reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Dziewczyny ile macie kg na +?

9ewnqqmzi7le71mi.png
Ja jak na razie nic nie przytylam, schudlam na poczatku i nadal ta waga sie utrzymuje :)

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja póki co -1 na wadze.
To siara wypływa z piersi, normalne :) Pamiętam jak mnie z synkiem zalewało po nocy. Musiałam już nosić wkładki laktacyjne.
 
W tym szpitalnym labolatorium tego nie stosują. Była jeszcze jedną dziewczyna też w ciąży ale większy brzuch miała i machanie książeczka ciążowa jej nie pomogło. Na szczęście szybko poszło bo były numerki od 50. Nawet na kartce nie było ze w ciąży mają pierwszeństwo!

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja bym zaraz powiedziala że mi słabo i zaraz zemdleje i czy ktoś by mnie wpuścił

9ewnqqmzi7le71mi.png
 
Dzięki za odpowiedzi, myślę że jeszcze nie jedna rzecz mnie zaskoczy w ciąży ;) u mnie początek 19 tyg i 1,5kg na plusie, jak już się ruszyło to jest co tydzień 0,5kg, mam nadzieję że nie zacznę się za bardzo rozkręcać :p
W Lidlu mają być dzisiaj takie duże piłki do ćwiczeń, kupię sobie i będę się turlać w ramach ćwiczeń :)
 
Nie wiem jak wy ale ja po pobycie w tym szpitalu co byłam na pobraniu krwi tak się boje pobierania krwi ze patrzeć na to nie mogłam i myslalam ze padne jak tylko igle zobaczylam. Ale jak mi pobierala krew to nawet nie poczułam tego. Powiedziała tylko: JUŻ.

PS. U MNIE + 0,5.
Już dwie osoby mi powiedziały ze będzie dziewczynka. Jedna poznała po brzuchu, druga po twarzy.. więc może coś jest na rzeczy.

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie sugeruj się wyglądem.. Mnie w 1szej ciąży wmawiali miedzy innymi że "za ładnie wyglądam na dziewczynkę..Więc na pewno będzie chłopiec.."
Choć już dawno mial papiery z połówkowych badań z informacją "prawidłowe narządy rodne rześkie" [emoji38]
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Idę dziś do ginki na 14:30
Myślę że wszystko ok, bo dzidzia się rusza, delikatne kopniaki już sprzedaje[emoji4]
No ale stres jest zawsze
 
Do góry