reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Jest mąż, ale jak ma na popołudnie do pracy to sama muszę ogarnąć dzieciaki. Odebrać ze szkoły, przedszkola, odrobic pracę domową, nakarmić, zająć czas. Nie jest lekko, ale dziewczynki sporo pomagają. Bywają lepsze i gorsze dni. W razie bardzo złego samopoczucia mam rodziców niedaleko i mogą pomóc.
ważne że nie jestes sama :) trzymam kciuki żeby się poprawiało :)
 
reklama
Ja po wczorajszej wizycie, wszystko ok, maluch na usg fikał jak nie wiem, śmialiśmy się z mężem, bo widzieliśmy jak się puka po czole a lekarz, że właśnie się drapie w głowę, taaa już my swoje wiemy :D
Lekarz powiedział że w 15 tc zdarza się najwięcej pomyłek co do płci i nie powiedział, chociaż wydaje mi się że chce być pewny na 100% i na nast wizycie może powie.
Wiem że już było, ale też któraś ma takie lekkie bóle podbrzusza jak na okres? jak mnie boli w okolicach jajników to się tak nie stresuję ale jak na środku to jakoś tak dziwnie...
 
No na dodatkowe polowkowe to ciężko z zapisami do niektórzy lekarzy...trzeba by było 2 miesiące przed....nie mówiąc o tym że jakbym chciała być prowadzona przez lekarza u którego robiłam ust genetyczne to musiałabym się zapisać miesiąc przed ciąża[emoji1]

A tak poza tym to opowiem wam co mi.się trafiło...wczoraj pisałam że chyba mam jakaś infekcje...W nocy Tak mnie klucie w pochwie złapali że od 2 w nocy tylko przysypialam i budziłam się...takie pulsujace klucie..nie miałam tego wcześniej...rano wstałam I jakby jajników lewy mnie bolał...poszłam do lekarza tego co mnie na NFZ prowadzi i zapisał mi globulki ...
No i jeszcze po wizycie odebrałam wyniki moczu i chyba mam w nim pojedyncze bakterie i liczne kryształki szczawianu wapnia ....dupa już nie będę się stresowala powtórzę wyniki w styczniu przed wizytą ...może źle pobralam próbkę moczu...I będę pila więcej wody na te kryształki .... któraś ma podobnie z tym moczem?

gannpc0zklvjbsae.png
Nieliczne bakterie w moczu to prawidłowy wynik, bo to pewnie b.ogolne robiłaś? Sam pojemnik nie jest jałowy, jak w przypadku tego na posiew moczu...

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
A może któraś miała zime na ustach w ciazy i zna magiczny sposób na pożycie się. Mi wczoraj wyskoczyła obkladalam czosnkiem pasta do zębów i nic... a i mnie to tak bywa ze jak mM zime to za dwa tyg będę chora...:dry::huh:
Chodzi o opryszczkę? Ja jak tylko zaczyna swędzieć to smaruje płynem do dezynfekcji rąk, bo on też wirusa opryszczki zabija.. Ale ja mam że szpitala bo sobie oslablam do jałowego pojemniczka trochę...

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny, a znacie czarne mydło? ja zakupiłam kilka dni temu na promocji w Rossmannie i jestem zachwycona :) świetnie oczyszcza i nawilża, a przy tym ma piękny zapach takiego mydła jaki kiedyś było. no i same naturalne składniki :) polecam
 
dziewczyny, a znacie czarne mydło? ja zakupiłam kilka dni temu na promocji w Rossmannie i jestem zachwycona :) świetnie oczyszcza i nawilża, a przy tym ma piękny zapach takiego mydła jaki kiedyś było. no i same naturalne składniki :) polecam
O muszę sprawdzić:)

