reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Jeszcze myślałam o tym, ma super opinie:)
Link do: Mattel Spadające Małpki Oryginał 52563 - Ceny i opinie - Ceneo.pl

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
moja młoda to miała. szczerze dla mnie beznadziejna gra. to już wolałabym Jenga. mamy też i wszyscy gramy.i naprawdę jest fajna a śmiechu przy tym zawsze mnóstwo

8599dqk3eprfzk4i.png
 
7 latka już spokojnie pogra w:
- Splendor - bardzo fajna, rodzinna gra strategiczna
- Wsiąść do Pociągu - jedno co to rodzice czasem musza pomóc w pokazaniu stacji i rozgrywka troche dłuższa (ok godziny)
- Carcassone - bardzo łatwe reguły, za każdym razem inna rozgrywka
- Blokus - świetna gra strategiczna
- Dixit - gra genialna, bardzo prosta, mega grywalna - jeśli zaczynać to jako podstawę warto kupić wersję Odysey - ma w pudełku planszę do zliczania punktów (zwykła nie ma) i numerowania kart - bardzo przydatne!
- Story Cubes - fajne kostki do tworzenia historyjek, niestety dosyć szybko się nudzą
Gier mamy z milion (Dobble oczywiście też ;)), a w te wyżej wymienione regularnie ze Stasiem grywamy - zaczęliśmy jak miał 6 lat, teraz to już wymiata ;) W sumie każda z nich (najmniej Carcassone i Story Cubes) jest świetną grą na spotkania towarzyskie też dla dorosłych, więc dwie pieczenie przy jednym ogniu :D
 
7 latka już spokojnie pogra w:
- Splendor - bardzo fajna, rodzinna gra strategiczna
- Wsiąść do Pociągu - jedno co to rodzice czasem musza pomóc w pokazaniu stacji i rozgrywka troche dłuższa (ok godziny)
- Carcassone - bardzo łatwe reguły, za każdym razem inna rozgrywka
- Blokus - świetna gra strategiczna
- Dixit - gra genialna, bardzo prosta, mega grywalna - jeśli zaczynać to jako podstawę warto kupić wersję Odysey - ma w pudełku planszę do zliczania punktów (zwykła nie ma) i numerowania kart - bardzo przydatne!
- Story Cubes - fajne kostki do tworzenia historyjek, niestety dosyć szybko się nudzą
Gier mamy z milion (Dobble oczywiście też ;)), a w te wyżej wymienione regularnie ze Stasiem grywamy - zaczęliśmy jak miał 6 lat, teraz to już wymiata ;) W sumie każda z nich (najmniej Carcassone i Story Cubes) jest świetną grą na spotkania towarzyskie też dla dorosłych, więc dwie pieczenie przy jednym ogniu :D
Bardzo Ci dziękuję za te odpowiedź [emoji7] na pewno coś wybierzemy:) dzięki [emoji173]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
O a ja wczoraj mężowi zamówiłam pod choinkę grę planszową, bo też lubimy grać i zawsze u nas tak imprezy wyglądają :D U mnie dziś koniec 13tyg i w sumie to już jem normalnie (oprócz niektórych rzeczy taboo takich jak kapusta, pietruszka :o), ale mam trochę skurczony żołądek i muszę uważać żeby się za bardzo nie najeść na raz. Dziś na śniadanie dwa jajka i kanapka, wszystko pycha tylko jakimś cudem napchałam się tym do oporu i nawet minuty się nie utrzymało :baffled:
 
O a ja wczoraj mężowi zamówiłam pod choinkę grę planszową, bo też lubimy grać i zawsze u nas tak imprezy wyglądają :D U mnie dziś koniec 13tyg i w sumie to już jem normalnie (oprócz niektórych rzeczy taboo takich jak kapusta, pietruszka :o), ale mam trochę skurczony żołądek i muszę uważać żeby się za bardzo nie najeść na raz. Dziś na śniadanie dwa jajka i kanapka, wszystko pycha tylko jakimś cudem napchałam się tym do oporu i nawet minuty się nie utrzymało :baffled:
A co zamówiłas? Bp też szukam dla znajomych kochających planszówki [emoji173]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co zamówiłas? Bp też szukam dla znajomych kochających planszówki [emoji173]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Zamowilam gre Bang karciana, taka bardziej dla chłopaków, bo akurat dostał niedawno rozszerzenie do tego ale bez podstawy (przypadkowo). Z gier które mamy i wszystkim się podobają polecam "Wsiąść do pociągu" i "Taboo" :)
 
Alee się teraz naczytałam :) Nawet nie mam się jak odnieść do tego co pisałyście bo tak dużo.
Mąż był był i już pojechał, będzie jechał koło 10 h więc zaraz po zupie pojechał . Kurde nie było go niecałe 3 tyg a ja się stęskniłam jak cholera, a to szybko minęło , cieszę się,że na święta to będzie trzy tygodnie.A teraz odpoczywam bo od rana stałam przy garach i mężowi szykowałam trochę jedzenia , żeby miał tam, i zaprosiłam rodziców na obiad. Ale już po wszystkim ogarnęłam i sobie odpocznę bo w weekand ciągle coś robiłam.


Teraz po prenatalnych to chyba kolejny krok to czekanie na ruchy dziecka... Nie mogę się doczekać, aż coś poczuje.... Może w okolicach świąt to byłby super prezent :)
 
reklama
Alee się teraz naczytałam :) Nawet nie mam się jak odnieść do tego co pisałyście bo tak dużo.
Mąż był był i już pojechał, będzie jechał koło 10 h więc zaraz po zupie pojechał . Kurde nie było go niecałe 3 tyg a ja się stęskniłam jak cholera, a to szybko minęło , cieszę się,że na święta to będzie trzy tygodnie.A teraz odpoczywam bo od rana stałam przy garach i mężowi szykowałam trochę jedzenia , żeby miał tam, i zaprosiłam rodziców na obiad. Ale już po wszystkim ogarnęłam i sobie odpocznę bo w weekand ciągle coś robiłam.


Teraz po prenatalnych to chyba kolejny krok to czekanie na ruchy dziecka... Nie mogę się doczekać, aż coś poczuje.... Może w okolicach świąt to byłby super prezent :)
Ja bym tak nie mogła no podziwiam serio. Nie wiem co u nas musiałoby się wydarzyć żebyśmy się zdecydowali na tak długa rozłąke no nie wyobrażam sobie tego nawet

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry