reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
U mnie waga początkowo poleciała prawie 4kg, ale teraz już jestem 3kg do przodu od wagi wyjściowej - czyli nadrobiłam te stracone + jeszcze 3, ale to przecież dopiero początek :) moja siostra w pierwszej ciąży przytyła 24kg, w drugiej 18kg - dziś rok po urodzeniu drugiego maluszka nie ma po nich śladu :)

ja na ból gardła też brałam pre-nalen i tantum verde, ale to tak jako wspomagacze - generalnie skupiłam się na miodzie naturalnym - 2 łyżeczki powoli ssane kilka razy dziennie i po dwóch dniach ani śladu bólu :)
 
Ja dopiero kilogram na wadze więcej i zero praktycznie brzuszka...dalej wyglądam jakbym po prostu przytyła. Wrzucę Wam fotkę bo trochę mnie to martwi...
 
Na ból gardła pomaga też płukanie go wodą z wodą utlenioną, tak 1 łyżka na szklankę wody, płukać 3x dziennie.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja doszłam do wagi z początku ciąży. Czyli jestem na zero :)
Ale od dwóch dni widzę, jak brzuch mi szybko rośnie. Dzisiaj już kurtka lekko się opinała na brzuchu ( to nie wzdęcie) Muszę wskoczyć na wagę :)
 
Pani mi dała gardlox I pow ze najczęściej przepisują lekarza jest ostrzeżenie i nie wiem.. wzięłam jedna pastylkę.. i jeszcze miód czosnek mleko na wieczór
 
Ja mam 3kg na plusie w pierwszej ciąży na tym etapie było już prawie 10kg na plusie.
I mimo że w pierwszej ciąży kompletnie nie jadłam słodkiego, jadłam strasznie mało i miałam dużo ruchu to końcowo miałam 22kg na plusie. Na 4 dni po porodzie miałam-12kg mimo że po porodzie miałam tak nie ludzki apetyt że mąż wiecznie jedzenie do szpitala do woził:D a pół roku po porodzie miałam 2kg mniej niż przed ciążą i oczywiście w ogóle nie ćwiczyłam i nie miałam żadnej diety :D także nie ma reguły co do przybierania

Mnie zaczyna zgaga też dopadac.. W dzień nie jedynie w nocy jak się obudzę.
I mała właśnie mnie kopie zaraz koło pempka [emoji7] nie mogę się doczekać aż synek znajdzie moment żeby mógł poczuć bo zawsze albo on śpi albo go przy mnie nie ma

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z tymi bolesnym skurczami podczas kp, to się zgodzę, ale przy drugiej i kolejnej ciąży. Przy pierwszej raczej nie występują, ale przy każdej kolejnej są coraz bardziej bolesne.

Tak mówiła moja mama, która urodziła nas 6-tkę [emoji6]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A mi na gardło pomaga syrop P*renalen. I to naprawdę mocno. Chociaż jestem zdziwiona, bo czytałam opinie, że ma taki skład że nie ma co się spodziewać cudów. A jednak daje radę.

O dziwo tabletki do ssania z tej serii nie pomagały.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry