reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

@kasiaa12 mnie w ciąży przez pierwsze 3 mies praktycznie odrzucilo od mięsa, jadłam bardzo rzadko, teraz już jakieś chude zjem od czasu do czasu ale też mało. Pamietam, że lekarz u którego byłam jak tylko zaszłam w ciążę (byłam u niego ze dwa razy) dał mi listę rzeczy które mam jeść codziennie (w tym oczywiście mięso czerwone i inne "pysznosci" ), ale dziwnym trafem do większości z nich mam wstręt :o Cóż, mam nadzieję, że organizm wie co robi, a póki co wyniki krwi mam lepsze niż przed ciąża, wiec nie będę się do niczego zmuszać ;)
Co do ciuszków ciazowych też najbardziej przypadły mi do gustu te z h&m i c&a, cenowo dużo niższe niż np te z zalando, ale jeszcze się mieszcze w to co mam wiec myślę że w okolicach wyprzedaży wybiorę się na większe zakupy :D
 
reklama
Mnie odrzuxa od parowek i mielonego.
Pytanie do dziewczyn z luteina a moze nie tylko czy was tez swedzi tam na dole zwlaszcza jak sie pod cieracie??? Mnie od wczoraj az dziwnie ale podejrzewam suchosc moze bo jak palikuje luteine to czysto mam

Niestety często przy luteinie robi się infekcja bo ona wycieka i masz dziwnie wilgotno. Trzeba często zmieniać wkładki żeby bakterie się nie mnożyły.
 
Pyta ie do dziewczyn które odrzuca od mięsa.
Już wiecie o bedziecie mieć?
Mój wczoraj stwierdził ze może będzie dziewczynka skoro mnie odrzuca od mięsa.

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie od 9tyg odrzuca od mięsa :) dzisiaj 13 tydzien, przedwczoraj pokazal sie piekny chlopak :)

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja od pierwszych dni ciazy mieso kochalam pozniej kryzys zero mięsa teraz nie kazde. Przy frani wogole nie moglam jeść miesa zadnego jadlam tylko serki topione. Wiec to nic nie znaczy czy facet czy baba. Puki co mam czesc objawów z puerwszrj ciazy część zupelnie nowych wiec zobaczymy co to bedzie. Moja mala ma 6 cor i mowi kazda nosila inaczej przyjednej wstret do miesa przy drugiej odwrotnie a przy innej pachniało piwo;)
 
1512024728-d00d513f4794f299-aaaaaa.jpeg


I mnie dziś takie widoki[emoji34]

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
I skąd te zdjęcia;)?
 
dzień dobry :) mi w końcu wczoraj po prenatalnych stres odpuścił i humor się poprawił, jak wróciłam wieczorem do domu to tylko upiekłam ciasto na andrzejki do szkoły i walnęłam się spać, więc dziś rześka i wypoczęta :)
co do mięsa, to ja w ogóle mało mięsożerna jestem, w ciąży jeszcze mniej i będzie chłopak, także tego...
pisałyście o ciuszkach z hm, to ja ciążowych nie mam, ale parę razy skusiłam się na dziecięce i dla mnie porażka - bardzo słaba jakość, wyciąga się po praniu, a przy napach robią się dziury i materiał się od nich pruje, jak tu któraś już wcześniej pisała. o niebo lepsze są na przykład bodziaki i pajace z tesco, te w wielopakach - porządna bawełna, z którą nic się nie dzieje po praniu i w dodatku cena bardzo ok.
miłego dnia życzę :)
 
@kasiaa12 mnie odrzuca od surowego mięsa i zapachu przy jego przyrządzaniu...
Teraz już z tym lepiej, ale jeszcze nie jest ok.
Za to jeść mogę każdej postaci;)

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry!

To ja jestem chyba jedną z nielicznych, którą od niczego nie odrzuca... Mięsa, makarony, naleśniki, owoce, warzywa, placki, słodycze, ogórki... Jem wszystko. Na szczęście od paru dni poskromiłam apetyt i się nie obżeram, bo było u mnie z tym kiepsko na samym początku.

Ja jeszcze pojęcia nie mam gdzie szukać ciążowych ciuchów ani w sumie potrzeby póki co. Kurtka zimowa będzie odpowiednia, w spodnie jeszcze się dopinam (jeśli nie mam wzdęć... :D ) bluzki są ok. Pewnie po nowym roku zrobię przegląd co w sklepach piszczy.

Właśnie miałam pytać dziewczyny, które są po usg genetycznym czy faktycznie się uspokoiłyście? Też tak sobie wmawiam, że jak już zrobię te badania i okaże się, że jest wszystko okej to zacznę się cieszyć tą ciążą a nie stresować,martwić i schizować, ale szczerze wątpię, że to mi się uda.
I tak z tego co zauważyłam, to najlepszym lekarstwem jest dla mnie zajmowanie sobie czasu jak najbardziej i ograniczenie neta (choćbym nie wiem jak unikała to i tak natrafiam na jakieś newsy, które burzą mój spokój)
 
Dzień dobry!

To ja jestem chyba jedną z nielicznych, którą od niczego nie odrzuca... Mięsa, makarony, naleśniki, owoce, warzywa, placki, słodycze, ogórki... Jem wszystko. Na szczęście od paru dni poskromiłam apetyt i się nie obżeram, bo było u mnie z tym kiepsko na samym początku.

Ja jeszcze pojęcia nie mam gdzie szukać ciążowych ciuchów ani w sumie potrzeby póki co. Kurtka zimowa będzie odpowiednia, w spodnie jeszcze się dopinam (jeśli nie mam wzdęć... :D ) bluzki są ok. Pewnie po nowym roku zrobię przegląd co w sklepach piszczy.

Właśnie miałam pytać dziewczyny, które są po usg genetycznym czy faktycznie się uspokoiłyście? Też tak sobie wmawiam, że jak już zrobię te badania i okaże się, że jest wszystko okej to zacznę się cieszyć tą ciążą a nie stresować,martwić i schizować, ale szczerze wątpię, że to mi się uda.
I tak z tego co zauważyłam, to najlepszym lekarstwem jest dla mnie zajmowanie sobie czasu jak najbardziej i ograniczenie neta (choćbym nie wiem jak unikała to i tak natrafiam na jakieś newsy, które burzą mój spokój)
Ja się uspokoiłam, teraz czekam na wynik Pappa, ale jakoś się nimi nie stresuje..
A do tego widziałam maleństwo tak jak mąż i córka, więc super:)

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
20171130_090801.jpg


U nas dzisiaj tak![emoji16]
Banan z twarzy mi nie schodzi. Aż nie mogę się doczekać żeby małego wyciągnąć [emoji16] W tamtym roku jeszcze nie ogarniał więc mozna uznać że dzisiaj będzie pierwszy raz jak zobaczy śnieg [emoji38]

A on na złość matce ciągle śpi, a to juz 9:00.[emoji23]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 20171130_090801.jpg
    20171130_090801.jpg
    103 KB · Wyświetleń: 466
Do góry