reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ło matko [emoji26] Od 3 godzin leżę na kanapie a dzidzia szaleje tak jak jeszcze nigdy dotąd. Nigdy nie czułam jeszcze tak mocnych ruchów. Jest ewidentnie pobudzona. Na początku byłam spokojna a teraz zaczynam się niepokoić. Może to przez podróż samolotem? Mała odreagowuje... nie wiem. Ale zaczynam się martwić (no a jak!)

Jeśli chodzi o gardło to również polecam płukanki z wodą utlenioną, ewentualnie lekki roztwór z soli. Mi zawsze pomagało. Sama też skrzypię jak nienasmarowane drzwi, ale nic nie boli więc rumianek wystarczy.

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A mi na gardło pomaga syrop P*renalen. I to naprawdę mocno. Chociaż jestem zdziwiona, bo czytałam opinie, że ma taki skład że nie ma co się spodziewać cudów. A jednak daje radę.

O dziwo tabletki do ssania z tej serii nie pomagały.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Do ssania Pro polki można w ciąży stosować
.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Effa84, z każdą kolejna ciąża jak się po porodzie obkurcza macica to boleśniej i to samo przy karmieniu. Bardzo brzuch boli ale damy radę :D
 
Co do wagi to ja wciąż mam prawie -7kg. Dwa dni temu się ważyłam to miałam w końcu +0,3kg :):D
W każdy wtorek się ważę to zobaczymy za 4 dni co waga pokaze :p

Ale brzuszek spod tłuszczyku już coraz bardziej się pojawią i czuję dzidzię przy pępku :D
 
Z tymi bolesnym skurczami podczas kp, to się zgodzę, ale przy drugiej i kolejnej ciąży. Przy pierwszej raczej nie występują, ale przy każdej kolejnej są coraz bardziej bolesne.

Tak mówiła moja mama, która urodziła nas 6-tkę [emoji6]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom

Toscie pocieszyły jak skurczybyk... bo ja przy Malej zwijałam sie z bolu w pierwszych dniach. Najgorsze byly pierwsze sekundy po przystawieniu. I z tym bolem to nawet te porodowe sie nie rownaly.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Toscie pocieszyły jak skurczybyk... bo ja przy Malej zwijałam sie z bolu w pierwszych dniach. Najgorsze byly pierwsze sekundy po przystawieniu. I z tym bolem to nawet te porodowe sie nie rownaly.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ale to znak że macica się obkurcza, czyli wraca do właściwego rozmiaru, podczas kp ten proces jest szybszy, a to jest raczej plus a nie minus.[emoji4]
Co do bólu to bolało, ale moje bóle porodowe były zdecydowanie gorsze od tego..
Także nie straszmy dziewczyn[emoji6]

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Toscie pocieszyły jak skurczybyk... bo ja przy Malej zwijałam sie z bolu w pierwszych dniach. Najgorsze byly pierwsze sekundy po przystawieniu. I z tym bolem to nawet te porodowe sie nie rownaly.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ale to po sn? Bo ja nigdy o tym nie słyszalam.

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Effa84, z każdą kolejna ciąża jak się po porodzie obkurcza macica to boleśniej i to samo przy karmieniu. Bardzo brzuch boli ale damy radę :D
Ja się boję [emoji23]

Ponoć tylko 2-3 dni, ale się boję. To drugie dziecko więc pewnie będzie bolało. Chociaż siostra mi mówiła, że do przeżycia.

Można się przed kp jakoś znieczulić? [emoji28]
Może powiem mężowi że młotkiem w łeb, dziecko sobie samo ze ssaniem poradzi, niech tylko je trzyma [emoji23]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny , nie wiem co zrobić.
Od wtorku na potworny kaszel , ból gardła i doszedł katar:( zamiast czuć się lepiej jest jeszcze gorzej. Byłam u lekarza rodzinnego i kazała mi pić ten syrop p-renalen... kompletnie nic nie pomaga- jest gorzej.
Pojadę chyba na pogotowie niech mi dadzą jakiś antybiotyk, już mnie cały brzuch boli od tego kaszlu...dziś spałam może 2h .
Wiem że antybiotyk nie jest dobrym wyjściem, ale tak długa choroba pewnie jest gorsza dla maluszka. Dodam że dopiero co tydzień temu byłam też chora.
Jak myślicie? Brać ten antybiotyk?
 
Do góry