reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Cześć dziewczyny.
Idę dziś do ginki na 14:30
Myślę że wszystko ok, bo dzidzia się rusza, delikatne kopniaki już sprzedaje[emoji4]
No ale stres jest zawsze
pewnie wszystko będzie dobrze :), daj znać po
ja mam wizytę w czwartek, a 16 stycznia już usg połówkowe! szybko leci ten czas...
 
reklama
Ja połówkowe będę miała gdzieś 23 albo 30 stycznia. Muszę zadzwonić.
W tych tygodniach najlepiej wg 'mamy ginekolog' a że ten "mój" lekarz tylko we wtorki tam przyjmuje to te 2 daty wchodzą w grę.
 
Wy juz jestescie zapisane na polowkowe ja jeszcze skierowania nie mam. Ma mi dac 11 stycznia. Stresuje sie ze nie bedzie wolnych terminow

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE
ja mam skierowanie NFZ i chciałam wykorzystać, więc mam tylko kilka miejsc do wyboru. jak dzwoniłam 15 grudnia to w 2 placówkach już nie mieli terminu... prywatnie pewnie nie ma problemu z terminami
 
Wy juz jestescie zapisane na polowkowe ja jeszcze skierowania nie mam. Ma mi dac 11 stycznia. Stresuje sie ze nie bedzie wolnych terminow

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja dzisiaj muszę zapytać czy dostanę skierowanie czy nie.
A do tej kliniki do Żor dzwoni się tak 2-3 tyg wcześniej umówić wizytę, szybciej nawet za bardzo nie chcą zapisać, zależy na kogo się trafi w rejestracji..
 
Ja mialam robić pierwsze prenatalne w Żorach, ale dziwne zasady zapisów tam mają i skończyło się na Gliwicach (barszo polecam)

Dziękuję za tak miłe przywitanie :)

Jeśli chodzi o wagę to ja +3 :( a dopiero 15 tydzień, a dużo nie jem.

Dzisiaj na 17:00 mam wizytę i wychodzę z niej z L4, szef mnie pewnie wyklnie za to, ale od miesiąca mam straszne zawroty głowy, a dziś mam dodatkowo straszne duszności. Planowałam pracować chociaż do 20 tygodnia, ale ciąża rządzi się swoimi prawami :)
 
reklama
Ja mialam robić pierwsze prenatalne w Żorach, ale dziwne zasady zapisów tam mają i skończyło się na Gliwicach (barszo polecam)

Dziękuję za tak miłe przywitanie :)

Jeśli chodzi o wagę to ja +3 :( a dopiero 15 tydzień, a dużo nie jem.

Dzisiaj na 17:00 mam wizytę i wychodzę z niej z L4, szef mnie pewnie wyklnie za to, ale od miesiąca mam straszne zawroty głowy, a dziś mam dodatkowo straszne duszności. Planowałam pracować chociaż do 20 tygodnia, ale ciąża rządzi się swoimi prawami :)
Jakie dziwne zasady zapisywania?

Ja byłam tam w 1szej ciąży też na USG ok 12 tc i na połówkowych, oraz teraz na tym 1szym. Połówkowe przede mną. W 1szej ciąży płaciłam za wizyty a teraz miałam skierowania i złego słowa nie powiem. Lekarz bardzo miły i wszystko dokładnie mówił, tłumaczył, nie patrząc na to czy place czy nie...
Poza tym ta klinika jest bardzo polecana, specjaliści są bardzo dobrzy wszyscy.
Tej placówki w Gliwicach nie znam, bo nawet się nie orientowałam, Żory mam
bliżej, więc nie kombinowałam. ;)
 
Do góry