reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
pea, a masz takie info ze swojego szpitala,czy to jakieś ogólne wytyczne? jak rodziłam 2 lata temu, to robiłam te badania na początku ciąży i wtedy były już do porodu, nie musiałam powtarzać. teraz też je mam już zrobione i lekarz nic nie mówił że trzeba będzie je robić jeszcze raz.
Zawsze rodziłam w tym samym szpitalu i tam muszą być badania świeże. Przyznam,że założyłam ze to ogólne wytyczne, ale być może to kwestia wewnętrznych ustaleń szpitala :)
 
Zawsze rodziłam w tym samym szpitalu i tam muszą być badania świeże. Przyznam,że założyłam ze to ogólne wytyczne, ale być może to kwestia wewnętrznych ustaleń szpitala :)
No bardzo możliwe, że akurat ten szpital ma takie wytyczne. Najważniejsze żeby wszystkie wyniki były prawidłowe a kiedy i i ile razy robione to czas ciąży pokaże. Pozdrawiam :)
 
A ja wczoraj wielkie szczęście po prenatalnych a dziś wstałam z krwawieniem. Bylam na SOR z dzieckiem wszystko ok i odesłali mnie do domu. A ja mie wiem co robić
a nie powiedzieli Ci nic więcej, tylko odesłali do domu? najważniejsze, że z dzieckiem OK, bo takie krwawienia się zdarzają i nie muszą być groźne. może zadzwoń jeszcze do swojego gina na wszelki wypadek. no i nie stresuj się
 
a nie powiedzieli Ci nic więcej, tylko odesłali do domu? najważniejsze, że z dzieckiem OK, bo takie krwawienia się zdarzają i nie muszą być groźne. może zadzwoń jeszcze do swojego gina na wszelki wypadek. no i nie stresuj się
Nie mam kontaktu z moją Panią doktor :( a wizyta 06 grudnia. Jak bedzir dalej krwawic to jadę do innego szpitala
 
Nie mam kontaktu z moją Panią doktor :( a wizyta 06 grudnia. Jak bedzir dalej krwawic to jadę do innego szpitala
Ale jest to żywa krew ? Czy taka jak byś z woda rozcieńczyla ?
Bo moj mi cały czas nowi ze jeszcze mam płyn i na tym etapie może to właśnie być takiego koloru o jeśli nie boli brzuch i nie ma skurczy jest wszystko Ok
 
Ale jest to żywa krew ? Czy taka jak byś z woda rozcieńczyla ?
Bo moj mi cały czas nowi ze jeszcze mam płyn i na tym etapie może to właśnie być takiego koloru o jeśli nie boli brzuch i nie ma skurczy jest wszystko Ok
Była żywa teraz jest rozcieńczona. Mam miekki brzuch i nic mnie nie boli. Moze przez usg dopochwowe cos podrażnili po wczorajszych prenatalnych. Trochę mnie wymeczyli. Nie wiem :(
 
Była żywa teraz jest rozcieńczona. Mam miekki brzuch i nic mnie nie boli. Moze przez usg dopochwowe cos podrażnili po wczorajszych prenatalnych. Trochę mnie wymeczyli. Nie wiem :(
może to rzeczywiście po USG. dziwne, że Ci zrobili dopochwowo, bo dzidziuś jest na tyle duży, że raczej robią normalnie
 
reklama
Któraś z Was pisała że ma za niskie tsh? Nie panikowac !!! Zgłoś się na kontrolę do endokrynologa ale mogę Cię uspokoić nie masz złych wyników w 1 trymestrze normy to 0,01 do 2,32 uIU/ml ...Ja aktualnie mam 0,039 Więc dużo niższe niż twoje i jestem bez leków...kontrola dopiero 6 grudnia

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
O dzięki. Uspokoiłaś mnie trochę. Ja idę na wizytę do endokrynologa 30.11.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry