reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
tak mi się przypomniało odnośnie wózków: dobrze było by gdyby stelaż był dwustronny tj: można wpiąć gondolę/spacerówkę przodem do nas jak i tyłem.
Wczoraj u nas mocno wiało i jak byłyśmy na spacerze to małej wiało w twarz i bardzo jej to przeszkadzało, więc wypięłam spacerówkę, gdzie mała siedziała plecami do mnie i wpięłam odwrotnie, tak by mała siedziała twarzą do mnie. Od razu humorek się jej poprawił :)
 
Cześć dziewczyny! Trochę mi się zeszło, ale postanowiłam wczoraj dołączyć do grupy czerwcówek:):) my mamy termin na 4.06 także w sam raz ;)
Gratuluję Wam wszystkim i już nadrabiam wszystkie zaległości :):)

To termin identycznie jak ja :) mój mąż ma urodziny 27 maja i może dzidzia jak się pospieszy trochę to też trafi w jego datę :) fajnie by było :)

Dzisiaj obudziłam się bez tego bólu miednicy, tzn był ale minimalny. Wczoraj o tym poczytałam i może być przyczyna taka że za mało się spaceruje, można potańczyć tak jakby taniec brzucha żeby rozluźnić miednicę i siadać po turecku. Trochę się zastosowałam, potańczyłam przed lustrem co wyglądało komicznie :D nie wiem, może coś tam pomogło.
Czy którejś już pępek zrobił się wypukły? :blink: i czy tylko ja nie mam tej linii na brzuchu, nic a nic, nawet cienia linii? :D
 
No to mamy to samo bo ja termin mam niby na 06.06 ale mała jest kilka dni starsza :)
Ja miałam się urodzić 5 czerwca ale pospieszylam się i urodziłam się 28 maja, więc jest szansa że mała urodzi się akurat w dzień mamy :)
No ja sobie dedline na poród wyznaczyłam na 21-26 maj :D w pracy się ze mnie smieją że nawet teraz mam termin swój [emoji14] 21 maj to urodziny mojego B a 26 to dzień matki a ja powiedziałam że w tym roku na dzień matki zostanę matką i koniec :)


Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie :)
U mnie dziś dzień szczególny :) 6 lat temu o tej porze leżałam na porodówce i czekałam na mojego synka :) Czas leci niesamowicie szybko, czasami chciałabym na chwilę go zatrzymać i żeby to moje dziecko nie bylo jeszcze takie samodzielne, dorosłe :)

U mnie zaczeły się w nocy skurcze przepowiadające, zapomniałam jak to jest i się wystraszyłam. Brzuch mi stwardniał i lekki skurczybyk..
Dziewczyny czy któraś ma bolączki brzucha? Boli mnie pod żebrami prawy bok. Uczucie jak łapie kolka jak biegało się. Dzisiaj całą noc męczyłam się nie mogłam spać to siedziałam na poduszczkach, bo każdy obrót to ten ból się nasilał..to już taki drugi epizod w ciągu miesiąca.

Mi zdarza się to twardnienie brzucha czasem. Po zwiększeniu dawek magnezu jest lepiej. Szyjka i reszta ok, tak ma być podobno :)
 
Do góry