reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Ja mam prenatalne w następny wtorek i już sie nie mogę doczekać czy wszystko jest ok :happy:. Ostatnią a jednocześnie pierwsZą wizytę potwierdzającą ciążę miałam 19 listopada. Mieszkam w Holandii a tu polska ginekolog przyjeżdża co dwa tygodnie.Badanie już będę miała w Polsce. Ale nie chce tu rodzic. W maju mieliśmy i w sumie dalej mamy zamiar zjechać, ale to będzie końcówka to nie wiem jak to będzie :oo2:
A teraz nie mogę doczekać się piątku :rolleyes: wyjazdu na święta z dobrą nowiną :-D
 
Niech zgadne? Klupś? [emoji16]

Ja kupiłam materac lateksowy Hevea. Wzięłam go ze względu na to, że mamy w domu wilgoć i żadne gryki czy kokosy nie wchodziły w grę, bo właśnie chłoną wilgoć. To taką mam podpowiedź [emoji6]
Też mieliśmy (i nadal mamy schowany w szafie) ten materac :) I był super!

Podpytałam dziś ginekologa u mnie w szpitalu o to durne spojenie łonowe... i na razie mam obserwować w jaką stronę będzie to zmierzało :) Za tydzień mam podejść i zobaczymy :) Liczę na to, że po prostu przeciążyłam i za kilka dni będzie po stresie :D

Jest u nas niesamowity halny - cieplutki jak zawsze, ale dmucha i zawodzi nieziemsko! Chyba w związku z nim miałam wczoraj okropny sen... Może przynajmniej dziś będzie się spło nieźle :)
 
Dobry wieczór :-) ja was ostatnio więcej podczytuje niż pisze bo jakoś czasu mniej. Byłam dzisiaj zrobić tsh i w piątek w końcu wizyta u lekarza. Już się nie mogę doczekać, od poprzedniej minie miesiąc ale gdyby to nie ze udało mi się wyblagac wcześniej termin to bym musiała czekać na wizytę 1,5 miesiąca. Wtedy to już całkiem byś zeschiozwala.
Jeśli chodzi o wyprawkę to z jednej strony ta myśl szukania,wybierania, dotykania, porównywania tego wszystkiego mnie cieszy bo nie mam praktycznie nic ale z drugiej strony przeraża bo jest przecież tego tak dużo do kupienia. Póki co mam od szwagierki pożyczony laktator elektryczny i dostane od niej ubranka, a od koleżanki odkupić łóżeczko. Dzisiaj też byłam w Ełku w sklepie dominika który mi tu jedna dziewczyna polecala i faktycznie wybór wózków mają naprawdę duży aż ciężko się zdecydować. Jednak miałam za.mało czasu by poprosić sprzedawcę o doradztwo. Będę musiała się tam wybierać z mezem w sobotę.
Aha i też dzisiaj kupiłam te rajstopy z Lidla i koszulkę ale nie wiem czy to jest ta do karmienia piersią, szczerze mówiąc nawet nie miałam jej zmierzyć taki dzień zwariowany. Zrobię to pewnie już jutro bo właśnie nie dawno wróciłam z pracy, idę pod prysznic i spać :-) dobranoc spokojnej nocy
 
Dzień dobry! :)

Asia2104 - super! :)
Gratuluję udanych wizyt i powodzenia na kolejnych najbliższych. Ja byłam tydzień temu a już chętnie poszłabym na następną, żeby zobaczyć co tam słychać :D

Śpię ostatnio jak zabita, normalnie tworzę integralną całość z łóżkiem, a później długo muszę dochodzić do siebie, żeby być jakkolwiek przytomną.

Dzisiaj w planach zupa kalafiorowa- nadludzki apetyt już mi minął, w końcu jem jak człowiek hehe :)

Mam pytanie do dziewczyn, które korzystały z kosza Mojżesza. Jaką funkcję u Was on pełnił? Kładłyście tam dziecko spać zamiast do łóżeczka? Czy po prostu był on jako dodatek do przenoszenia, czy odkładania tam maluszka w innym pomieszczeniu?
Sporo pozytywnych opinii czytałam, stąd moje pytanie, jak widać doświadczenia u mnie brak w tej kwestii :D
 
@nastepnawkolejce u mnie kosz był przenoszony do innych pomieszczeń w ciągu dnia. W nocy nigdy nie kładłam do niego bo mi wygodniej było w łóżeczku,va którym miałam przewijak. Z resztą synek szybko wylądował u nas w łóżku bo przy kp tak mi było wygodniej.
 
Czy wynik Pappa mogą mi podać telefonicznie? Ja na badania genetyczne jade do szpitala, gdzie mam ponad 70km i tak nie uśmiecha mi się jechac po sam wynik tam. Jeżeli będzie ok wolałabym telefonicznie.

Ja dzisiaj stojąc w kolejce w sklepie zasłabłam. Zrobilo mi się ciemno przed oczami, goraco i duszno :( w kolejce rozbierałam się. Szłam do domu pijąc wodę. Myślałam, że nie dojdę..Teraz nie ruszam się z kanapy. Już minęło, ale się wystraszyłam.
 
reklama
Ale się przestraszylam!!! Wchodzę na forum i patrzę ze jest 1117 stron. I już myślałam ze to wy tyle napisalyscie. Ale na szczęście weszłam nie tam gdzie trzeba. Zamiast tutaj weszłam na lipcowki[emoji23][emoji23]

Fajne maja te listy z datami porodów i terminami wizyt.
Nawet widziałam tam oookatkeooo a przeciez była z nami...

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
Ona jest chyba na przełomie czerwca/lipca więc może się udzielać tu i tu.
Mnie termin się też waha koniec czerwca/lipca bo owu bardzo późno, ale już nic nie zmieniam - dobrze mi tu ż Wami !

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry