reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Dziewczyny, jesteście może zainteresowane dodaniem się do tajnej grupy czerwcówek na fb?
w pierwszej ciąży byłam w takiej grupie i powiem tylko nigdy więcej: Na początku owszem było miło i fajnie, ale potem jakieś, jak to się mówi "gównoburze" lub pisanie sobie prywatnych wiadomości, że tamta powiedziała, jej coś o trzeciej itp. Po prostu gorzej było niż przedszkole :(
Acha, od poniedziałku dołączyłam do będących na zwolnieniu, już nie dałam rady pracować: ciężko zasuwać 8 godzin, do tego jeszcze załapałam jakies zapalenie, i w pachwinie mnie boli i w lędźwiowym też, i zgaga się pojawiła i czasem tak się odbija, że aż mnie samej strach i wstyd :(
 
reklama
Ja juz jestem po glukozie! Tak sie nastawiałam, a tu nowość - wersja cytrynowa. Wcale niezła [emoji1]ale mogę być nieobiektywna, bo lubię słodkie.
Dostałam tez skierowanie na echo serca i wszystko ok, Igor lubi sobie pożartować z rodziców, ale chyba jest zdrowy. Nawet komory boczne mózgu sie nie poszerzyły od ostatniego badania! Zaczynamy sie ostrożnie uspokajać i cieszyć synkiem.
Od przyjaciółki dostałam dwa wory małych ciuszków, wiec ja dokupuje tylko gadżety dla siebie, kosmetyki, pieluchy i kocyk.
Oglądałam tez wózki, Tutek ma strasznie liche plastiki i zakochałam sie a babydesign husky. Pewnie dlatego, ze ma psia nazwę [emoji6]


Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
Mnie w ogóle baby design się podobaja i model lupo oglądałam w sklepie i husky też jest fajny wyglądają porządnie maja nieźle opinie, ale z tym to wiadomo co jednemu pasuje drugiemu już nie musi.

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja 2 kg na plusie. Co do zachcianek to hmm, chyba mam mniejsze niż zwykle :p , szczególnie zimą miewałam czasem przed ciążą tak, że jak wracałam zmęczona do domu, to rzucałam się na jedzenie. Teraz też czasem zjem pół czekolady przez cały dzień, ale nie jest to coś, co mi się nie zdarzało. Zaczęły mi się ostatnio wieczorne mdłości, nawet 2 dni temu zwymiotowałam kolację... Co do seksu to u nas rzadziej, bo następnego dnia mam wrażenie, że cały czas mi macica pulsuje/ twardnieje, a że na początku było poronienie zagrażające, to nie chce jej nadwyrężać. A mąż nie naciska, mówi, że czeka na sygnał ode mnie :p
 
U mnie 3 kg na plusie. Ale w sumie jeszcze 4 miesiące całe zostały więcpewnie teraz szybciej pójdzie do przodu. Boję się, że za dużo przytyję..... Szkoda tylko, że nie umiem się ograniczać i jem wszystko :p A że dzisiaj tłusty czwartek, to pączków na biurku jak dla armii. Narazie zjadłam jednego, oby moja słaba silna wola dała se z tym radę i na tym jednym poprzestała :-D
 
W ogóle od paru dni zaobserwowałam u siebie takie lekkie zawroty głowy. Mam wrażenie, że sie przewracam na jedną stronę, nie mogę wykonywać gwałtownych ruchów jak np.szybkie wstawanie z pozycji siedzącej. Mam nadzieję, że to chwilowe i przejdzie.
Dzisiaj 2.00 w nocy a synuś postanowił sobie poharcować w brzuchu, bo on już wyspany :) no i jak on nie śpi, to czemu mama miałaby spać, więc ja oczy jak 5zł i dotrzymuję mu towarzystwa... i tak do 4.00. A 4.30 już wstaję do pracy, więc naprawdę wyspana jestem, że hej :p
 
Zazdroszczę! Ja nie szaleję z jedzeniem a na plusie 11 kg... Miałam nadzieję, że max 15 przybędzie przez całą ciążę, a tu w 10 tygodniu wywaliło mi brzuch i już w żadne stare spodnie się nie mieściłam :/. Teraz 21+6 a brzuch widać nawet w zimowej kurtce, czuję się jak czołg.
Ja tez ciążowe nosze od listopada [emoji31][emoji23]

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
U mnie +9 na plusie. Jedzenie jak zawsze rozsądnie i zdrowo, więc w ogóle się nie przejmuję tą wagą, widocznie tak musi być, przecież nie będę się odchudzać. A jeszcze wracając do seksu. U nas drugi trymestr kwitnąco (pierwszy-dramat) pomimo różnych przeszkód. Tylko nowa sąsiadka daje nam w kość. Ta to ma zdrowie! Dzień w dzień miałczy, słychać to u nas w sypialni BARDZO dokładnie. No i ja się wtedy wściekam niesamowicie i już koniec, atmosfera pryska. Wiem że to dziwne ale serio dla mnie to jest problem nie do przejścia, jak słyszę kogoś uprawniającego seks tak dokładnie jakby był u mnie w sypialni, całą intymność trafia szlag (postanowiłam się z Wami tym podzielić bo właśnie słyszę jak sąsiadka daje koncert...[emoji23])

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
Haha masakra [emoji23][emoji23][emoji23] ja tak kiedys mialam w hotelu na weekend jak sobie pojechaliśmy[emoji23] ja jestem raczej z tych cichych i takie koncerty mnie strasznie śmieszą bo kojarzą mi sie z przesadnym udawaniem [emoji23]

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
Witamy w Tłusty Czwartek maż właśnie mi przywiózł pączka(od 7 jest w pracy) fajne te niespodzianki;)

Co do forum na fb ja bylam tu w grupie grudzien 2016 i to przenieśliśmy na fb. Ale bylo i jest fajnie. Grupa nadl istnieje tylko ja jestem w tyle bo nie zrzylam sie z dZiewczynami i czasem mam wrazenie że moje posty są olewane. A tematy są mega różne od kup dzieci po erotyke i inne. Atmosfera mega fajna;)
 
Haha masakra [emoji23][emoji23][emoji23] ja tak kiedys mialam w hotelu na weekend jak sobie pojechaliśmy[emoji23] ja jestem raczej z tych cichych i takie koncerty mnie strasznie śmieszą bo kojarzą mi sie z przesadnym udawaniem [emoji23]

9ewnqqmznpxcwjj5.png
Mnie też śmieszyła pierwszy raz ale już po jakimś czasie mam jej serdecznie dość, choć w ogóle nie jestem pruderyjna:p A i odwet też niewiele dał bo jak ja postanowiłam dac im koncert to się ochoczo za chwilę dołączyli,i była żenada totalna. Więc nie ma rady [emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry