reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Akurat o tych Premium Care tez słyszałam dużo różnych opini. Ja się póki co zastanawiam czy zamawiać czy nie. Sa tez inne rodzaje. Pisze tylko informacyjnie być może któraś z mam skorzystają :-)
 
reklama
Hejka :)
Ja będę kupowała zwykle pampersy. Kupimy dwie małe paczki 1 i duża pakę 2, a później się zobaczy czy spasowały.

Co do porodu to ja jakoś się boję teraz bardziej niż za pierwszym czy drugim razem o_O nie wiem dlaczego tak jest ale jak zaczynam o tym myśleć to tłumacze sobie że i tak jak się zacznie to nie ma wyjścia i jakoś to będzie :)

Jak karmiłam piersią to właśnie tak jak któraś z Was pisała (sorki, nie pamiętam kto) mleko samo leciało. Najśmieszniejsze było pod prysznicem jak mleko leciało jak z fontanny :p:D nie raz śmiałam się do męża, żeby stal z butelką i lapal, bo szkoda :-D hehehe :D
 
Ja bylam wczoraj na kontroli, mam ją co 2 tygodnie przez tą szyjkę. I niestety-stety pod nieobecnosc mojej lekarki badal mnie ordynator szpitala.
W poniedzialek mam sie zglosic do lekarki i jezeli potwierdzi jego rekomendacje to 1.02. bedą mi zakladac szew na szyjkę :(
Na pessar w moim przypadku za wczesnie (19tc) i zbyt duze ryzyko infekcji - stad pessar bylby gorszym wyjsciem patrzac ile jeszcze tygodni do przodu.
Jestesmy podlamani, bo to sie wiaze z zabiegiem pod znieczuleniem - a niczego tak sie nie boje jak znieczulen.
W dodatku ma swoje ryzyka i nakazuje potem juz calkowite lezenie raczej ;(
Kurcze, a gdzie tam do konca czerwca... ;(

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

A jakiej długości masz szyjkę? Ja też się boję, bo szyjkę mam niewydolną i na poprzedniej wizycie już była skrócona. Kolejna wizyta za 1,5 tygodnia, lekarz powiedział, że jak tendencja skracania się będzie utrzymywać to mnie skieruje na oddział :(
 
U mnie waga ciągle stoi i miejscu. Na początku ciąży schudłam z 69 kg do 67,5 później nadrobiłam te 1,5 kg i od 7 tygodni waga bez zmian 69 kg (termin mam na 10.06). Tylko, że mi po pierwszej ciąży zostało 8 kg więc zapasy mam:-) Dodam, że w pierwszej ciąży przytyłam 26 kg:no2: Mam nadzieję że tym razem nie przekroczę wagi 80 kg ale czas pokaże....Pozdrowienia dla wszystkich:)
 
Mój synek nie mógł używać oryginalnych pampersow bo strasznie mu pupę odparzaly. Przy synku nie robiłam zapasów i teraz też nie będę robić. W szpitalu dostanę dużą paczke na początek więc zobaczymy jak to teraz będzie wyglądać.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Moja córka tak samo po Pampers'ach miała odparzenia, a po Dadach już nie..
A najlepsze dla nas są Tesco Loves Baby, nie tak cienkie jak dady.
Z kolei rossnanowskie nie przypadły nam do gustu, bo takie grube i sztywne są.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja córka tak samo po Pampers'ach miała odparzenia, a po Dadach już nie..
A najlepsze dla nas są Tesco Loves Baby, nie tak cienkie jak dady.
Z kolei rossnanowskie nie przypadły nam do gustu, bo takie grube i sztywne są.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
a u nas królują dady, ale premium (te fioletowe), pampers drogie, rosman złe, a te tescowe to jakieś dziwne, nie lubiłam ich zapinać i jeszcze taki dziwny zapach był z nich, brrrr
 
Dziewczyny, Od niedzieli źle się czułam. Miałam twardnienie brzucha i strasznie bolą mnie lędźwie, macica się kurczy i boli i im bardziej to się nasilało tym więcej leżałam. Im dłużej leżałam tym bardziej się nakręcałam bo gorzej mnie bolało i poszłam na usg sprawdzić szyjkę. Lekarz powiedział, że dalej mam szyjkę jak u żyrafy, że mam zakaz leżenia bo lędźwie mogą dawać objawy skurczy i bóli bo...leżę. Mam zakaz przejmowania się i nakręcania :)
Do tego wyskoczyło mi zimno na ustach (miałam je już w życiu nie raz na szczęście) i dostałam heviran 2x 400. Okołoporodowo też musze o heviranie pamiętać bo dzidziunia moge zarazić a to niebezpieczne.
Opisuję Wam to dlatego, że nie zawsze jak panikujemy to jest dobrze :D pewnie to wiecie
Jak wczoraj się rozchodzilam to czuję się lepiej :D Chyba lekarz miał racje :p
Co do wagi to od początku przytyłam uwaga....... 8kg tadam! śmiałam się że duże mamy dziecko skoro już tyle waży :D
Ja też od wczoraj postanowilam mniej leżeć :) I wyjątkowo dzisiaj nic mnie brzuch nie bolał, plecy.
 
my oprócz zwykłych pampersów używamy też pieluch z lidla, które moim zdaniem są całkiem ok. nie są tak grube i sztywne jak te z rossmanna (do tescowych i dady nie mam porównania, bo nigdy nie kupowałam)
 
Adamex bartella o kt dużo dziewczyn mysli, podobno ma tą opcję..

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom

Tak ale to jest właśnie 2w1. Ale wózki, które są tylko spacerówkami np joie litetrax już ma na stałe siedzisko i nie można zmieniać kierunku jazdy. Dlatego ja preferuję 2w1 na początek tak do 1,5 roku a potem samą spacerówkę.
 
reklama
U mnie na wadze +2kg przez 3 tygodnie i to w sumie jest pierwszy wzrost mojej wagi. [emoji3] miało byc dzis połówkowe a okazało sie ze Pani w rejestracji złe mnie zapisała i wizyta została wpisana na jutro, wiec jeszcze jeden dzien oczekiwania.
Z pampersami to u mnie jest tak ze chciałabym juz zrobić jakiś zapas ale boje sie, ze maleństwu cos nie bedzie pasowało wiec ostatecznie poczekam chyba do narodzin.
Miłego piątku!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry