reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
My tak w tym roku mielismy same wesela - az 4 I na wszystkie musielismy leciec jak nie do Polski to do Portugali :) kazdy kiedys przechodzi taki rok [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
My mieliśmy 3 wesela w tym roku. W kwietniu od męża w rodzinie, w czerwcu nasze a we wrześniu mojej koleżanki. Na następny rok póki co dwa mamy w planie 4 maja U koleżanki zamierzamy iść a co tam, a w lipcu U rodziny na slasku ale nie pojedziemy bo maluszek będzie za mały
 
Tak mamy 11m. Wolno ida. Ja 2 czerwxa mam wesele rodzonej siostry;)
To już będziesz zaawansowana ciężarówka :)
My pierwszego zęba mieliśmy jak mały miał 2 miesiące. Ale plus taki ze wyszły szybko i później był spokój.

U mnie na następne x lat nikt nie planuje żadnych wesel [emoji23]
W ciągu jednego roku mieliśmy 3 wesela swoje szwagierki mojej i kuzynki męża [emoji23]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
My mieliśmy 3 wesela w tym roku. W kwietniu od męża w rodzinie, w czerwcu nasze a we wrześniu mojej koleżanki. Na następny rok póki co dwa mamy w planie 4 maja U koleżanki zamierzamy iść a co tam, a w lipcu U rodziny na slasku ale nie pojedziemy bo maluszek będzie za mały
Jak chcecie jechać to są specjalne słuchawki wygluszajace dla takich maluchów. Szwagierka tak jechała ze swoim 1.5 miesięcznym synkiem do Polski na wesele i byli do samego końca na sali ;)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
My mamy kuzyna jeszcze w przyszlym roku w sierpniu I mysle ze moze damy rade przyleciec - mlode bedzie juz mialo ponad 2 miesiace wiec powinno byc spoko. Plus na macierzynskim bede chciala posiedziec troche w Polsce :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Jak chcecie jechać to są specjalne słuchawki wygluszajace dla takich maluchów. Szwagierka tak jechała ze swoim 1.5 miesięcznym synkiem do Polski na wesele i byli do samego końca na sali ;)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie słyszałam o tych słuchawkach ale jak dla mnie to jest za maleńkie dziecko by jechać w tak długą podróż. Tam na miejscu by udalo się zorganizować opiekę nad dzieckiem itp ale nie jestem za jeśli chodzi o podróż :-)
 
My mamy zaproszenie na 20 maja ale nie jedziemy bo to w Polsce a moja giekolog pozwala mi ostatnia taka duża podróż robić na 6 tygodni przed przewidywanym porodem a to będą aby 3, wiec nie mam zamiaru ryzykować.

Twoja mała ma 11 miesięcy dobrze pamiętam? My na tym etapie mieliśmy 12 zębów ale.to był terror ze o mamo jak mu wychodziły [emoji32]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
A moja w 11 msc miała 1go zęba, tydzień później 2go;)

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
My mieliśmy 3 wesela w tym roku. W kwietniu od męża w rodzinie, w czerwcu nasze a we wrześniu mojej koleżanki. Na następny rok póki co dwa mamy w planie 4 maja U koleżanki zamierzamy iść a co tam, a w lipcu U rodziny na slasku ale nie pojedziemy bo maluszek będzie za mały
A gdzie dokładnie masz tą rodzinę, jeśli mogę zapytać?

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas teraz się rozkręciło z weselami wśród rodziny i znajomych i tak co roku mamy 2-4 imprez. W przyszłym wesele pod koniec czerwca , będę wtedy ze 3 tyg po porodzie więc pewnie tylko do kościoła pójdziemy i we wrześniu kolejne, to już może będzie się dało coś wykombinować żeby pojechać bo jest niezbyt daleko. A o wakacjach na razie nie myślę, pewnie jakieś krótkie wypady niedaleko jak Maluch zechce ;) bardziej myślę, żeby wczesną wiosną skorzystać z wolnego i zrobić jedną lub dwie krótkie wycieczki jak jeszcze będę na chodzie ;) ale wiadomo, że plany planami a różnie może wyjść
 
reklama
My mamy wesele mojej siostry 4 sierpnia, czyli maluszek bedzie miał jakies 6-7 tygodni. Już patrzyłam na słuchawki dla malucha, na sukienki eleganckie do karmienia i juz wiem jaką chustę będę chciała na tą okazję kupić.

Na wakacje wybieramy się w lipcu gdzieś nad morze. Być może w sierpniu po weselu też pojedziemy nad morze. Zobaczymy.
Na bank sporą część wakacji spędzimy u teściów na wsi.

Chyba wraca mi energia ;) dzisiaj ciut więcej udało mi się zrobić w domu i na obiad były placki ziemniaczane :) wczoraj mieliśmy akcję czyszczenia ściany okiennej w sypialni z pleśni, potem wietrzenie pokoju przez kilka godzin i jak się kładłam spać było niecałe 18 stopni w sypialni. Całą noc okno rozszczelnione, rano było 18.5 stopnia. Rany, jak mi się dobrze spało ;) od dzisiaj tak chcę zawsze :)
 
Do góry