reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Jak robisz ta inhalację o wyższym stężeniu?
My zakupilismy inhalator, syna inhalowałam dłuższy czas, ale ja nie widziałam poprawy :(
My oprócz inhalacji podajemy syrop wykrztusny (pół dawki). Do tego oklepywanie 1 godz po podaniu syropu. Dużo ruchu - staramy się go ganiać, rozsmieszac itp. Żeby to wszystko wykaszlał.

Mi jeszcze lekarz kazał pilnować żeby miał cały czas ciepłe ręce i nogi.

Teraz mu coś zalega i nie mogę się tego pozbyć. Chyba będę go częściej klepać.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale postów [emoji1] ciężko się odwołać do któregoś hehe

Właśnie wróciłam z połówkowego...dzidzia zdrowa ,waży 409 g , ale znowu się zaslonila, miała pepowine między pachwina i nie pokazała co tam kryje więc szykuje się nam chyba niespodzianka [emoji7]

Byliśmy zamówić wózek i lozeczko[emoji1] [emoji1] mega się cieszę. Zdecydowaliśmy się na 2w1 A fotelik maxi cosi albo cybex...maz jest za cybexem, tylko że one są cięższe od maxi cosi. Ale ten wybór pozostawiam mu.

Miłego dnia mamuśki[emoji8]
gratki wizty ja miałam tak ostatnio :) Kostka czekolady przed ostatnim badaniem pomogła dzidzia była ruchliwa i szybko pokazała co ma najcenniejszego :D
 
Ale postów [emoji1] ciężko się odwołać do któregoś hehe

Właśnie wróciłam z połówkowego...dzidzia zdrowa ,waży 409 g , ale znowu się zaslonila, miała pepowine między pachwina i nie pokazała co tam kryje więc szykuje się nam chyba niespodzianka [emoji7]

Byliśmy zamówić wózek i lozeczko[emoji1] [emoji1] mega się cieszę. Zdecydowaliśmy się na 2w1 A fotelik maxi cosi albo cybex...maz jest za cybexem, tylko że one są cięższe od maxi cosi. Ale ten wybór pozostawiam mu.

Miłego dnia mamuśki[emoji8]
Super, że maluszek zdrowy, ale troszkę wstydliwy hehe

mogę podpytać jaki wózek zamówiliście? jesteśmy teraz na etapie poszukiwań i każdy trop będzie dobry :) tylko, że chcemy 3w1, ale z fotelikiem MaxiCosi właśnie ;)
 
Super, że maluszek zdrowy, ale troszkę wstydliwy hehe

mogę podpytać jaki wózek zamówiliście? jesteśmy teraz na etapie poszukiwań i każdy trop będzie dobry :) tylko, że chcemy 3w1, ale z fotelikiem MaxiCosi właśnie ;)
Dziewczyny zwróćcie uwagę na wage nie ważne gdzie mieszkacie, Mój waży 15kg i to jest tragedia
 
Super, że maluszek zdrowy, ale troszkę wstydliwy hehe

mogę podpytać jaki wózek zamówiliście? jesteśmy teraz na etapie poszukiwań i każdy trop będzie dobry :) tylko, że chcemy 3w1, ale z fotelikiem MaxiCosi właśnie ;)
Ja byłam zdecydowana na Adamexa...Ale na miejscu był i Adamex i Bebetto. Choć na temat Bebetto są kiepskie komentarze to jego prowadziło i składało mi się wygodniej ,niż Adamexa[emoji4] trafiliśmy na fajna cenę bo 2w1 kosztował 1400 zł do tego fotelik maxi cosi 390 zł + adaptery 50 zł...więc cenowo się naprawdę udało. Wiadomo że każdy woli co innego...mi się bardzo spodobal[emoji4]
Ty tez napewno wybierzesz coś dla siebie, a raczej dla maluszka.
 
gratki wizty ja miałam tak ostatnio :) Kostka czekolady przed ostatnim badaniem pomogła dzidzia była ruchliwa i szybko pokazała co ma najcenniejszego :D
Ja zjadłam batona Kinder Bueno i nie pomogło hehe
Ale mam 13 lutego wizytę u mojego gin to może się w końcu ukaże hee
 
Super, że maluszek zdrowy, ale troszkę wstydliwy hehe

mogę podpytać jaki wózek zamówiliście? jesteśmy teraz na etapie poszukiwań i każdy trop będzie dobry :) tylko, że chcemy 3w1, ale z fotelikiem MaxiCosi właśnie ;)
Albo fotelik cybex on 420 zł kosztował
Nad fotelikiem myśli.maz[emoji1]
 
1517496761-9ba0031f533f365a-aaaaaa.jpeg

U nas pokazal sie od razu tak;)

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry