reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

@waniliowe.love u mnie synek musi mieć moje włosy do spania i też budzi się milion razy. Poza tym lubię z nim spać.
Mamy zdjęty bok łóżeczka i jest przystawione do naszego i to jest lepsze niż to chicco bo starczy na dłużej.

A co do seksu to my zdecydowanie wolimy salon bo tam siedzimy przed tv i tak nam wygodniej. Teraz w ciąży seksy zabronione to luzik:)

Kurcze wydaje mi się, że zaczynam czuć ruchy ale nie jestem pewna czy na pewno bo może to jelita. Ale pamiętam jak to było z synkiem i teraz też tak jest. Trochę wcześnie bo to dopiero 14 tydzień. Z synkiem w 16 tygodniu czułam pierwszy raz. Hmmm zobaczę co będzie za 2 tygodnie :)
Mozesz zaczac czuc ruchy tym bardziej ze to druga ciaza a w niej wiekszosc rzeczy typu ruchy i brzuszek sa szybciej;)
U nas tez celibat i cierpie z tegp powodu bo u mnie nigdy noe bylo z tym problemu a dzis jeszcze taki soczysty erotyczny sen mialam tragedia;(

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mój synek też śpi w łóżeczku. I teraz jak raz leżał z nami, to ani on ani my nie mogliśmy zasnąć.

Tak myślę, że dzieci które mają problemy z silnymi kolkami są przyzwyczajone mocniej do bliskości i do zasypiania na rękach ( bo kto normalny płaczące dziecko odłoży ) i później jest ciężko nauczyć samodzielnego spania.

Matko ja też mam sny erotyczne i to takie poparane, że masakra. Jak się zbudzę o 5, to jeszcze zdążę się do męża dobrać. Ale zwykle nie zdążam i cierpię [emoji23][emoji23][emoji23]

A w pierwszej ciąży miałam tak, że miałam seksowstręt. Libido poziom poniżej zera. I to przez całą ciążę , nawet w 2gim trymestrze.


Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moje libido w ciągu dnia uśpione tylko sny mam takie intensywnie orgazmiczne [emoji13] już myślałam że tylko ja taka dziwna

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cóż mija mi 14t1d i już skonczyla się moja passa na piękną nie prztluszczajaca się strefę T Witaj wysyp przyszczy ...kaszka jak nic :(

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
@waniliowe.love u mnie synek musi mieć moje włosy do spania i też budzi się milion razy. Poza tym lubię z nim spać.
Mamy zdjęty bok łóżeczka i jest przystawione do naszego i to jest lepsze niż to chicco bo starczy na dłużej.

A co do seksu to my zdecydowanie wolimy salon bo tam siedzimy przed tv i tak nam wygodniej. Teraz w ciąży seksy zabronione to luzik:)

Kurcze wydaje mi się, że zaczynam czuć ruchy ale nie jestem pewna czy na pewno bo może to jelita. Ale pamiętam jak to było z synkiem i teraz też tak jest. Trochę wcześnie bo to dopiero 14 tydzień. Z synkiem w 16 tygodniu czułam pierwszy raz. Hmmm zobaczę co będzie za 2 tygodnie :)
Ja też czasami już czuję ruchy - i jestem tego pewna, bo pamiętam że w pierwszej ciąży czułam dokładnie to samo (takie jakby bulgotanie, przelewanie - no jie wiem jak to określić ;)) i wielkie było moje zaskoczenie jak okazalo się że to ruchy Stasia :D U mnie 15 tydzień, więc też już może być ;)
 
Cóż mija mi 14t1d i już skonczyla się moja passa na piękną nie prztluszczajaca się strefę T Witaj wysyp przyszczy ...kaszka jak nic :(

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
No ja dziś jakieś syfy też odkryła. :( za to z włosami mam masakre. rano umyje wieczorem wyglądam jakbym ich miesiąc nie myla. strasznie mi się przepuszcza skóra na głowie.

8599dqk3eprfzk4i.png
 
reklama
Do góry