reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Co ciekawego chcesz zrobić?

Najpierw chcę zrobić rozszerzony kurs Excela - makra, budowanie formuł, tworzenie formularzy. Jednym słowem jak najbardziej zaawansowaną automatykę działań w Excelu. Później podstawy SQL, potem rozszerzenie SQL i podstawy Pythona, a na koniec wykorzystanie tego wszystskiego w programach bazodanowych współpracujących w programem ArcGis.

Nie pamiętam która to tak szaleje w kuchni, ale ja zazdroszczę. Ja nie mam siły nawet obiadu zrobić, baaa wodę ugotować na herbatę to dla mnie teraz wyczyn. Na obiad ostatnio chodzę do takiej Spółdzielni, w której pracują ludzie z problemami życiowymi. Pyszne jedzenie, a jak mam świadomość, że pomagam tym ludziom, bo czują się potrzebni. W przyszłym roku robimy tam imprezę rodzinną.
 
reklama
@Wiera ja jak swoją kupowałam to jeszcze mało wiedziałam na ten temat i niestety kupiłam nowego lucznika uwierz trzymaj się od nich jak najdalej a zwłaszcza tych imiennych.
Jeśli chodzi ci o silvercravt czy jakoś tak im byli to niby te początkowe były o niebo lepsze jak te teraźniejsze. Strasznie szybko się psują problem z reklamacja. Tych nowszych wersji specjaliści nie polecają

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kilka dni temu chwaliłam się, że już tak super się czuję - no i mam! Poszłam dziś ze stasiem pod obecność małżonka do karczmy - namieszałam jedzenia (placek ziemniczany ze śmiataną i cukrem, placek z gulaszem, mizeria, jabłko pieczone z żurawiną i orzechami i trochę pieczonej kaczki od Stasia) - potem u koleżanki chipsy i eklerek. Po dojściu do domu było spoko. Aż do czasu jak większość z powyższego zwróciłam :(

Co do maszyn do szycia to mam (już od ponad 8 lat) Łucznik Amelia II i jestem bardzo zadowolona!
 
A patrzyłaś w C&A. Ja ładną bluzkę tam kupiłam, ciążową i do karmienia od razu jest..

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
Nawet nie wiedziałam że tam jest dział dla ciężarnych! Muszę tam iść, dzięki za cynk:)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też mam kilka sztuk ubrań dla młodego z hm i nie są takie źle. Zależy może od partii.

Dziewczyny czy którąś z Was odrzuca od mięsa. ? Mój dziś kupil kebaba i u mnie tragedia. Ja ho nie jadłam a sam zapach powodował ze mi wszystko do góry pochodziło. I nie raz od zwykłego mięsa też tak mam.. myślałam ze po 12 tyg wszystko minie a jest tak samo. W' pierwszej ciąży wręcz pragnelam kebaba teraz masakra!!!!

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie w tej ciązy odrzuca od mięsa :) czasem zjem ale jak nie ma zapachu :)
 
@kasiaa12 ja to bym mogła samo mięso jeść. Tylko, żeby ktoś mi je przygotował.
Jak widzę mięso gdziekolwiek to aż mi ślinka cieknie. Nic innego mogłoby nie istnieć. No dobra - kwaśne żelki jeszcze, ale to na deser :D
 
reklama
Mnie odrzuxa od parowek i mielonego.
Pytanie do dziewczyn z luteina a moze nie tylko czy was tez swedzi tam na dole zwlaszcza jak sie pod cieracie??? Mnie od wczoraj az dziwnie ale podejrzewam suchosc moze bo jak palikuje luteine to czysto mam
 
Do góry