reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

A ja miałam robiona różyczkę w poprzedniej ciąży, to kazała mi tylko donieść wynik. A cytologię robiłam w lutym i tez mam donieść.

Kiła, HIV i HBS musiałam powtarzać jeszcze raz.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Na USG prenatalnym dopochwowo można zbadać czy nie ma tzw łożyska przodującego, ale to po 16 tc i niestety rzadko wykonywane badanie...

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
To i ja się przywitam :) Termin mam na sam koniec czerwca, 29.06, badania prenatalne przede mną, ale ponieważ przekroczyłam wiek 35 lat to mam je mieć bezpłatnie (na szczęście). Do tego będę mieć chyba amniopunkcję, ze względu na rzadką wadę genetyczną drugiej córki, która z tego powodu zmarła po kilku dniach.. No i choć nie chcę o tym myśleć, to jednak po takim przeżyciu jest gdzieś we mnie strach, czy z trzecim dzieckiem będzie wszystko ok, tak jak z pierwszym....
 
Ja idę dzisiaj na badania - w końcu zobaczę swoje dzieciątko i usłyszę serducho!
Obym miała dobre wieści po 19...
Jak zawsze śpię do 12 to dzisiaj już na nogach od 7 tak się stresuje! Czym by tu głowę zając? Jakieś pomysły, sprawdzone sposoby?
Chyba sobie puszczę jakiś film...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Będzie dobrze.zaraz zobaczysz swoją dzidzie. Normalnie zazdroszczę [emoji14] powodzenia.
. My jeszcze 10 dni. :(

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Najgorsze chwile. Po poronieniu zatrzymanym coś takiego. Wczoraj dzidziuń fikał koziołki a dziś mamusi takiego stracha napędził
No wiem . Wszystkie "anomalie "i od razu wariujemy czy wszystko ok. niby mamy się nie denerwować i myśleć pozytywnie ale to wcale nie takie proste. Mnie od wczoraj coś ciągnie i kluje i niby wiem że to normalne (w końcu to kolejna ciaza) a i tak miliony czarnych myśli od razu .

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No wiem . Wszystkie "anomalie "i od razu wariujemy czy wszystko ok. niby mamy się nie denerwować i myśleć pozytywnie ale to wcale nie takie proste. Mnie od wczoraj coś ciągnie i kluje i niby wiem że to normalne (w końcu to kolejna ciaza) a i tak miliony czarnych myśli od razu .

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Czyli nie jestem odosobnionym krejzolem. Zeświruję do maja jak nic
 
reklama
Z tego co dla mnie lekarz mówił i co czytałam w.Internecie z różnych źródeł to usg dopochwowe robi się do tylko do 12 tygodnia więc stąd moje zdziwienie. Jeżeli chodzi o łożysko to mój lekarz sprawdził mi położenie też na.prenatalnym przez powloki brzuszne i stwierdził że jest położone na tylnej ścianie i bardzo nisko bo tylko 1cm od szyjki macicy więc mam nie dźwigać, nie biegać ani nie ćwiczyć i przy następnej wizycie sprawdzi czy się podniosło więc jak widać do tego też wcale nie jest potrzebne usg dopochwowe. U mnie wg okresu na prenatalnych był 12+6 a wg usg 13+5
 
Do góry