reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Witam drogie kobietki ja spałam jak suseł i nie chce mi się wstać ...wrr
Co do mięsa i reszty to jem raczej wszystko tylko muszę mieć na to smaka. Fakt miałam kilka incydentów ze mnie przy gotowaniu czegoś zemdlilo to było raz mielone, ogórkowa i kapusta kiszona Ale jak już było uszykowane to bez problemu zjadłam ...może dlatego że ani razu nie wymiotowalam...
C&a mówicie że też są rzeczy...hm w grudniu się wybiorę tylko się nastroje ...

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane mamy jakiś czas temu pojawiły się wymarzone 2 kreseczki :) I teraz według okresu kończę 9 tydzień , tak się złożyło ze zmieniając lekarza w ciągu niecałych 3 tygodni byłam 3 razy u lekarza i 3 razy miałam usg robione i teraz moje pytanie 14 listopada maleństwo miało 9 mm następne usg miałam 22 i maleństwo miało 22 mm na wczorajszym usg miało tylko niecałe 26 malenistwo uroslo tylko 4 mm czy to nie za mało na 9 tydzień ? Czy któraś tez tak miala ?
( biorę eutyrox 50 bo mam wahania poziomów hormonów tarczycy i podejrzenie cukrzycy ciążowej )

Ja jestem w 10 tygodniu i maluszek ma 25mm takze sie nie stresuj
 
Ja też mam kilka sztuk ubrań dla młodego z hm i nie są takie źle. Zależy może od partii.

Dziewczyny czy którąś z Was odrzuca od mięsa. ? Mój dziś kupil kebaba i u mnie tragedia. Ja ho nie jadłam a sam zapach powodował ze mi wszystko do góry pochodziło. I nie raz od zwykłego mięsa też tak mam.. myślałam ze po 12 tyg wszystko minie a jest tak samo. W' pierwszej ciąży wręcz pragnelam kebaba teraz masakra!!!!

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja od samego początku nie mogłam nawet na mięso patrzeć :) od kilku dni próbuję je jeść ale jest ciężko. Już chociaż jestem już w stanie zrobić mężowi mięsny obiad bo do tej pory miał dietę wege razem ze mną :D nawet wędliny w lodówce nie było [emoji12]

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja się uspokoiłam, teraz czekam na wynik Pappa, ale jakoś się nimi nie stresuje..
A do tego widziałam maleństwo tak jak mąż i córka, więc super:)

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
Mam nadzieję że ja też się trochę uspokoję , genetyczne mam za niecałe 2h ale czas leci mi taaak wolno że zwariuję [emoji12]

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1512033865-4dbd2251f92adfae-aaaaaa.jpeg


Dziewczyny co macie dzieci z AZS czy to jest uczulenie? Na początku myślałam że tak, ale teraz mam coraz większe wątpliwości.

Dałam mu pomarańcze. Od dwóch dni nie je, ale dzisiaj rano i tak mu się pogorszyło.

Jutro jedziemy na chrzciny a na dzisiaj do lekarza się nie zapisze. Nie ma szans u nas [emoji22]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
1512033865-4dbd2251f92adfae-aaaaaa.jpeg


Dziewczyny co macie dzieci z AZS czy to jest uczulenie? Na początku myślałam że tak, ale teraz mam coraz większe wątpliwości.

Dałam mu pomarańcze. Od dwóch dni nie je, ale dzisiaj rano i tak mu się pogorszyło.

Jutro jedziemy na chrzciny a na dzisiaj do lekarza się nie zapisze. Nie ma szans u nas [emoji22]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Jak dla mnie to nie jest ani wysyp AZS ani uczulenie. Lepiej lekarz i to prędko.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry