reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja byłam zdecydowana na Adamexa...Ale na miejscu był i Adamex i Bebetto. Choć na temat Bebetto są kiepskie komentarze to jego prowadziło i składało mi się wygodniej ,niż Adamexa[emoji4] trafiliśmy na fajna cenę bo 2w1 kosztował 1400 zł do tego fotelik maxi cosi 390 zł + adaptery 50 zł...więc cenowo się naprawdę udało. Wiadomo że każdy woli co innego...mi się bardzo spodobal[emoji4]
Ty tez napewno wybierzesz coś dla siebie, a raczej dla maluszka.
No świetna okazja, naprawdę. Mi się też podobają Bebetto, zwłaszcza Vulcano i Torino :) także kto wie, może akurat, muszę nimi pojeździć właśnie, zabiorę ślubnego i na mały rajd wózkami :) byłam wczoraj właśnie w jednym ze sklepów tak przy okazji, bo miałam po drodze i sprzedawca polecał Camarelo, ale ja o nich nic nie słyszałam, muszę je skonfrontować z Bebetto
 
reklama
1517504456-2bbc76dee9f5c9f8-aaaaaa.jpeg

1517504470-a0a43bb5bb7a7f06-aaaaaa.jpeg

Ja używam tych dwóch naprzemiennie.
Szukam jeszcze czegoś polecanego do piersi, macie cos?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja postawiłam na naturalne olejki
1517500341-1c714579d5cea2b3-aaaaaa.jpeg

1517500349-864581cfa73b02ad-aaaaaa.jpeg

Ten ponoc na rozstępy jak znalazl
1517500355-c5d2fb6545081c73-aaaaaa.jpeg

1517500374-d242e0f2632b5972-aaaaaa.jpeg

Ten tez ale ja go głównie do twarzy używam
1517500398-d603d044052d0d63-aaaaaa.jpeg

1517500403-22c178d77055c606-aaaaaa.jpeg

W hebe za 4 takie (mam jeszczw do olejowania wlosow 7 olejow) zaplacilam 60 zl :)
I jeszcze jak mi sie przypomni to aloes
1517500566-0b71f814b7b17a16-aaaaaa.jpeg


9ewnqqmznpxcwjj5.png
ale używasz wszystkich tych olejków jakoś na zmianę czy razem?
 
1517505400-be941a1e696d11a7-aaaaaa.jpeg
ja ostatnio używam tego masła i narazie mi się fajnie sprawdza. Ale chciałbym ejeszcze kupić ten olejek z migdałów bo dobre rzeczy o nim czytałam
Jeśli chodzi o wózek to jeśli będziemy musieli kupić to zdecydujemy się na baby design lupo. Ogladalisny już go w sklepie i bardzo nam się spodobał

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Warto się tam na dole smarować. Ja ostatnio używałam tej oliwki z babydreama, tam jest olejek z migdałów i macadamia. Ale teraz też jakiegoś 100% olejku będę używać. Ten z awokado najlepiej mi służy tak ogólnie. A to szczotkowanie na sucho całego ciała oprucz ujędrniania ma działanie terapeutyczne i detoksykujące też.
 
No świetna okazja, naprawdę. Mi się też podobają Bebetto, zwłaszcza Vulcano i Torino :) także kto wie, może akurat, muszę nimi pojeździć właśnie, zabiorę ślubnego i na mały rajd wózkami :) byłam wczoraj właśnie w jednym ze sklepów tak przy okazji, bo miałam po drodze i sprzedawca polecał Camarelo, ale ja o nich nic nie słyszałam, muszę je skonfrontować z Bebetto
pisałam w wątku wyprawkowym, że moja sąsiadka ma wózek Camarelo i bardzo sobie chwali :) ona ma opcję ściąganych kół, więc po przyjeździe ze spaceru zmienia i może używać w domu. bardzo wygodne moim zdaniem :)
 
1517505400-be941a1e696d11a7-aaaaaa.jpeg
ja ostatnio używam tego masła i narazie mi się fajnie sprawdza. Ale chciałbym ejeszcze kupić ten olejek z migdałów bo dobre rzeczy o nim czytałam
Jeśli chodzi o wózek to jeśli będziemy musieli kupić to zdecydujemy się na baby design lupo. Ogladalisny już go w sklepie i bardzo nam się spodobał

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
tym wózkiem jeździ córeczka mojej drugiej sąsiadki ;) parametrów technicznych nie znam, ale bardzo ładnie się prezentuje, jest zgrabny i wg mnie wyróżnia się na plus swoim wyglądem :)
 
tym wózkiem jeździ córeczka mojej drugiej sąsiadki ;) parametrów technicznych nie znam, ale bardzo ładnie się prezentuje, jest zgrabny i wg mnie wyróżnia się na plus swoim wyglądem :)
Ja czytałam o nim całkiem niezłe opinie i tak ładnie się prezentuje, a przy tym jest trochę inny niż bebetto i adamexy [emoji6]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja czytałam o nim całkiem niezłe opinie i tak ładnie się prezentuje, a przy tym jest trochę inny niż bebetto i adamexy [emoji6]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
chyba mamy podobne gusta wózkowe :) ja mam maxi cosi mura, który też jest w tym stylu :) bardzo mi się też podoba mutsy evo urban
 
Do góry