reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Hej dziewczyny. Chcialabym sie z wami pozegnac, niestety opuszczam forum. Moja kropeczka sie nie rozwinela,w pon nie zobaczylismy zanwet zarodka...Od wczoraj zaczelam krwawic... Ciazowe objawy minely... Trzymajcie sie,mam nadzieje ze wam sie uda.
Przykro, mi trzymaj się i bądź silna:*

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. Chcialabym sie z wami pozegnac, niestety opuszczam forum. Moja kropeczka sie nie rozwinela,w pon nie zobaczylismy zanwet zarodka...Od wczoraj zaczelam krwawic... Ciazowe objawy minely... Trzymajcie sie,mam nadzieje ze wam sie uda.
bardzo mi przykro :(, trzymaj się jakoś
 
Ale widać że przez usg przez powłoki brzuszne też można to sprawdzić bo mój lekarz sprawdził i mam łożysko bardzo nisko nas szyjka
Przez powłoki można zobaczyć szyjkę, ale nie da się jej dokładnie zmierzyć. Dla zainteresowanych załączam link. Naprawdę warto o tym pamiętać bo wielu lekarzy zaniedbuje fakt mierzenia szyjki. Leżałam w szpitalu z porodem zagrażającym i naprawdę mnóstwo tam było dziewczyn z tym problemem.
Link do: USG szyjki macicy
 
Przez powłoki można zobaczyć szyjkę, ale nie da się jej dokładnie zmierzyć. Dla zainteresowanych załączam link. Naprawdę warto o tym pamiętać bo wielu lekarzy zaniedbuje fakt mierzenia szyjki. Leżałam w szpitalu z porodem zagrażającym i naprawdę mnóstwo tam było dziewczyn z tym problemem.
Link do: USG szyjki macicy
Też uważam, że trzeba o tym pamiętać i prosić. W holandii nie sprawdzają szyjki. W drugiej ciąży miałam usg połówowe w poniedziałek i nikt nic nie widział a w piątek rodziłam synka, który w 20 tyg nie miał najmniejszych szans przeżyć.
 
Też uważam, że trzeba o tym pamiętać i prosić. W holandii nie sprawdzają szyjki. W drugiej ciąży miałam usg połówowe w poniedziałek i nikt nic nie widział a w piątek rodziłam synka, który w 20 tyg nie miał najmniejszych szans przeżyć.
Bardzo mi przykro :(
Niestety to nie są wcale takie rzadkie przypadki, dlatego koniecznie trzeba się upominać,lekarz nie ma prawa odmówić.
 
Hej ti TamiSu przepraszam za zmiane konta ale niestety w tamtym cos mi sie zablokowalo. Wyrzucilo mnie z grupy i w dodatku dołączyć nie mogłam;( a to moje stare konto miałam do niego nie wracać ale jednak muszę.
@K28 współczuje straty ale nie poddawaj się. Mam nadzieję ze zobaczymy Cie kiedyś na innym forum mamusiowym. Powodzenia.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@K28 tak strasznie mi przykro, tutaj żadne słowa nie przyniosą ukojenia w bólu :-( :(

Ja byłam dzisiaj rano na wizycie, wszystko ok. Lekarz kazał podjechać 2.12 na przeziorność karkową do szpitala gdzie pracuje, bo akurat ma dyżur a ja przy okazji zobaczę gdzie się wchodzi , jak wygląda szpital itp. itd. Trochę dziwnie tak no ale ok. powiedział że za to nic nie będę płacić. W sumie co tydzień jestem u lekarza i widze dzidzię ale pasuje :)
Nast. wizytę mam 14.12
Wrzucam 6 cm szczęścia :)
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    136,8 KB · Wyświetleń: 95
Do góry