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tyle tworzycie, że wieczorami udaje mi się tylko przeczytać, nie mam już siły na odpisanie :)
Gratuluję udanych wizyt i witam nowe mamy.
Ja połówkowe mam 11 stycznia. Idę prywatnie, ale lekarz jest tak oblegany, że nawet prywatnie trzeba się umawiać dużo wcześniej. W ogóle to myślę, że fajnie byłoby stworzyć taką tabelę z najbliższymi wizytami. Zawsze to wiadomo za kogo trzymać kciuki ;)
@AgaRS90 piękna choinka! My mamy sztuczną, ale zawsze marzyłam o żywej, mam nadzieję, że w przyszłym roku uda mi się namówić męża.
Ja od drugiego trymestru biorę witaminy bo niestety w poprzednich ciążach miałam galopującą wręcz anemię, więc nie zakładam, żeby teraz miało być lepiej :/
 
No na dodatkowe polowkowe to ciężko z zapisami do niektórzy lekarzy...trzeba by było 2 miesiące przed....nie mówiąc o tym że jakbym chciała być prowadzona przez lekarza u którego robiłam ust genetyczne to musiałabym się zapisać miesiąc przed ciąża[emoji1]

A tak poza tym to opowiem wam co mi.się trafiło...wczoraj pisałam że chyba mam jakaś infekcje...W nocy Tak mnie klucie w pochwie złapali że od 2 w nocy tylko przysypialam i budziłam się...takie pulsujace klucie..nie miałam tego wcześniej...rano wstałam I jakby jajników lewy mnie bolał...poszłam do lekarza tego co mnie na NFZ prowadzi i zapisał mi globulki ...
No i jeszcze po wizycie odebrałam wyniki moczu i chyba mam w nim pojedyncze bakterie i liczne kryształki szczawianu wapnia ....dupa już nie będę się stresowala powtórzę wyniki w styczniu przed wizytą ...może źle pobralam próbkę moczu...I będę pila więcej wody na te kryształki .... któraś ma podobnie z tym moczem?

gannpc0zklvjbsae.png
Ja tak miałam na pierwszym badaniu moczu w ciąży. Próbka przygotowana dobrze w jałowym pojemniku a pojawiły się leukocyty, erytrocyty i te szczawiany. Nie jakoś bardzo dużo, ale powyżej normy. Dostałam nawet skierowanie na USG nerek czy nie ma kamieni. Ale przemoglam się do picia dużej ilości wody i kolejne badanie już wyszło dobrze.
 
No na dodatkowe polowkowe to ciężko z zapisami do niektórzy lekarzy...trzeba by było 2 miesiące przed....nie mówiąc o tym że jakbym chciała być prowadzona przez lekarza u którego robiłam ust genetyczne to musiałabym się zapisać miesiąc przed ciąża[emoji1]

A tak poza tym to opowiem wam co mi.się trafiło...wczoraj pisałam że chyba mam jakaś infekcje...W nocy Tak mnie klucie w pochwie złapali że od 2 w nocy tylko przysypialam i budziłam się...takie pulsujace klucie..nie miałam tego wcześniej...rano wstałam I jakby jajników lewy mnie bolał...poszłam do lekarza tego co mnie na NFZ prowadzi i zapisał mi globulki ...
No i jeszcze po wizycie odebrałam wyniki moczu i chyba mam w nim pojedyncze bakterie i liczne kryształki szczawianu wapnia ....dupa już nie będę się stresowala powtórzę wyniki w styczniu przed wizytą ...może źle pobralam próbkę moczu...I będę pila więcej wody na te kryształki .... któraś ma podobnie z tym moczem?

gannpc0zklvjbsae.png
Mi wyszedł ten kamień na nerce nieszczęsny. Więc na pewno pij więcej wody, nie zaszkodzi a nóż się wypłucze to. Teraz na kolejną wizytę mam właśnie posiew zrobić czy są jakieś bakterie. Chociaż gin mówi, że nic nie powinno być bo biorę po szpitalu jeszcze furaginę, i piję na potęgę
 
reklama
Ja już po miału nastrajam się na wizytę i coraz bardziej się stresuje :-) dzisiaj spotkałam koleżankę z pracy która 10m temu urodziła dziecko i ona twierdzi że jak się chodzi prywatne to becikowe się nie nalezy i niby nie ma progu dotyczacego dochodu bo każdemu się należy jeśli chodzi na NFZ od 10tygodnia więc jak T jest?
 
Do góry