reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Gratuluję udanych wizyt [emoji1]
A mnie dziś strasznie podbrzusze boli ...Tak okresowo że jeszcze od początku ciąży tak mnie nie bolało... [emoji20] Mam nadzieję że to te bóle o których mowilyscie bo jak jutro będzie mnie tak bolało to zacznę schizowac

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
A co lekarz mówi na te bóle? Bo mnie nie boli nic a zmagam się też z torbielą...

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No chyba że się natyram np przy sprzątaniu.. ale wtedy bardziej ciągnie niż boli...

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Śliczne zdjęcie i kuszyna przepiękna ja jak dziś swoją widziałam to tak mi się buźka cieszyła że szok, kochane maleństwa :)
1511798146-5404dc049a1d362a-aaaaaa.jpeg
 
Nie dzwoniłam do lekarza ...myślę że po prostu wszystko mi się tam naciaga...

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki.
A jak robiłaś to musli?

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Wszystko dawałam na oko ;) płatki owsiane, siemię lniane, trochę wiórków kokosowych, orzechy laskowe, suszone morele i rodzynki, lekko posypałam brązowym cukrem i polałam miodem. Piekłam w piekarniku może 15-20 minut, kilka razy przemieszałam.

A mnie się zdaje, że Wasze dzidzie takie duże a moja na prenatalnych taka malutka była :) Nie mogę się doczekać aż znowu się z nią zobaczę ;)
 
Ja też lubię czasami zjeść musli bo już się przejadlam. Tylko ja idę na latwizne bo kupuje ulubione orzechy, suszone morele, banana, rodzynki, żurawinę i jem to z jogurtem naturalnym ewentualnie sypie łyżkę lub dwie kupionych płatków nestle fitness :-) taka moja wersja musli na szybko dla leniwych :-)

Ja dopiero musze sobie poczekać na wizytę by zobaczyć moje maleństwo do 5 stycznia bo wcześniej nie ma miejsc mój lekarz :(
 
reklama
Do góry