reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Czy wynik Pappa mogą mi podać telefonicznie? Ja na badania genetyczne jade do szpitala, gdzie mam ponad 70km i tak nie uśmiecha mi się jechac po sam wynik tam. Jeżeli będzie ok wolałabym telefonicznie.

Ja dzisiaj stojąc w kolejce w sklepie zasłabłam. Zrobilo mi się ciemno przed oczami, goraco i duszno :( w kolejce rozbierałam się. Szłam do domu pijąc wodę. Myślałam, że nie dojdę..Teraz nie ruszam się z kanapy. Już minęło, ale się wystraszyłam.
Poproś żeby wysłali na maila - ja tak zawsze w lab robię tylko to miejscu trzeba załatwiać :/

I jak potem słyszę "ciąża to nie choroba" to szlag mnie jasny trafia !

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Też mieliśmy (i nadal mamy schowany w szafie) ten materac :) I był super!

Podpytałam dziś ginekologa u mnie w szpitalu o to durne spojenie łonowe... i na razie mam obserwować w jaką stronę będzie to zmierzało :) Za tydzień mam podejść i zobaczymy :) Liczę na to, że po prostu przeciążyłam i za kilka dni będzie po stresie :D

Jest u nas niesamowity halny - cieplutki jak zawsze, ale dmucha i zawodzi nieziemsko! Chyba w związku z nim miałam wczoraj okropny sen... Może przynajmniej dziś będzie się spło nieźle :)
U nas też wieje od wczoraj niemiłosiernie...

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy wynik Pappa mogą mi podać telefonicznie? Ja na badania genetyczne jade do szpitala, gdzie mam ponad 70km i tak nie uśmiecha mi się jechac po sam wynik tam. Jeżeli będzie ok wolałabym telefonicznie.

Ja dzisiaj stojąc w kolejce w sklepie zasłabłam. Zrobilo mi się ciemno przed oczami, goraco i duszno :( w kolejce rozbierałam się. Szłam do domu pijąc wodę. Myślałam, że nie dojdę..Teraz nie ruszam się z kanapy. Już minęło, ale się wystraszyłam.
U nas wysyłają na maila jak jest ok a jak nie to dzwonią i sie umawiają na wizytę...

Odpoczywaj jak najwięcej.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wczoraj zasłabłam w Lidlu, a dziś zrobiło mi się słabo w piekarni. To przez niską hemoglobinę. Ciągle chce mi się spać. Dzisiaj na obiad robię schabowe. Już dawno mnie korciły.
 
Czy wynik Pappa mogą mi podać telefonicznie? Ja na badania genetyczne jade do szpitala, gdzie mam ponad 70km i tak nie uśmiecha mi się jechac po sam wynik tam. Jeżeli będzie ok wolałabym telefonicznie.

Ja dzisiaj stojąc w kolejce w sklepie zasłabłam. Zrobilo mi się ciemno przed oczami, goraco i duszno :( w kolejce rozbierałam się. Szłam do domu pijąc wodę. Myślałam, że nie dojdę..Teraz nie ruszam się z kanapy. Już minęło, ale się wystraszyłam.
Ja też jak dłużej stoję w kolejce robi mi się gorąco i słabo i boję się że zemdleje, staram się sama nie wychodzić nigdzie no ale czasem trzeba, jak na przykład jutro idę do lekarza na prenatalne i już schizuje :)

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas wysyłają na maila jak jest ok a jak nie to dzwonią i sie umawiają na wizytę...

Odpoczywaj jak najwięcej.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
Cześć dziewczyny.
Co do wyprawki to ja dużo rzeczy mam po córce, dużo mam też uniwersalnych i chłopięcych bo dostaliśmy po bratankach męża.

Co do wózka to musimy kupić bo ten kt dostaliśmy od szwagra, szwagierki siostra chciała, bo rodzi w kwietniu.
Nic że mogłaby sobie pozwolić na nowy, wypasiony, bo zarabiają z mężem więcej niż my i szwagier razem wzięci, ale chciała stary prawie 7 letni wózek. [emoji23]

Ale już mam upatrzony fajny od koleżanki, kt na wiosnę będzie sprzedawać.

Jeśli mogę coś doradzić pierworódką, to nie kupujcie nowego wózka, bo nie warto, większość osób, kt to robi tak twierdzi.
Poszukajcie na olx, wśród znajomych albo w komisach, często można kupić wózek jak nowy, w stanie idealnym za 1/3 albo i 1/2 ceny.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też jak dłużej stoję w kolejce robi mi się gorąco i słabo i boję się że zemdleje, staram się sama nie wychodzić nigdzie no ale czasem trzeba, jak na przykład jutro idę do lekarza na prenatalne i już schizuje :)

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
A nie masz ustalonej godziny?
Ja dziś idę do gin po 2 i pół tyg i schizuje. Po drodze były prenatalne, ale to kilka dni po mojej gin.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
A nie masz ustalonej godziny?
Ja dziś idę do gin po 2 i pół tyg i schizuje. Po drodze były prenatalne, ale to kilka dni po mojej gin.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
Idę na 11:20, będzie to wg usg 13+1dzien a wg OM to będzie 14+0, fajnie jakby było widać płeć i żeby wszystkie parametry były dobre :)

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
KikaRika nie schizuj bo na pewno będzie wszystko w porządku ...jestem mądra bo już wczoraj byłam [emoji1]

xnw4pc0zt1lx9mia.png


Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Idę na 11:20, będzie to wg usg 13+1dzien a wg OM to będzie 14+0, fajnie jakby było widać płeć i żeby wszystkie parametry były dobre :)

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też mam w czwartek 14+0 wg om i idę na wizytę:)! Ale dzidzia na pewno młodsza bo późno owu miałam więc ba płeć się nie nastawiam

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry