reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

A ja dzisiaj w Decathlonie kupiłam sobie strój kąpielowy dla ciężarnych i zamierzamy z mężem ponownie chodzić na basen, mam nadzieję, że regularnie :)
I powiem Wam, że po 1,5h na zakupach byłam padnięta (choć wcześniej w domu tylko odpoczywalam:), aż mąż się zdziwił jak wcześniej dawałam radę pracując.. Na zwolnieniu jestem dopiero 1,5 tygodnia.

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale się rozszalałyście z pisaniem ostatnio :D

U mnie w kwestii samopoczucia to nie mogę na nic narzekać na szczęście. Siły mnie nie opuściły, nie potrzebuję drzemki w ciągu dnia za to w nocy śpię dłużej i się wysypiam :) I właśnie co do spania to staram się zasypiać na lewej stronie, ale potem na pewno jeszcze milion razy pozycję zmieniam.

Hmm, w DD TVN temat o odchudzaniu w trakcie ciąży :errr:

A co do imienia to Nikodema też bierzemy pod uwagę :)
 
Witajcie :)
U mnie dziś dzień szczególny :) 6 lat temu o tej porze leżałam na porodówce i czekałam na mojego synka :) Czas leci niesamowicie szybko, czasami chciałabym na chwilę go zatrzymać i żeby to moje dziecko nie bylo jeszcze takie samodzielne, dorosłe :)

U mnie zaczeły się w nocy skurcze przepowiadające, zapomniałam jak to jest i się wystraszyłam. Brzuch mi stwardniał i lekki skurczybyk..
Dziewczyny czy któraś ma bolączki brzucha? Boli mnie pod żebrami prawy bok. Uczucie jak łapie kolka jak biegało się. Dzisiaj całą noc męczyłam się nie mogłam spać to siedziałam na poduszczkach, bo każdy obrót to ten ból się nasilał..to już taki drugi epizod w ciągu miesiąca.
 
Ja z cybexa biorę pod uwagę tylko sirona bo liczę ze właśnie za jakieś 4 lata przejdzie na fotelik brata a starszy już nie będzie potrzebował wogole

Mnie dziś boli glowa wypilam kawę mam nadzieję że pomoże

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie :)
U mnie dziś dzień szczególny :) 6 lat temu o tej porze leżałam na porodówce i czekałam na mojego synka :) Czas leci niesamowicie szybko, czasami chciałabym na chwilę go zatrzymać i żeby to moje dziecko nie bylo jeszcze takie samodzielne, dorosłe :)

U mnie zaczeły się w nocy skurcze przepowiadające, zapomniałam jak to jest i się wystraszyłam. Brzuch mi stwardniał i lekki skurczybyk..
Dziewczyny czy któraś ma bolączki brzucha? Boli mnie pod żebrami prawy bok. Uczucie jak łapie kolka jak biegało się. Dzisiaj całą noc męczyłam się nie mogłam spać to siedziałam na poduszczkach, bo każdy obrót to ten ból się nasilał..to już taki drugi epizod w ciągu miesiąca.
A nie w nerce cię boli? Jak miałam atak kolki nerwowej to właśnie tak pod zebrami bolało, ale ból się nasilal i ruszyć się nie dało fakt, ale nie przeszło samo....

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A nie w nerce cię boli? Jak miałam atak kolki nerwowej to właśnie tak pod zebrami bolało, ale ból się nasilal i ruszyć się nie dało fakt, ale nie przeszło samo....

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
Bol się nie nasila u mnie. Bolało w nocy aż zasnęłam i przeszło. Moja siostra miala atak kolki nerkowej w ciąży to mówiła, że to ból okropny, że nie wstałabym z łóżka. A ja rano już wstalam normalnie bez bólu.
 
Witajcie czwartkowo. U mnie narazie brak bóli i skurczy, Wyspalam sie, wstaje na śniadanie. Dzis o 16 wizyta u ginekologa.
Miłego dnia!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Bol się nie nasila u mnie. Bolało w nocy aż zasnęłam i przeszło. Moja siostra miala atak kolki nerkowej w ciąży to mówiła, że to ból okropny, że nie wstałabym z łóżka. A ja rano już wstalam normalnie bez bólu.
To taki właśnie ból jak mówi siostra, ja się zwlekam do szpitala bo inaczej bym się w łóżku wykończyla. Ale to tylko dobrze jeśli to nie taki ból! Bo nie życzę nikomu [emoji6]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam wrażenie że mam te skurcze ale to moja pierwsza tak zaawansowana ciąża więc nie wiem... idę do lekarza w środe i jeśli szyjka się nie skraca to uznam że to to :)
Gniecie mnie z prawej strony pod żebrami, wydaje mi się że mi dzidzi na wątrobę naciska. Wczoraj miałam znowu twardy brzuch bardzo od rana ale dziś jest lepiej. Ruchy tez mniej czułam przez to ale dziś mała fika jak trzeba, Ale my się nastresujemy ...
 
Do góry