reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja bym tak nie mogła no podziwiam serio. Nie wiem co u nas musiałoby się wydarzyć żebyśmy się zdecydowali na tak długa rozłąke no nie wyobrażam sobie tego nawet

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Wiesz szerze mieliśmy ciężki finansowo rok, mąż zmienił pracę , znaczy chciał na własną działalność przejść, ale średnio się to udało,jak już miało być lepiej, to znowu coś się nie udało, i w wtedy dowiedziałam się że jestem w ciąży. Żeby nas wyciągnąć i wyjść na prostą stwierdziliśmy , że to jedyne wyjście, żeby na jakiś czas wyjechał. Odkujemy się i zarobi na wyprawkę dla dzidzi, i pomyślimy co dalej z jego pracą. Między nami przez to też było kiepsko, bo ciągle się kłóciliśmy o brak pieniędzy, właściwie to o wszystko od tego szło. Ale teraz już jest lepiej :)
 
reklama
Bardzo Ci dziękuję za te odpowiedź [emoji7] na pewno coś wybierzemy:) dzięki [emoji173]
Nie ma sprawy :) W gry planszowe/karcine grywamy dużo - regularnie też ze znajomymi się spotykamy: dzieciaki się najpierw bawią, potem idą spać, a my ciupiemy w gry :D Mamy już cały regał gier ;)
Z tych gier co pisałam, Splendor, Wsiąść do pociągu, Blokus, Dixit (gdy grają sami dorośli gra wchodzi na nowy poziom skojarzeń :D) jak najbardziej nadają się na prezent dla dorosłych :) Ciekawie się gra też w Dominion.
 
Nie ma sprawy :) W gry planszowe/karcine grywamy dużo - regularnie też ze znajomymi się spotykamy: dzieciaki się najpierw bawią, potem idą spać, a my ciupiemy w gry :D Mamy już cały regał gier ;)
Z tych gier co pisałam, Splendor, Wsiąść do pociągu, Blokus, Dixit (gdy grają sami dorośli gra wchodzi na nowy poziom skojarzeń :D) jak najbardziej nadają się na prezent dla dorosłych :) Ciekawie się gra też w Dominion.
Super dzięki po raz drugi [emoji7][emoji7][emoji7]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Foxit jest super, potwierdzam, też mamy.
Nasz znajomy ma fizia na punkcie gier i co się widzimy to coś nowego wyciąga i gramy...

Edit Dixit

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
@waniliowe.love u mnie synek musi mieć moje włosy do spania i też budzi się milion razy. Poza tym lubię z nim spać.
Mamy zdjęty bok łóżeczka i jest przystawione do naszego i to jest lepsze niż to chicco bo starczy na dłużej.

A co do seksu to my zdecydowanie wolimy salon bo tam siedzimy przed tv i tak nam wygodniej. Teraz w ciąży seksy zabronione to luzik:)

Kurcze wydaje mi się, że zaczynam czuć ruchy ale nie jestem pewna czy na pewno bo może to jelita. Ale pamiętam jak to było z synkiem i teraz też tak jest. Trochę wcześnie bo to dopiero 14 tydzień. Z synkiem w 16 tygodniu czułam pierwszy raz. Hmmm zobaczę co będzie za 2 tygodnie :)
Ja w pierwszej ciąży też już czułam bąbelki po 13 tyg., wiec może i tak być ;) super
 
Mój mąż dzisiaj służbowo poleciał do Niemiec i wróci dopiero w środę. Nie wiem jak ja to wytrzymam [emoji17] Jeszcze z małym. Jak jest mąż, to jestem spokojniejsza zawsze, bo mi pomaga. No nie wiem jak to będzie.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja z moim mężem no wcześniej jeszcze nie mężem widywalam się w ciągu roku razem łącznie miesiąc no może max półtorej ;) jak się kocha to się wszystko przetrwa. Jesteśmy razem już prawie 5 lat a dopiero od 3 mieszkamy razem i dzieliło nas 1200km. A poznaliśmy się zupełnie przypadkiem przez dawniej słynny portal nasza-klasa.pl (nie nie szukałam miłości w internecie [emoji41]). A poznaliśmy się równo 8 lat temu :D

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój mąż dzisiaj służbowo poleciał do Niemiec i wróci dopiero w środę. Nie wiem jak ja to wytrzymam [emoji17] Jeszcze z małym. Jak jest mąż, to jestem spokojniejsza zawsze, bo mi pomaga. No nie wiem jak to będzie.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Mój wróci dopiero 16 grudnia na dłużej... Jestem tylko ja i kot ;) Ale musimy przetrwać tak jakiś czas jeszcze.
Mojego męża też poznałam w internecie, czegoś szukałam nie wiedziałam czego a znaleźliśmy siebie ;)

Nigdy nie miałam problemów z cerą, ale odkąd jestem w ciąży wyskakuje mi masa syfków na twarzy na linii włosów i dekolcie. Na szczęście nie są duże , ale dla mnie to masakra. Ale chyba nawet nie mam co z tym walczyć....
 
Dziewczyny jak zapisywalyscie się do endokrynologa to ile czekaliscie? Ja byłam w dwóch szpitalach. W jednym mi proponowali za miesiąc. Mimo ciąży. Ale powiedziałam ze mam przecież 7 dni. A w kartotece mi oznajmiła babka ze 14 dni i tylko wtedy jak jest miejsce. Ale wysłała mnie do lekarza bo akurat był ale powiedział ze mnie nie przyjmie bo wyjeżdża na kilka dni na sympozjum endokrynologiczne. I żebym poszukala innego lekarza a jak się nie uda to mam się zglosci po wtorek- środa to może mnie wcisnie gdzieś...
W drugim ta sama sytuacja za miesiąc wizyta. Ja mówię ze mam 7 dni według ustawy a w kartotece mówi ze 7 dni jest jak lekarz ma miejsce jak nie to w ciągu 14 dni. I mnie tak chciała zapisać. Powiedziałem jej ze to jest za późno bo mam wizytę u lekarki prowaczacej 30 listopada i mam już wiedzieć co i jak. To mi dała na 29 listopada.

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
Rozejrzyj się może za jakimś internistą dobrym, kt ustawi Ci tarczycę...

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry