reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja dzisiaj wpadłam zdesperowana do hm.. cały ciążowy dział przenieśli na dziecięcy... zostawili 2 małe wieszaczki spodni i 2 bluzek/gaci dresowych... Masakra nic kompletnie tam nie bylo. Ledwo co wybrałam jedna parę spodni i to za 140zł [emoji35] tragedia.. nic tu u nas nie ma :(

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też niedawno szukałam i się zdziwiłam... Pewnie o tym samym centrum mówimy;)

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Just&yna to ja mam tak jak ty cały czas w kuchni bym siedziała i coś robiła. Dobrze, że obiecałam sobie po szyć trochę rzeczy na święta i jeszcze synek jest to nie mam na to za wiele czasu bo juz bym miała z 10 kg więcej [emoji23]

@promyczek_81 i masz rację nie analizuj tak wszystkiego. Bo w końcu zwarjujesz. Tak jak ja z tym półpaścem. Dzieciątka rosną w różnym tempie raz wolniej a raz szybciej. Jeśli lekarz nic nie niepokoi to ty tym bardziej tego nie rozstrzasaj nie potrzebnie będziesz się denerwować.
Każda z was jest juz minimum po 2-3 wizytach a ja co? Ja miałam jedna i to w połowie 9 tygodnia. I szczerze wcale z tego powodu nie panikuje. Mam na prawdę dobra lekarka i ufam jej. Chodź tera będę mieć wizyty równo co 4 tygodnie a w pierwszej ciąży miałam co 6 tygodni

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Dziekuję :) pamiętam jak szalałaś :p
 
Tyle że ja jestem na L4 i nawet jak się oszczędzam to przychodzi 19ta i dupa. Ciągnie mnie taki wąski pasek skóry między pępkiem a psiochą, tak jakby na granicy macicy?
To ja mam częściej bóle nad pepkiem ...jak już boli podbrzusze to bardziej okresowo...Ale nie przejmuj się bo każda reaguje inaczej. Jedne wymiotuja, drugie jaką wzdęcia, trzecim nic nie dolega, jedne mają piersi 5rozmiarów wieksze A inne tylko rozmiar,jedne Ty ja drugie chudna...widocznie u Ciebie macica się naciągnąć i rozpulchnia

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dlatego ja jiz niczego sama nie analizuje bo jestem panikara i jak się na kręcę to jest po prostu tragedia.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Teraz jak jestem na l4 niby mam więcej czasu ale nie czytam,nie analizuje ...wystarczy mi ten stresik w czekaniu na wizytę...wiem że mogłabym mieć lepsze wyniki np tarczycy i ta nieszczesna cytologie ale nic na to już nie poradzę jestem pod opieką lekarzy i muszę im ufać.

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
To ja mam częściej bóle nad pepkiem ...jak już boli podbrzusze to bardziej okresowo...Ale nie przejmuj się bo każda reaguje inaczej. Jedne wymiotuja, drugie jaką wzdęcia, trzecim nic nie dolega, jedne mają piersi 5rozmiarów wieksze A inne tylko rozmiar,jedne Ty ja drugie chudna...widocznie u Ciebie macica się naciągnąć i rozpulchnia

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też nad pepkiem! Aż się zastanawiam czemu akurat tam jedynie pocieszajac się, że te u dołu brzucha są najgorsze więc dobrze, że boli wyżej ;) tak samo bolą mnie często boki i to np. od napięcia bądź kichania, czuję wtedy takie uklucie gdzieś z brzucha...

Napisane na ASUS_X007D w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też nad pepkiem! Aż się zastanawiam czemu akurat tam jedynie pocieszajac się, że te u dołu brzucha są najgorsze więc dobrze, że boli wyżej ;) tak samo bolą mnie często boki i to np. od napięcia bądź kichania, czuję wtedy takie uklucie gdzieś z brzucha...

Napisane na ASUS_X007D w aplikacji Forum BabyBoom
Wydaje mi się ze to bardziej dusi nas żołądek niestety

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry