reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ale mi na tym l4 odbija...najpierw pizza potem ciasto orzechowe ...Już mam farsz na paszteciki zrobiony i za dwa dni robię bo jutro oprócz obiadu w planie sałatka gyros...mięsko już się marynuje...masakra....

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
Zazdroszczę powera! Ja się niby lepiej już czuję, ale energii mam niewiele. Trudnie mi sie za cokolwiek zabrać :(
 
reklama
1511985308-f3a47dc2832a1faa-aaaaaa.jpeg


Ja zamiast mleka w proszku dałam mąki ziemniaczanej i nie dawałam oleju z pestek tylko dałam 40g oleju kokosowego. Dolalam olejku pomarańczowego i dodalam cynamonu.

Olej musisz rozpuścić w garnku. Mieszasz sode, kwasek, make/mleko i po woli wlewawsz olejek tylko musisz to robić partiami i szybko żeby się nie pienilo. To powinno mieć konsystencję mokrego piasku. Na koniec dodajesz zapachy bądź przyprawy jakie lubisz. I ja dawałam do foremek sylikowonych musisz dobrze ubić. Wstawiasz na noc do lodówki i gotowe ;)

Proszę @maćku

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@agakomo tak bardzo mi przykro [emoji29] trzymaj się kochana

Gratuluję tez udanych wizyt :)

Któraś z was dzisiaj pizze robiła na obiad. Ja tez dzisiaj sama robiłam tylko nakzwyklejsza sos czosnkowy szynka i ser ;)

Wspomnialyscie o h&m ja ten sklep omijam szerokim łukiem a zwłaszcza dział dziecięcy... kupiłam synkowi parę razy w różnych odstępie czasowym parę ciuszków po pierwszy praniu robiła się z nich szmata... dziury się robią wokół nap rozciągają się tragedia po prostu...spodnie sobie też tam kupiłam 2 razy brałam idealnie do pasowane a po praniu 2 razy większe...

Ja mam tak jak @arica jestem w drugiej ciąży i juz nie czytam tyle co w pierwszej. Nie myślę non stop kiedy kolejna wizyta. W sumie nie mam czasu myśleć o tym ze jestem w ciąży.
Miałam postanowienie ze ta ciążę będę celebrować bo według mnie to już ostatnia (chodź mąż chce 3.dzieci) ale nie ma kiedy i jak...

Dzisiaj zrobiłam sobie długa kapiel bo w.koncu znalazłam czas żeby sobie zrobić kule musujące do kompieli czysty relaks był :D


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja z H&M mam prawie wszystko dla dziecka i jest ok. Ale siostra zwróci mi niedługo spodnie ciążowe i zastanawiam się w jakim będą stanie, bo to juz w 3 ciążach noszone. A że z H&M się rozchodzą to wiadomo.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale mi na tym l4 odbija...najpierw pizza potem ciasto orzechowe ...Już mam farsz na paszteciki zrobiony i za dwa dni robię bo jutro oprócz obiadu w planie sałatka gyros...mięsko już się marynuje...masakra....

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
Słuchaj, ja Cię bardzo serdecznie zapraszam do siebie [emoji16]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@agakomo bardzo mi przykro. Dopiero weszłam tutaj i przeczytałam, będziemy o Tobie pamiętać.

Ja w sumie w tej ciąży też się tak nie denerwuję. Długo się staraliśmy, ale to moja trzecia ciąża i nie przeżywam tak bardzo. Chociaż od tygodnia jestem na zwolnieniu i czasem trochę podczytuję mamaginekolog, mamalekarz itp. W tym tygodniu córka ze mną siedzi w domu, więc mam mało czasu na cokolwiek, ale że raczej już do porodu do pracy nie wrócę to znalazłam sobie kilka kursów, które chciałabym przez te pół roku zrobić.
 
Ja za Waszą radą postaram się przestać analizowac i czytać za dużo.
Mam tylko pytanie skąd bierze u mnie się fakt że ja cały dzień jestem na chodzie a przychodzi wieczór i tak mnie dół brzucha ciągnie ze zwariowac idzie ;/
 
Ja za Waszą radą postaram się przestać analizowac i czytać za dużo.
Mam tylko pytanie skąd bierze u mnie się fakt że ja cały dzień jestem na chodzie a przychodzi wieczór i tak mnie dół brzucha ciągnie ze zwariowac idzie ;/
Ja tak miałam jak chodziłam do pracy na 12 h od samego stania nie mogłam się wyprostować bo tak mnie żołądek i wzdęcia dokuczały..teraz jak mam wolne to znacznie lepiej bo jak coś zaczyna mnie boleć to idę siupnac na kanapę i regeneruje siły

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Just&yna to ja mam tak jak ty cały czas w kuchni bym siedziała i coś robiła. Dobrze, że obiecałam sobie po szyć trochę rzeczy na święta i jeszcze synek jest to nie mam na to za wiele czasu bo juz bym miała z 10 kg więcej [emoji23]

@promyczek_81 i masz rację nie analizuj tak wszystkiego. Bo w końcu zwarjujesz. Tak jak ja z tym półpaścem. Dzieciątka rosną w różnym tempie raz wolniej a raz szybciej. Jeśli lekarz nic nie niepokoi to ty tym bardziej tego nie rozstrzasaj nie potrzebnie będziesz się denerwować.
Każda z was jest juz minimum po 2-3 wizytach a ja co? Ja miałam jedna i to w połowie 9 tygodnia. I szczerze wcale z tego powodu nie panikuje. Mam na prawdę dobra lekarka i ufam jej. Chodź tera będę mieć wizyty równo co 4 tygodnie a w pierwszej ciąży miałam co 6 tygodni

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tak miałam jak chodziłam do pracy na 12 h od samego stania nie mogłam się wyprostować bo tak mnie żołądek i wzdęcia dokuczały..teraz jak mam wolne to znacznie lepiej bo jak coś zaczyna mnie boleć to idę siupnac na kanapę i regeneruje siły

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
Tyle że ja jestem na L4 i nawet jak się oszczędzam to przychodzi 19ta i dupa. Ciągnie mnie taki wąski pasek skóry między pępkiem a psiochą, tak jakby na granicy macicy?
 
reklama
A co do ciągnięcia w brzuchu to tez tak mam wieczorami jak się w dzień przeforsuje. Czasami trzeba na luz wrzucić i będzie mniej bolało :)

Kurcze zasypuje was wieczorami postami ale.tylko w tym czasie mam czas pisać bo synek.spi [emoji23]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry