reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

ja nie chodzę prywatnie ta gin jest taka o co 5tyg kaze mi chodzić ja ja jestem 1 raz w ciąży i nie wiem jak ma wszytsko byc ok i czy moge sie od niej przepisać teraz prywatnie ? ;) wysyłała mnie na test PAPPA Badania prenatalne i wszytsko jesst ok ale czytałam ze to sie robi po 35 lal ;)
 
reklama
ja nie chodzę prywatnie ta gin jest taka o co 5tyg kaze mi chodzić ja ja jestem 1 raz w ciąży i nie wiem jak ma wszytsko byc ok i czy moge sie od niej przepisać teraz prywatnie ? ;) wysyłała mnie na test PAPPA Badania prenatalne i wszytsko jesst ok ale czytałam ze to sie robi po 35 lal ;)
po 35. roku życia te badania są zalecane i refundowane przez NFZ, również wtedy jeśli są przesłanki z wywiadu (poronienia, wady u wcześniejszych dzieci) . natomiast nie ma przeciwwskazań, żeby wykonywać te badania przed 35 rokiem życia, trochę profilaktycznie - wielu lekarzy je zaleca
 
ja nie chodzę prywatnie ta gin jest taka o co 5tyg kaze mi chodzić ja ja jestem 1 raz w ciąży i nie wiem jak ma wszytsko byc ok i czy moge sie od niej przepisać teraz prywatnie ? ;) wysyłała mnie na test PAPPA Badania prenatalne i wszytsko jesst ok ale czytałam ze to sie robi po 35 lal ;)
Ja też miałam te badania, i choć daleko mi do 35r.ż miałam bardzo podwyższone ryzyko. Dopiero po badaniach genetycznych NIFTY wyszło że wszystko jest ok i fałszywy alarm. Bardzo dobrze moim zdaniem jest to badanie robić. Zaufaj lekarce :)

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
tak ja płaciłam za nie po 250 zl ;) a czy glukoze juz miałyście ?
Mnie teraz skieruje... nie znoszę igieł, boję sie ich i jak pomyślę o tych kilku wkłuciach w ciągu jednego dnia to mi sie słabo robi [emoji31]

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
Dziewczyny nie bójcie się prosić o ustąpienie miejsca w kolejce czy miejsca siedzącego. Należy się nam. Ja u siebie w sklepie ostatnio na beszczela się wepchnełam baba się oburzyła a ekspedientka że Pani jest w ciąży. facet przeprosił bo nie widział. I naprawde nie widział bo nie oglądał się w tył a baba za nim kilka razy na mnie patrzyła i nic. awanture zrobiła ale i tak dostałam się pierwsza :)
Ja ruchy czuje głownie wieczorem jak się spokojnie połmoże :)

Dziś zaczełam ćwiczyć. mam nadzieję że pomoże mi to na moje biedne plecki.

My tu dziewczyny jesteśmy od pomagania sobie nawzajem. Nowe uprzedze że jestem żbyt szczera i chyba mnie niektóre nie lubią za bardzo za to :D tak pół żartem pół serio :D:D:D
 
Mnie jak ostatnio ekspedientka w rossmanie zaprosiła do kasy to poleciała baba która stała przede mną a jak ona ją grzecznie poinformowała , że panie w ciąży mają pierwszeństwo to ta na mnie spojrzała jakbym co najmniej jej chciała coś ukraść..... :D A w przychodni zwykle da się usiąść ja przychodzę na tyle wcześnie żeby usiąść ,a jak jeszcze kobieta w bardziej zaawansowanej ciąży przyszła to i jej bym ustąpiła...
 
reklama
Ja w niedzielę byłam w kinie z dziećmi... kolejka do kas mega... ostatni w kolejce odwrocili się popatrzyli na brzuch i szybko udawali ze mnie nie widzą... za to w Ikei poszlam po torcik dla córki to wszyscy mieli pretensje że nie stoję w kolejce... także różnie jest z tym przepuszczaniem... najlepiej jest chyba w rossmanie... tam zawsze kasjerki proszą ciężarne i z małymi dziećmi....

A co do glukozy to ja dopiero będę robiła...
 
Do góry