reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Z tego co dla mnie lekarz mówił i co czytałam w.Internecie z różnych źródeł to usg dopochwowe robi się do tylko do 12 tygodnia więc stąd moje zdziwienie. Jeżeli chodzi o łożysko to mój lekarz sprawdził mi położenie też na.prenatalnym przez powloki brzuszne i stwierdził że jest położone na tylnej ścianie i bardzo nisko bo tylko 1cm od szyjki macicy więc mam nie dźwigać, nie biegać ani nie ćwiczyć i przy następnej wizycie sprawdzi czy się podniosło więc jak widać do tego też wcale nie jest potrzebne usg dopochwowe. U mnie wg okresu na prenatalnych był 12+6 a wg usg 13+5
No w szpitalu tez przez brzuch mi robili. Ja mam 11+6 z om a dzidzi jest 12+6. Moze po tej akcji dadzą mi już spokój z tym dopochwowym
 
reklama
Hej dziewczyny. Chcialabym sie z wami pozegnac, niestety opuszczam forum. Moja kropeczka sie nie rozwinela,w pon nie zobaczylismy zanwet zarodka...Od wczoraj zaczelam krwawic... Ciazowe objawy minely... Trzymajcie sie,mam nadzieje ze wam sie uda.
 
Hej dziewczyny. Chcialabym sie z wami pozegnac, niestety opuszczam forum. Moja kropeczka sie nie rozwinela,w pon nie zobaczylismy zanwet zarodka...Od wczoraj zaczelam krwawic... Ciazowe objawy minely... Trzymajcie sie,mam nadzieje ze wam sie uda.
Tak mi przykro. Wiem, że teraz nic nie jest w stanie Cię pocieszyć. Też przez to przechodziłam. Myślami jestem z Tobą :(
 
No w szpitalu tez przez brzuch mi robili. Ja mam 11+6 z om a dzidzi jest 12+6. Moze po tej akcji dadzą mi już spokój z tym dopochwowym
A nie mogłaś powiedzieć że sobie nie życzysz wewnętrznego tylko chcesz przez brzuch. Ja musiałam się zgodzić , inaczej by mi nie zrobili

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. Chcialabym sie z wami pozegnac, niestety opuszczam forum. Moja kropeczka sie nie rozwinela,w pon nie zobaczylismy zanwet zarodka...Od wczoraj zaczelam krwawic... Ciazowe objawy minely... Trzymajcie sie,mam nadzieje ze wam sie uda.
[emoji19] [emoji19] [emoji19]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@K28 strasznie współczuję. Dużo siły :(

Przez usg transwaginalne powinno się badać długość szyjki macicy przy każdej wizycie. Wiem,że nie każdy lekarz to robi, choć moja doktor twierdzi, że mają wejść przepisy które będą nakazywac kontrolę szyjki nawet na NFZ. Ja niestety w każdej ciąży miałam zagrożenie porodem przedwczesnym z powodu skracania szyjki i gdyby nie to badanie pewnie nie donosilabym ciąż
 
Ale widać że przez usg przez powłoki brzuszne też można to sprawdzić bo mój lekarz sprawdził i mam łożysko bardzo nisko nas szyjka
 
reklama
Do góry