reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Cześć dziewczyny.
Czy do ruchów to w 1szej ciąży poczułam je w 16 tyg, na początku wydawało się to dziwne trochę, ale jak już wiedziałam że to na pewno ruchy dziecka, to było to cudowne uczucie :).

Co do nowego wątku, w kt mamy się poznać to ja bym poczekała na otwartą grupę, bo tak, to każdy może poczytać, nawet za parę lat...

Współczuję problemów z AZS u dzieciaczków.
I pomyśleć że dla mojej teściowej tragedia jest że mała ma uczulenie na mleko krowie... Nabiał może bo przetwory kozie jej nie uczulają, tak samo jak sery owcze.
Ile jej natłumaczyłam że ludzie mają większe problemy, że wśród 5ciu dzieci w okolicach wieku małej 4ka ma alergię niewiadomo na co, na nic badania i dieta eliminacyjna, dzieci wysypane..

Miłej niedzieli
Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
W którym jesteś tygodniu? Gdzie mniej więcej odnajdujesz tętno? Mi nie wyszło...

Napisane na SLA-L22 w aplikacji Forum BabyBoom
Jestem w 13+2 ale znajdowałam juz w 10 tc tylko dłużej schodzilo z szukaniem :) Szukaj bardzo nisko, tuż nad linią spojenia lonowego lub inaczej nad linią włosów ;)
 
Dziewczyny mam pytanie tak z innej beczki.
Chcemy siostrzenicy (7l) kupić na święta jakaś mądra planszowke.
Ostatnio dostała od nas dobble (kto nie zna - polecam [emoji173]
).
W tym roku chcemy kupić też coś fajnego, co rozwija refleks i ćwiczy spostrzegawczość;)
Czy któraś zna te gry?
1. Złap wąsy
2. Przewrotne motylki

A może znacie jakieś inne warte polecenia gry ?:)

Wąsy kosztują ok 75 zł
Link do: Cobi Złap Wąsy 94184 - Ceny i opinie - Ceneo.pl

Motylki ok 40 zł
Link do: Przewrotne motylki - Ceny i opinie - Ceneo.pl

;)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga a może Jenga?
Świetna zabawa dla całej rodziny;)
Jest kilka wersji, od podstawowej, do takiej wybuchającej...
Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam pytanie tak z innej beczki.
Chcemy siostrzenicy (7l) kupić na święta jakaś mądra planszowke.
Ostatnio dostała od nas dobble (kto nie zna - polecam [emoji173]
).
W tym roku chcemy kupić też coś fajnego, co rozwija refleks i ćwiczy spostrzegawczość;)
Czy któraś zna te gry?
1. Złap wąsy
2. Przewrotne motylki

A może znacie jakieś inne warte polecenia gry ?:)

Wąsy kosztują ok 75 zł
Link do: Cobi Złap Wąsy 94184 - Ceny i opinie - Ceneo.pl

Motylki ok 40 zł
Link do: Przewrotne motylki - Ceny i opinie - Ceneo.pl

;)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mam córkę w tym wieku i polecam Zwierzaki Cudaki, Halli Galli i Mistakos.
 
reklama
Do góry