reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Gorzej dla ciąży jakby było za wysokie TSH, ale ja bym i tak nie czekała i zapisała się jak najszybciej.
Rozejrzyj się może masz w okolicy internistę kt dobrze potrafi ustawiać tarczycę i nie będziesz do endokrynologa musiała latać...

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
Ok, dzięki[emoji9]

Udało mi się znaleźć w innym miejscu.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@TamiSu ja używam od kąd pamiętam.

@Zosia933 gratuluję:)

Masakra. Już mi przechodziły mdłości i wymioty a id wczoraj znowu wymiotuję i umieram.
Współczuję. Mnie znowu ciągnie coś w brzuchu cały czas. Zwariować można [emoji12] dobrze że dziś i jutro wolne to leżę prawie non stop. Z przerwą na szybko obiad i podróż do i że szkoły

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny! Skończyłam dzisiaj 9tc, jutro 9t1d :) Pierwsze usg i potwierdzenie ciąży było trzy tygodnie temu - 6t1d, Maluszek miał 0,5cm i biło serduszko :) Termin wg dnia OM na 27 czerwca :)

md6m5j9k09om.jpg


Jutro kolejna wizyta, nie mogę się doczekać! Z drugiej strony boję się, czy wszystko w porządku, bo nie dotyczyły i nie dotyczą mnie ani mdłości ani wymioty... Mam wszystkie objawy ze strony piersi, bóle głowy i pleców, tak mocno, że aż drętwieje mi prawa noga... Czytałam o tym, to podobno normalne ;)

Nawiązując do ostatniego wątku - nie używam płynów do higieny intymnej, ale myślę o tym, niedługo pewnie coś wybiorę :)

Jeszcze raz - baaaaaardzo się cieszę, że mogę być tutaj z Wami :)
 
Do góry