miałam nadzieję, że max 15 przybędzie przez całą ciążę, a tu w 10 tygodniu wywaliło mi brzuch i już w żadne stare spodnie się nie mieściłam :/. Teraz 21+6 a brzuch widać nawet w zimowej kurtce, czuję się jak czołg.
Ja sobie pozwalam, jem słodkiego sporo i ogólnie więcej, ciągle coś mi się chce. Też mam tyle na plusie, ciekawe ile będzie na koniec.... [emoji39] w zimowce już widac brzuch też [emoji16]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ! Te kurtki siie zwezyly. To wcale nie nasze brzuszki hahahaha.
Ja dopinam w plaszczu dwa gorne guziki a dwa dolne sie rozchodza, nie ma wyjscia. Jak zapiete jest mocno za ciasny

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Co do 'tych' spraw - u mnie totalnie brak ochoty. A jak już przyjdzie co do czego to czuję dyskomfort. Nie potrafię się wyluzować, trochę boli i tylko myślę żeby już był koniec... :/
 
Do góry