reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Witam was przyszłe Mamusie :) jestem już w 13 tygodniu ciąży a termin mam na 22 czerwca :) mam nadzieję że mogę się do was dołączyć :)
Parę słówek o mnie;) mam 23 lata i po 3 latach udało mi się w końcu zacząć przygodę brzuszkową :p niestety wystąpiło parę problemów, mam nadczynność tarczycy ciążową no i niestety cukrzyce ciążową :( mimo to mój synek jest zdrowy chociaż już troszkę za duży niż powinien być.
 
reklama
Witam was przyszłe Mamusie :) jestem już w 13 tygodniu ciąży a termin mam na 22 czerwca :) mam nadzieję że mogę się do was dołączyć :)
Parę słówek o mnie;) mam 23 lata i po 3 latach udało mi się w końcu zacząć przygodę brzuszkową :p niestety wystąpiło parę problemów, mam nadczynność tarczycy ciążową no i niestety cukrzyce ciążową :( mimo to mój synek jest zdrowy chociaż już troszkę za duży niż powinien być.

Witamy :) ja jestem w 14 tc, z potężną anemią, więc też z problemami. Będzie dobrze. Rozgość się :)
 
a ja dziś dzwoniłam do klinki,żeby się umówić na badanie połówkowe za miesiąc i nie ma już miejsc! mam skierowanie NFZ, więc jak chcę je wykorzystać to mam ograniczoną liczbę miejsc gdzie mogę je wykonać. dopiero w trzeciej placówce do której dzwoniłam był termin...
No na dodatkowe polowkowe to ciężko z zapisami do niektórzy lekarzy...trzeba by było 2 miesiące przed....nie mówiąc o tym że jakbym chciała być prowadzona przez lekarza u którego robiłam ust genetyczne to musiałabym się zapisać miesiąc przed ciąża[emoji1]

A tak poza tym to opowiem wam co mi.się trafiło...wczoraj pisałam że chyba mam jakaś infekcje...W nocy Tak mnie klucie w pochwie złapali że od 2 w nocy tylko przysypialam i budziłam się...takie pulsujace klucie..nie miałam tego wcześniej...rano wstałam I jakby jajników lewy mnie bolał...poszłam do lekarza tego co mnie na NFZ prowadzi i zapisał mi globulki ...
No i jeszcze po wizycie odebrałam wyniki moczu i chyba mam w nim pojedyncze bakterie i liczne kryształki szczawianu wapnia ....dupa już nie będę się stresowala powtórzę wyniki w styczniu przed wizytą ...może źle pobralam próbkę moczu...I będę pila więcej wody na te kryształki .... któraś ma podobnie z tym moczem?

gannpc0zklvjbsae.png
 
A może któraś miała zime na ustach w ciazy i zna magiczny sposób na pożycie się. Mi wczoraj wyskoczyła obkladalam czosnkiem pasta do zębów i nic... a i mnie to tak bywa ze jak mM zime to za dwa tyg będę chora...:dry::huh:
 
Dziękuję ;) słyszałam cos o anemii w ciąży ale nie wiem na czym to dokładnie polega ??
Ja mam straszne mdłości i nic nie mogę jeść...schudłam już 7kg...

Mam bardzo niską hemoglobinę, przez co jestem osłabiona, nie mam na nic siły. Śpię całymi dniami, leżę, odpoczywam. Najgorsze, że mam dwoje starszych dzieci i brakuje mi siły dla nich.
 
Mam bardzo niską hemoglobinę, przez co jestem osłabiona, nie mam na nic siły. Śpię całymi dniami, leżę, odpoczywam. Najgorsze, że mam dwoje starszych dzieci i brakuje mi siły dla nich.
no to faktycznie jest problem jak się ma już starsze dzieciaczki. Ale teraz na pewno ten odpoczynek jest bardzo wskazany ! Masz kogos do pomocy czy musisz radzić sobie sama ?
 
Witam was przyszłe Mamusie :) jestem już w 13 tygodniu ciąży a termin mam na 22 czerwca :) mam nadzieję że mogę się do was dołączyć :)
Parę słówek o mnie;) mam 23 lata i po 3 latach udało mi się w końcu zacząć przygodę brzuszkową [emoji14] niestety wystąpiło parę problemów, mam nadczynność tarczycy ciążową no i niestety cukrzyce ciążową :( mimo to mój synek jest zdrowy chociaż już troszkę za duży niż powinien być.
Witaj wśród czerwcowek [emoji1] nie martw się wystarczy że będziesz pod kontrolą lekarza.
Ja miałam nadczynność przed ciąża i jak zaszlam to mi odstawil leki i teraz jestem cały czas bez...A co do cukrzycy to też są u nas kobitki co mają i na pewno możesz na nie liczyć jak masz jakieś pytania

 
no to faktycznie jest problem jak się ma już starsze dzieciaczki. Ale teraz na pewno ten odpoczynek jest bardzo wskazany ! Masz kogos do pomocy czy musisz radzić sobie sama ?

Jest mąż, ale jak ma na popołudnie do pracy to sama muszę ogarnąć dzieciaki. Odebrać ze szkoły, przedszkola, odrobic pracę domową, nakarmić, zająć czas. Nie jest lekko, ale dziewczynki sporo pomagają. Bywają lepsze i gorsze dni. W razie bardzo złego samopoczucia mam rodziców niedaleko i mogą pomóc.
 
reklama
A może któraś miała zime na ustach w ciazy i zna magiczny sposób na pożycie się. Mi wczoraj wyskoczyła obkladalam czosnkiem pasta do zębów i nic... a i mnie to tak bywa ze jak mM zime to za dwa tyg będę chora...:dry::huh:
Ja właśnie mam. Wyskoczylo mi tydzień temu. Stosuje plasterki i już widzę że prawie nic nie mam.
 
Do góry