reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Propo pogody to u nas też wieje wiatr...chyba się dziś z domu nie ruszam...wczoraj kupilam sobie taką teczkę harmonikowa rozmiar podobny do a5 i posegreguje wyniki badań [emoji12]

 
reklama
Dziewczyny ile przytylescie? Moja waga wyjściowa 64,8 ostatnia wizyta 7.12 waga 65,1.


Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
Ciężko powiedzieć ...wydaję mi się przed przed ciąża mogłam mieć prawie 49kg później pokazało mi na wadze 46.800 a wczoraj jak mnie położna zwazyla to miałam 48.600 ale powiedziala ze jakbym zdjęła sweter po pewnie 48kg by wyszło...

 
Więc jeszcze nie przytylam ...[emoji12] kojarzę ze któraś schudła 10kg ...To będzie miała zapas żeby odrobic[emoji1]

 
zakończyłam pierwszy trymestr z 2 kg na plusie... ale ja bez wymiotów i większych mdłości, za to z dobrym apetytem :D
 
Mój lekarza powiedział że widzi po mnie ze nigdy dużo nie wazylam więc się mojej wagi więcej nie czepiał [emoji12]

 
Gdzieś czytałam że najlepiej przytyć do 2,5kg na miesiąc ...bo jak bardziej waga skaczemy A nie jest to wina zaglądania do lodówki to to oznacza zatrzymywanie wody i obrzęki...Ale to chyba przed nami...[emoji1]

 
Mi lekarka powiedziała ze trochę za mało waze. W między czasie waga mi spadała.

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
Dlaczego za mało? Ile masz wzrostu?
Ja póki co nie przytyłam co jest aż dziwne zważywszy, że w pierwszym trymestrze mdłości zajadałam czym popadnie :p
 
reklama
@nastepnawkolejce u mnie kosz był przenoszony do innych pomieszczeń w ciągu dnia. W nocy nigdy nie kładłam do niego bo mi wygodniej było w łóżeczku,va którym miałam przewijak. Z resztą synek szybko wylądował u nas w łóżku bo przy kp tak mi było wygodniej.

No tak też właśnie sobie to wyobrażam jeśli się zdecyduję na niego, ale wydaje mi się fajną opcją :)

Ja wyniki dostałam telefonicznie, a właściwie wiadomość, że wszystko jest super i nie ma powodu do zmartwień :) Pewnie i tak te cyferki przekazane przez lekarza wiele by mi nie powiedziały :p

Ja chyba z 4 kg przytyłam łącznie od końca sierpnia (wtedy się ważyłam ) :D Teraz ważę 54kg. Od paru dobrych lat moim maximum było 50kg także mi ciut nieswojo, ale da się przyzwyczaić. :D :p Następną wizytę mam tuż po nowym roku czyli chwilę po świątecznym obżarstwie i aż się boję co wtedy pokaże waga u lekarza :D
 
Do góry